Co byste dělaly, kdybyste potkaly Adu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kralovna Bitche
382 příspěvků 15.12.12 16:42
Co byste dělaly, kdybyste potkaly Adu

Tuhle otázku si pokládám už několik dní - ne co bych dělala já, ale jestli to stejně berou i ostatní. Moc by mě to zajímalo.

Protože bydlím v Brně, věděla jsem, že to dříve nebo později přijde, a taky že jo. Adu jsem potkala v galanterii u Kalců a byla jsem z toho normálně nervózní - co kdyby mě vyfotila! Žádné skákání kolem krku a žádosti o podpis neproběhly, nejsem ten typ, ale překvapilo mě, jak to na mě silně zapůsobilo. Myslím tím ten strach z toho, že by se tady objevila moje fotka (i když nevím proč by měla, moje oblečení bylo zoufale všední)

Reagovaly/i byste nějak? A třeba kdybyste viděly/i, že Vás fotí?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Barr.b
143 příspěvků 15.12.12 17:00

Já bych asi okamžitě začala hodnotit, co má ona na sobě, a jestli je to (podle jejích rad) správně a bez chybičky, a to i přesto, že bych třeba já sama měla na sobě tepláky a roztrhanou větrovku :D

alex_foster  15.12.12 17:06

@Kralovna Bitche nepřeháníte trochu?

Ceresa
465 příspěvků 15.12.12 17:22

Nic…

Kralovna Bitche
382 příspěvků 15.12.12 17:24

@alex_foster: proč? Protože jsem byla nervózní z představy, že mě vyfotí a pak si tady na pekle přečtu, jak nemám vkus?

Tohle je čirá zvědavost, ale je fajn vědět, že jsou lidi, co to tak neprožívají :-).

@Barr.b tak to je samozřejmost - ale byla oblečena pěkně, i když ne tak, že by mě to posadilo na prdel. Rozhodně nic pekelného.

Veselý Puntík
223 příspěvků 15.12.12 17:31

Já bych si řekla: „Hele, Ada.“ a prostě bych pokračovala v nákupu dál. Co jiného? :) Kdybych potkala v galanterii Ufona, řekla bych si: „Hele, Ufon.“ No, možná bych se pokusila do něj nenápadně šťouchnout ukazováčkem a s připravenou frází „Jeee, pardon, já nevěděla, že jste živej.“ bych něžně odcupitala zpět ke zdrhovadlům ;)

Ceresa
465 příspěvků 15.12.12 17:52

@Kralovna Bitche jj, presne myslim, ze Ada venuje svuj veskery volny cas honu na hrozne obleceni. vsadim se, ze i cestou pro rohliky (samozrejmosti je dokonaly look, lodicky a tak…) nese fotak…tohle je blog, neprozivejte to tolik;)

Karin
3401 příspěvků 15.12.12 18:03

Absolutně nenápadně, ale důkladně bych si ji prohlídla :-D (Asi jako každého známého člověka, kterého potkám). Jinak asi nic, co taky jiného… :-)
Focení bych se nebála, já se neoblékám ani pekelně, ani úchvatně elegantně, takže pochybuju, že by Ada měla potřebu mě fotit…

Minion
117 příspěvků 15.12.12 18:18

Já bych si asi nebyla jistá, jestli to je vážně ona :-) Já mám hrozně špatnou paměť na tváře lidí - zvlášť, když jsem je naživo nikdy neviděla :-) Takže bych na ni asi koukala někde z dáli a přemýšlela, jestli to ona je nebo někdo jenom jí podobný :-) Rozhodně by mě to ale zaujalo a možná i malinko znervóznilo - potkat osobně někoho, od koho čtu ráda články :-) Ale určitě bych neměla strach, že si mě vyfotí a kdyby - bylo by mi to jedno, prostě byste tu můj outfit kdyžtak zkritizovali :-D Já jsem zase přemýšlela nad tím, jestli ti lidé, co jsou vyfoceni Lovcem, se tu někdy objevili na Módním pekle a přiznali, že to na fotce jsou oni, proč třeba tohle měli na sobě atd… Zase tak pozorně diskuze nečtu, takže nevím, jestli už někdo zpětně reagoval…

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.12.12 18:28

Určitě bych jí šla pozdravit ještě než by mě napadlo, jestli je to vhodné. A Ada by mě zřejmě měla za trapnou tleskanku :-)
Už se i to stalo dřív s opravdovými celebritami, šla jsem potřást rukou Václavu Havlovi, když jsem ho potkala v baru :-) Byl moc milej. A když jsem potkala Tildu Swinton a málem jsem se rozplakala dojetím, taky reagovala skvěle. Dokonce se mnou chvíli pokecala :-) Jediný, koho jsem neoslovila, byla Aňa Geislerová, když jsem ji náhodou potkala. Té jsem se nějak bála, cítila jsem, že by nebyla ráda :-)

pehot
685 příspěvků 15.12.12 18:38

Vzhledem k tomu, že když nakupuju, tak jdu většinou slepě za svým cílem a po okolí nekoukám, bych si Ady (ani nikoho jiného) nejspíš vůbec nevšimla. Ale kdyby přece, asi bych si prohlédla, co má na sobě a možná bych se pokusila tvářit trochu mileji než obvykle :)

Acrobaleno
948 příspěvků 15.12.12 18:43

Nič, lebo by som ju nespoznala.

kacenka.smile
427 příspěvků 15.12.12 18:44

Nic. Už jsem potkala několik známých lidí a nikdy nic nedělám. Proč? Ani si je neprohlížím, přejdu je jako kohokoli jiného.

S focením bych asi nedělala nic. Určitě už figuruji na spoustě fotek u cizích lidí. U Ady bych měla alespoň jistotu, že by mi zamazala obličej.

Sibyla
2639 příspěvků 15.12.12 18:56

@Veselý Puntík To je roztomilá odpověď!
Taky bych nedělala nic. Pravděpodobně bych si nebyla jistá, že to je ona, a čím bych si byla jistější, tím spíš bych si jí nevšímala: mám hrůzu z obtěžování celebrit na veřejnosti. Jistě, každému to nevadí, kamarádka takhle jednou oslovila Svěráka s tím, že mu chce poděkovat, a on byl moc milý a šel s ní kus cesty (no, je to hezká holka), ale já nemůžu zapomenout, jak jednou Jana Brejchová stála na Haveláku frontu na pečené kaštany, každý na ni čuměl a vzduchem šumělo: Brejchovábrejchová-chová -ová -ááá, a ona se snažila dělat, že to nevnímá.

kiwi  15.12.12 19:30

A vás by nikoho nenapadlo naopak vyfotit Adu? :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.12.12 19:31

@Sibyla
Obtěžovat celebrity je určitě trapné, já jsem byla ale v situaci, kdy nešlo předstírat, že je nevidím. Havel seděl dva metry ode mě a s Tildou jsem pracovala, naše sushi s ní hrálo ve filmu :-) Ale Adu neberu jako celebritu, možná by jí potěšilo, co my víme…

Nanynka_02
447 příspěvků 15.12.12 19:34

Nedělala bych vůbec nic. Je mi cizí „očumování“ lidí i dopravních nehod a za osoby, které když potkají celebritu, musejí dát najevo, že ji znají, cítím vyloženě trapno. Viz přesná scéna s Polívkou a Gottem v Dědictví.

chekotay
410 příspěvků 15.12.12 19:39

Občas*), když nastupuju do šaliny, mi hlavou proletí všechny ty obrázky na MP nafocené na těchto zastávkách a otázka „co kdyby“. Vzhledem ke špatné paměti na tváře je ovšem možné, že ji potkávám třikrát denně. :)
Asi by bylo hezké říct ji naživo, že odvádí zajímavou práci.

*) Pravidelně vždy, když si uvědomím, že jsem se zapomněl oholit, že jsem si ve chvatu vzal děravou ponožku nebo že mi neladí pásek či klobouk s obuví. :-D

eriam
364 příspěvků 15.12.12 19:52

Pokud bych ji vůbec poznala tak bych nenápadně koukla jak vypadá a co má na sobě a to by bylo vše.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.12.12 20:00

Já beru celebrity v podstatě jako normální lidi. když potkám někoho, kdo mi řekne, že jsem pro něj před pár lety dělala večírek a že byl moc spokojený, mám z toho radost. Proto když se setkám s někým, koho mám jako herce, zpěváka atd. ráda, nevidím nic špatného v tom říct jim to.
A nikdy jsem se nesetkala s negativní reakcí. Ono jde i o to vycítit, co je vhodné. Ale já jsem naopak třeba z té Tildy měla dojem, že jak se všichni okolo snažili se z ní „nezbláznit“ jen proto, že je slavná, a nechat ji na pokoji, tak byla vlastně ráda, že si s někým může pokecat. Byla na natáčení v cizí zemi a všichni včetně ostatních herců z ní měli ohromný respekt..

666mahu
1490 příspěvků 15.12.12 20:01

@Sibyla, mám poznámku k Janě Brejchové.
Potkávala jsem ji kdysi na Starém městě. Nosila zajímavé modely - nádherné rozevláté pláště v nápadných barvách a na hlavě uvázané šátky ve stejném odstínu jako plášť. Na zájem musela být zvyklá, takhle oblečených lidí tehdy moc nechodilo. Nedala se přehlédnout ani když byla na druhém konci ulice. :-))

Na ulici (při nákupu) bych asi nikoho cizího neoslovila, max. se usměju, nejsem tak bezprostřední (nevím, jestli je to výhoda nebo nevýhoda), abych se k někomu hrnula. Spíš když se naskytne příležitost. Nejlépe při nějaké zábavě, na recepcích apod.

Nanynka_02
447 příspěvků 15.12.12 20:15
@MP Barbucha píše:
když se setkám s někým, koho mám jako herce, zpěváka atd. ráda, nevidím nic špatného v tom říct jim to.

Jenže těch lidí, kteří toho zpěváka nebo herce mají „rádi“, jsou díky televizi a rozhlasu miliony.

Když mi někdo poví, že byl na mé přednášce a že se mu líbíla, tak mi to udělá radost. Protože na té akci bylo akorát pár desítek kolegů, se kterými mám něco společného. Zatímco z představy, že se na mě vrhají davy úplně cizích lidí, a vykládají mi, že mě znají z telky a děsně mi fandí, mám husí kůži.

DonChichot  15.12.12 20:18

Já tak špatně vidím, že bych ji asi nikdy nepotkala.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.12.12 20:23

@Nanynka02
Na to je snadná pomoc. Nebuďte slavná a je to :-)
Ale chápu co chcete říct..
@DonChichot
A já pořád doufám, že se někde potkáme, myslím, že se pohybujeme ve stejné oblasti. :-)

DonChichot  15.12.12 20:30

@MP Barbucha
Taky si říkám, že k tomu nakonec dojde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit