Chmýří na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

analfabet
49 příspěvků 23.05.12 14:31
chmýří na krku

Zdravím, vytvořila jsem si teď ze svých dlouhých hnědých vlasů letní účes a byla jsem s ním dokonce docela spokojená. Ovšem při pohledu zezadu jsem si uvědomila, že mám na krku takové to pitomé chmýří (velice jemné a nekroutící se, ale je tam, a docela tmavé). Tady na MP jsem našla Adin článek o pánovi s culíkem, kde doporučuje krk holit, ale to já teda rozhodně dělat nechci. Co si o tomhle problému myslíte? A pokud ho někdo máte taky, jak ho řešíte? Já si zatím říkám, že by bylo asi nejlepší nechat to plavat, ale nerada bych, aby se ze mě pak někomu zbytečně udělalo špatně :-)

Reakce:

Aranel
895 příspěvků 23.05.12 14:49

Myslím, že se to dá nechat plavat. Rozhodně by to nebylo něco, co by mě uráželo.

lucisko
86 příspěvků 23.05.12 16:23

obávam sa, že máte len dve možnosti - oholiť, alebo nechať tak,,,neviem o inej možnosti riešenia

niki.ludv
264 příspěvků 23.05.12 16:56

Já bych to určitě nechala tak, jak to je. Přijde mi naprosto zbytečné holit si např. ruce, natož krk. Nohy, třísla, podpaží, to je jiná věc, ale krk bych určitě neholila! ;-)

DanielaS
4603 příspěvků 23.05.12 17:01

A co odbarvit? Je to blbost?

motorová pila
110 příspěvků 23.05.12 17:03

já bych to taky nechala tak, on je totiž rozdíl mezi dámským chmýřím a chlupama co mívají za krkem chlapi :D Kroutivé chlupy holit, ale chmýří… zrovna jsem zjistila, že ho mám taky. Na světlých vlasech není moc vidět, ale i kdybych měla tmavé, tak to nechám tak :)

analfabet
49 příspěvků 23.05.12 17:17

Děkuju za reakce. To odbarvení mě taky napadlo. Jen mám trochu strach, aby to pak pro změnu nějak bíle nebo blonďatě nesvítilo :-) Nevím no, s odbarvováním vlasů nemám zkušenosti. Holení jsem zavrhla hned. Jinak mě těší, že vás to taky nepohoršuje. Jo, chlapské kroutivé to opravdu nejsou :-)

lucisko
86 příspěvků 23.05.12 17:25

s tym farbenim by som asi moc neexperimento­vala,aby ste nezalozili novu modu :-D doteraz bolo vidat len blond vrch hlavy a spodky cierny :)

Oblázek
169 příspěvků 23.05.12 17:45
zesvětlovač

Zkus postupný zesvětlovač. Dcera tuhle objevila něco ve spreji, tak to můžeš nanášet pozvolna.

evino  23.05.12 18:04

Nechajte to tak, ako to je. Máte tak narastené vlasy a hotovo. Každá má iný tvar „ovlasenia“, niekomu narástli vlasy v pravidelnom kruhu, niekto má cíp na čele, niekto vlasy nad sluchami.

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.05.12 20:39

vždyť je to roztomilé, neblbni a neřeš to:-) Ada není žádné písmo svaté a mimoto ty chlapské chlupy rozhodně nelze nazývat chmýřím.
Mně ale nevadí ani chlupy na chlapech, nedávno někdo nasdílel na fb obrázek jakéhosi herce s chlupatou hrudí a pár lidí se tam ošklíbalo ve stylu „jdu blejt velebnosti“. To už se mi zdá hodně přehnané, proč by měly být chlupy k zblití? Na tom krku to chápu, to je součást péče o účes (na který ale většina chlapů kašle:-) Ale na hrudníku?

Lenka22
286 příspěvků 23.05.12 21:31

Neřešit, nechat, neholit:-)

Bjeta
129 příspěvků 23.05.12 22:17

Neholit, nechat byt. Chmyri na zenske labuti siji neni totez co chlapska dratenka.

motorová pila
110 příspěvků 23.05.12 23:48
@MP Barbucha píše:
Mně ale nevadí ani chlupy na chlapech, nedávno někdo nasdílel na fb obrázek jakéhosi herce s chlupatou hrudí a pár lidí se tam ošklíbalo ve stylu „jdu blejt velebnosti“. To už se mi zdá hodně přehnané, proč by měly být chlupy k zblití? Na tom krku to chápu, to je součást péče o účes (na který ale většina chlapů kašle:-) Ale na hrudníku?

Chlupy na hrudníku mi taky nevadí, kdyby si je měli chlapi holit, tak by se rovnou mohli holit úplně celí. Co mi přijde podstatně horší jsou chlupy v uších a na zádech, ale ani za ty nikdo nemůže. Mám pořád před očima pána, kterého jsem viděla loni na koupališti, mohl by si záda klidně česat. Brrr.

MaryJ
5 příspěvků 24.05.12 20:39

Je to dost brutální, ale já si podobné chmýří (jsem tmavovláska a rostlo mi pod ušima na krku) nechala vytrhat cukrovou pastou. Zážitek sice nic moc, ale už se mi neobjevilo.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit