Čím ženy škodí své kráse?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ghost B.C.
3173 příspěvků 09.03.15 10:45
Čím ženy škodí své kráse?

Milé dámy (a případně i pánové), ráda bych znala váš názor na to, čím si podle vás jiné dámy škodí, co jim nepřídává na kráse :) Je tu sice spousta rozdrobených témat, ale žádné, kde by se tyhle postřehy vzájemně prolínaly.
Nechtěla bych, aby z toho vzniknul lynč, jen by mě zajímalo, co vy osobně vnímáte jako něco, čím si ženy vzhledově dobrovolně nebo i nevědomky ubližují a jak tyto prohřešky odstranit nebo se jich vyvarovat - je-li to možné. Nemá to být honba za dokonalostí, jen takový exkurz do vnímání ostatních. Téma je trošku povrchní, ale třeba odhalíme i něco velmi převratného :D
Ne, vážně, osobně by mě zajímalo, jestli se třeba v něčem najdu.

Jsem v tomto ohledu docela tolerantní, mám „bad day čehokoliv“ docela často, takže chápu, že není každý den posvícení, puberťácké úlety a experimentování mě též nechávají chladnou, ale co určitě považuju za ženské krásy „nehodné“:

Sprostá mluva Špinavé zuby
Zničené nebo tzv. týden mastné vlasy
Shrbená záda
Zápach z úst nebo potu Špinavé nebo roztrhané oblečení
Zaprané a nepadnoucí spodní prádlo Špatně oblékaná nadváha
(Omlouvám se za smatlání dohromady, ale nechce se mi to odentrovat do sloupečku.)

A vy?

(P. S. Jestli tu nějaké podobné téma je, tak se omlouvám, vyhledavač mi ale nic podobného nevyhledal.)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Kemia
420 příspěvků 09.03.15 10:50

Vypelichane umele rasy
Odlamane umele nehty
Odrbany lak
Rozpity makeup
Vycpane rty typu kacer
Nakreslene tluste tmave oboci ke svetlym vlasum
Sesmatlane boty

999  09.03.15 10:53

Obočí - příliš vytrhané, blbě dokreslené, vytetované… Přitom obočí udává základní ráz obličeje…

Ghost B.C.
3173 příspěvků 09.03.15 11:02

Jo, obočí, to je taky zajímavá kapitola.
Ještě doplňuji boty na podpatku, které se s každým krokem podlomí, až to vypadá, že si slečna zvrtne kotník. (Je to teda spíš výsada mladších holek, protože to dělají hlavně levné boty typu Deichmann a CCC.)

Pirek
6770 příspěvků 09.03.15 11:12

Hloupostí - tím nemyslím IQ a nějaké přirozené hranice výkonu myšlení, které má každý nějaké, ale spíše ve smyslu ignorance.

Pinot Noir
8517 příspěvků 09.03.15 11:19

Jakkoliv vypiplaný outfit, účes a makeup zničí shrbená postava. Nedávno jsem byla na maturitním plese - maturantky měly dlouhé šaty, vesměs opravdu krásné. Ale až na úplně výjimečné výjimky měly všechny kulatá záda a ramena typu flaška od piva (ostatně jejich matky taktéž, ty ale měly většinou i děsný oděv). Byl to fakt tristní pohled. Ani krásné šaty, profi makeup a účesy od kadeřníka tohle nezachrání.

DanielaS
4599 příspěvků 09.03.15 11:24

Co se obleceni tyka, tak oblekani podle mody bez ohledu na postavu. To je k placi, kdyz si pekna zena dobrovolne zkrati nohy o dvacet cisel.

SweetPotato  09.03.15 11:25

@Pinot Noir
Shrbená záda jsou mor. Mají je modelky na produktových fotografiích i figuríny ve výlohách.

Marbuša
243 příspěvků 09.03.15 11:34

Neženskostí. Tloušťkou. Špatně zvolenými barvami.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 09.03.15 11:34

Jo jo, na obočí jsem taky háklivá - nesnáším dokreslené, vytetované nebo extrémně široké a vykreslené do nepřirozena. Jinak souhlasím s ostatními. Nechápu dmoucí se nepovedené silikony. Příliš mnoho tvářenky ve špatném odstínu a na špatném místě. Make-up ale maska špatně rozetřený, příliš tmavý a nebo ten, co dělá fleky. Rty obtažené konturkou v divném odstínu. Obrovské, kýčovité náušnice z tržnice, které nekorespondují s outfitem(většinou jsou oblečeny k mikině a keckám). Krkolomná chůze na vysokých podpatcích. Špinavé, obnošené boty. Dlouhé vlasy „za každou cenu“ (absence účesu, střihu, úpravy, řídké vlasy a roztřepené konečky). Extrémně dlouhé,„lopatkové“ nehty s přehnaným zdobením a aplikacemi. Příliš mnoho piercingu v oblasti obličeje. Nevkus v oblékání - mnoho vzorů, barev a materiálů pohromadě. Stylizace do muže (tzv. babochlap). Sezení s roztaženýma nohama. Kousání nehtů.

shirla
878 příspěvků 09.03.15 11:48

Křivé zuby, viditelně zanedbané, zápach z úst.
„Jednoduchost“ ve vyjadřování, ve vzhledu, takovéto rádoby sexy a „in“ oblékání, které je úplně nevhodné situaci.

Brunhilde  09.03.15 11:52

Budu hájit právo být škaredá až do roztrhání těla. Je mým právem vypadat hrozně, třeba to i tak chci; možná chci, aby se ke mně nikdo nepřibližoval!
Osobně mi vadí vulgarita, hloupost, hlučnost, zlá vůle.

(O víkendu jsem kdesi četla, že „Hýždě jsou nová prsa“. Posunuli jsme se do dalšího levelu sebevylepšování, kdy si necháváme chirurgicky vylepšit i ty části těla, které jdou celkem snadno upravit pohybem a cvičením. Žadatelky o takovou operaci bych rovnou posílala na psychiatrii)

Tebah
4255 příspěvků 09.03.15 11:55

Zanedbanost a takový ten vzhled, kdy nepoznáte, kdo z páru je muž a kdo žena.

Qara
1066 příspěvků 1 inzerát 09.03.15 11:56

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:59

koritsi
287 příspěvků 09.03.15 12:17

Tak za mě přehnaná viditelná snaha nebo naopak naprostá ignorace čehokoli, co se mody a péče o sebe týče, což jsou tady poměrně časté jevy. Pak špatná barva a kvalita vlasů. Dost žen (od určitého věku) tady má pořád tendenci přirozené nebo přirozeně nabarvené vlasy považovat asi za nudu. Nikde jsem neviděla tolik mahagonových a různě červených hlav na ženách 45+ jako tady.
A ještě čeho si tady všiml můj známý z Řecka, tak ten mi říkal, že Řekyně obecně nejsou tak pěkné jako Češky, ale velká většina z nich to umí vylepšit oblečením, kdežto Češky jsou prý sice hezčí, ale hodně z nich to naprosto zazdí právě nevhodnými, nevkusnými a lacinně působícími hadry..

Příspěvek upraven 09.03.15 v 12:23

Brunhilde  09.03.15 12:22
@koritsi píše:
Nikde jsem neviděla tolik mahagonových a různě červených hlav na ženách 45+ jako tady.

Tak mají šediny, na které se asi ještě necítí, navíc málokdo šediví hezky. Průšvih ale je, že místo, aby si zašly ke kadeřnici, která jim namíchá tu jejich barvu, lapnou v drogérii tu první krabici s přibližně žádaným odstínem (na fotce) a tím to pro ně hasne. No a že si to pak matlají samy doma v koupelně na hlavu je prostě peklo největší.

Ghost B.C.
3173 příspěvků 09.03.15 12:56

Jinak ještě dodávám nízké nebo naopak převysoké sebevědomí a mne osobně ještě vždy odradí taková ta „hlučná žena“. Rozhodně nejsem zastánce tichých putěk v koutě, ale ani strhávání pozornosti jen a jen na sebe.
Dál mi přijde dost odrazující, když si dospělé ženy na někoho ukazují a chichotají se jak puberťačky.
Pokud by šlo o oblečení, tak je fakt strašná kombinace softshellové bundy a kozaček.

Oldyn
5010 příspěvků 09.03.15 13:08

Vše už bylo napsáno, dodám jen uječený hlas, hlasitý smích. Nesmírně chytrá všechno zná, všude byla, ostatní buzeruje, ale boty má jak prase.

Pirek
6770 příspěvků 09.03.15 13:11

@Oldyn Že vy jste mě dneska potkala? :D

Oldyn
5010 příspěvků 09.03.15 13:13

@Pirek :D

Giulietta  09.03.15 13:14

@Pirek Mala ste špinavé boty? Tak umyť, lebo to škodí na kráse. :-D
Podľa mňa si neškodia ničím. Ešte v živote ma nenapadlo: ta škrata by bola taká krásna, keby si vyčistila zuby, boty a držala zobák. :-D

Ghost B.C.
3173 příspěvků 09.03.15 13:17

@Giulietta Fakt? Takže když na vás mluví příjemné děvče hezkého vzhledu, ale ze zápachu z pusy se vám zvedá žaludek, tak si pořád nic nepomyslíte? Což jsem doopravdy zažila. Nebo vás jen nechápu?

Oldyn
5010 příspěvků 09.03.15 13:21

Ještě jsem si vzpomněla na přinasraný výraz alá V. Beckham.

Giulietta  09.03.15 13:22

@Ghost B.C. Ale áno napadne ma, že by si mohla vyčistiť zuby, alebo umyť boty, alebo použiť antiperspirant… ale nie, že je škaredá, lebo jej páchne z úst. Skor, škoda, že takému peknému dievčaťu páchne z úst. Ale aj naďalej ju považujem za peknú, ak sa mi páčila aj predtým, kým som zistila nejaký ten nedostatok v podobe špiny.

Oldyn
5010 příspěvků 09.03.15 13:25

@Giulietta
Nu, ale uškodila tím puchem své kráse? Já bych to nepitvala.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit