Čištění bílých balerín

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

silvous96
4 příspěvky 08.05.15 11:54
čištění bílých balerín

Dobrý den, mám trochu problém. Mám ty baleríny 3 týdny a nosím je minimálně a vždy se silonkama a i přesto se vevnitř ušpinily. Jsou lepené, zvenčí je koženka a vevnitř jemná hladká látka. Chtěla bych je vyčistit vevnitř, ale nevím čím, bojím se aby se to třeba mojí chybou nestalo nevyčistitelným. Děkuji za rady.

Reakce:

Bačavelmistarý
112 příspěvků 08.05.15 16:31

Já bych to neřešila, nic tam ani nevidím.

silvous96
4 příspěvky 09.05.15 05:54

Je to vevnitř ta tmavá místa (nejsou to stíny) a jelikož chci boty reklamovat, protože jsem zjistila, že po necelém měsíci a ne každý den nošené, se boty rozlepují, budu je reklamovat a nevím, jak by se k tomu stavěli..

Karja
4767 příspěvků 09.05.15 13:05

@silvous96 Mě tu jednou někdo poradil takovou pěnu z Humanicu. Prodávají to u pokladny, čistím tím koženku, a další umělé materiály, vypadá to jako pěnové tužidlo. Pustí tím všechno.

Malvin
283 příspěvků 09.05.15 18:23

@silvous96 zkuste lak na vlasy - pořádně postříkat a vydrhnout. čistím tak kabelky i gumu na botách.

ionicera
4561 příspěvků 09.05.15 18:51

Není vaší povinností přinést boty na reklamaci, jako kdyby byly nové. Jen z nich nesmí opadávat bahno, ALE VEVNITŘ JE SAMOZŘEJMĚ NEČISTĚTE. a UŽ VŮBEC NE LAKEM.

silvous96
4 příspěvky 11.05.15 11:59

Tak pomohl woolite a kartáček na zuby. Díky moc za rady

Atlacoya
2146 příspěvků 11.05.15 12:56

@ionicera Nečistit ani zvenku! Známá nesla boty k reklamaci tak je umyla, reklamaci neuznali že myla nevhodným způsobem. Od té doby reklamuje i zabahněné.

ionicera
4561 příspěvků 11.05.15 19:58

@Atlacoya No mě se zas stalo, že reklamaci zamítli z hygienických důvodů, protože se mi z dětských bot nepodařilo odstranit bahno v drážkách na podrážce. :-) Musela jsem znovu drhnout a znovu reklamovat.

Jirkátor
1515 příspěvků 12.05.15 12:17

Nečistil bych je. Ještě Vám nakonec řeknou, že se rozlepují, protože jste je neodborně ošetřovala (třeba tím lakem na vlasy).

silvous96
4 příspěvky 12.05.15 14:47

Lakem na vlasy mi to prijde jako blbost to bych ani nedělala.. vyčistila jsem je tím woolitem a na reklamaci mi je vzali.. paní řekla že rozlepeni je opravitelna vada tak že ji opraví a když jsem se pak ptala co když se rozlepi znovu tak mi vrátí peníze takže pohoda.. nakupuju boty zásadně jen v deichmanu, protože tam je vezmou téměř vždy :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit