čistírna v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jacq
61 příspěvků 05.03.12 20:15
Ahoj,
potřeboval bych dát do čistírny svých pár obleků a po zimní sezóně též kabát. Máte nějaký tip?

díky…

ps. v Brně ;)

Reakce:

Konvalinka
244 příspěvků 06.03.12 20:42

Zatím nikdo nereaguje, je to nějaké podezřelé. Že by to bylo s čistírnami vážně tak špatné? Já mám s čistírnou dost negativní zkušenosti, ale bylo to na venkově. Taky by se mi hodil nějaký brněnský tip…

Karoleenah
2322 příspěvků 06.03.12 20:49

Já moc čistírnu naštěstí nepotřebuju, ale kabát a plesové šaty si nechávám vyčistit v té vietnamské čistírně ve Vaňkovce. Jestli je to levné nebo drahé nevim, jinde jsem nikdy nebyla, ale věci jsou vždycky vyčištěné pěkně a vietnamky jsou milé a ochotné, i když jistá jazyková bariéra tam je. Jo a za příplatek 30,– čistí do druhého dne, jinak většinou do dvou. Ovšem jestli někdo přijdete s lepším tipem, ráda ozkouším…

MP lucille
12 příspěvků 07.03.12 08:49

Zkušenost s čistírnou zatím také nemám, ale před časem jsem našla čistírnu u Skácelky, mám to tam relativně blízko, takže kabát po zimě poputuje nejspíše tam. Mají i internetové stránky (www.ceskavlastovka.cz/), kdyby měl někdo reference, byla bych ráda.

Sekhmet
1918 příspěvků 07.03.12 13:57

A nemá někdo tip na čistírnu v centru Prahy?

jacq
61 příspěvků 02.04.12 18:44

nakonec jsem to odnesl do cistirny do campusu, jsou tam taky takove male a mile vietnamky, zitra si pro ne pujdu, tak dam vedet, jak to tam dopadlo :)

jacq
61 příspěvků 03.04.12 16:57

a dopadlo to dobre, vsechno vycistene, vyzehlene, zadny problem :)

bagrushka
6 příspěvků 03.04.12 19:53

lucille: tu čistírnu u Skácelky nedoporučuju. Byla jsem si tam jednou nechat vyčistit kabát, při přebírání paní telefonovala a vůbec mi nevěnovala pozornost, jen řekla, že to za týden bude hotové. Když jsem za týden přišla, oznámila mi, že nejde vyčistit, protože má potrhanou podšívku (což mi samozřejmě během svého telefonátu zapomněla sdělit). Když jsem to pak vzala do zmiňované Vaňkovky, nebyl s tím sebemenší problém a do dvou dnů to bylo hotové.

Pavel
106 příspěvků 12.04.12 18:40

Ja pujdu taky o vikendu zkusit male mile Vietnamky v Campusu, potrebuju vycistit bavlnene sako z Tatuumu, tak budu napjat jak to dopadne.

anleda
1 příspěvek 01.05.15 17:57

Já mám vyzkoušenou čistírnu Manela na Charbulové/Ji­ránkové. Je to pobočka z Vyškova a měla jsem tam mimo jiné i plesové šaty s ozdobami. vše dopadlo skvěle. vřele doporučuji.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit