Co bude po obarvení vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leatherface
30 příspěvků 28.07.15 00:24
Co bude po obarvení vlasů?

Dobrý den, Prohrál jsem jednu sázku a proto jsem donucen jít na zeleno ale netušim jak na to a co bude po obarveni.. Budou mi vlasy zase růst odbarvený nebo přírodní?
Promiňte ale já se v tom vůbec nevyznam.

Moc děkuji za jakoukoliv pomoc.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Giulietta  28.07.15 12:46
@Leatherface píše:
Budou mi vlasy zase růst odbarvený nebo přírodní?

Ak si vlasy prefarbíte na zeleno, tak samozreme Vám už do konca života budú rásť vlasy zelené. Tie odrasty a cestičky čo vidíte na nedofarbovaných ženách sú výsledkom precízneho farbenia pěšinky a nie matky prírody. Kľudne sa prefarbite. Až Vám uznajú splatenie sázky, tak sa znova prefarbíte na fabu akú budete chcieť mať do konca života, napríklad na blond a ono Vám to potom bude odrastať blond.

bertulka  28.07.15 13:03

A pokud si někdo udělá melír, tak když je opravdu precizně udělaný, tak pak to také tak dorůstá v těch pramíncích. Ale chce to mít dobré geny po rodičích :-)

patentka
8 příspěvků 28.07.15 13:40

Zelené. Navždy.

ima
246 příspěvků 28.07.15 13:58

No a někdy se taky stává, že i ostatní ochlupení chytí tu barvu…myslím samozřejmě třeba obočí nebo řasy.

stricc  28.07.15 14:00

A časem narostou plovací blány a bude třeba nevzdalovat se příliš od zdrojů vody

ima
246 příspěvků 28.07.15 14:03
@stricc píše:
A časem narostou plovací blány a bude třeba nevzdalovat se příliš od zdrojů vody

To ovšem jen v případě zelené barvy. U žluté a bílé je to peří.

stricc  28.07.15 14:04

@ima samozřejmě. U černé by narostly rohy a začaly by šlehat plameny z pusy, ale pán se ptal výslovně na zelenou

Karja
4767 příspěvků 28.07.15 19:52
@bertulka píše:
A pokud si někdo udělá melír, tak když je opravdu precizně udělaný, tak pak to také tak dorůstá v těch pramíncích. Ale chce to mít dobré geny po rodičích :-)

To jo, s tmavými odrosty jsem se už narodila.
Je to pech, uvažuji také o permanentní barvě celoživotní, prý šedá dobře drží, nemáte někdo zkušenost?

jdisepřevlíct
491 příspěvků 28.07.15 19:57

@ima A nekdy i mozek pry. V tomto pripade tedy panovi nezbude, nez se dat na drahu vojaka.

Leatherface
30 příspěvků 28.07.15 20:26

Pán se radši už nikdy nebude sázet :D Díky pomoc. :) A snad to přežiju a nebudu mít zelený obočí :D A mam ještě jeden dotaz kdyby jsem chtěl aby ta zelená byla v nějakých místech tmavší co k tomu potřebuji?

bertulka  28.07.15 20:55

@Leatherface pokud to myslíte vážně, tak se potřebujete objednat u kadeřníka. Přece si nenecháte namíchat barvu v Hornbachu :-)

bertulka  28.07.15 20:55

Smazán dvojitý příspěvek

Leatherface
30 příspěvků 28.07.15 23:33

Omlouvám se nemám s tim zkušenosti. :D Mam tu barvu kadeřníkovy přinést nebo jí má on sám? :D To nezvládnu sám doma s nějakou menší pomocí kámošů? :D

Mags
148 příspěvků 28.07.15 23:42

@Leatherface No pokud jde jen o sázku, tak pro Vás asi bude nejlepší varianta barevný sprej na vlasy. Ty jsou myslím i vymývatelné, takže to pak nebudete muset přebarvovat nebo stříhat a nedáte za to majlant u kadeřníka.

Leatherface
30 příspěvků 29.07.15 00:33

Nad tím jsem už přemýšlel ale slyšel jsem, že se to hrozně lepí.

Blue_orchid
98 příspěvků 29.07.15 00:55

@Leatherface pár dnů to vydržíte, ne?

Leatherface
30 příspěvků 29.07.15 01:01

No ono jde o měsíc. Ale když by jsem se nechal obarvit i přes vaše varování na zeleno a mam černé vlasy tak jak by to dopadlo?

Mags
148 příspěvků 29.07.15 01:16

@Leatherface No pokud máte černé vlasy, tak byste je musel nejdřív odbarvit a až pak dát zelenou barvu, jinak to nechytne. Tyhle výrazné barvy se celkem vymývají, takže postupem času by měla intenzita té zelené slábnout. A zpátky na černou by to snad neměl být problém. Pokud do toho chcete jít sám, na YT najdete spoustu DIY videí.

Leatherface
30 příspěvků 29.07.15 01:24

Jak moc odbarvit? jednou? víckrát? A v jakém intervalu?

Leatherface
30 příspěvků 29.07.15 14:26

A mam ještě jeden dotaz kdyby jsem chtěl aby ta zelená byla v nějakých místech tmavší co k tomu potřebuji?
A ještě vypadá toto důvěryhodně? http://www.metalshop.cz/…-apple-green?…

Giulietta  29.07.15 14:28

@Leatherface Napíšte súkromnú správu nicku @catherinne a opýtajte sa jej. Určite Vám poradí. Výsledná zelená farba bude závisieť od súčasnej farby vlasov.

stricc  29.07.15 14:30

@Leatherface jo, máte tam i návod. Důležité je, že aby ta barva opravdu vypadala takhle, musí se dát na světlé vlasy, takže nejdřív odbarvit. Na černých by to asi vůbec nebylo vidět. Jinak odbarvit stačí jednou soudíc dle toho, co si občas páchá na hlavě moje dcera.

Leatherface
30 příspěvků 29.07.15 18:14

Nemůžu si s tim zníčit vlasy, že ne?

stricc  29.07.15 18:28

@Leatherface běžte se prostě zeptat do kadeřnictví, měli by vám poradit, buď to zvládnou sami nebo by vás mohli nasměrovat k nějakému extravagantnějšímu kolegovi, co nebude v šoku. Tam to snad zvládnou, aniž by vám vlasy spálili

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit