Co byste si chtěli koupit, ale nemáte kde.

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bettz  28.08.16 14:12
Co byste si chtěli koupit, ale nemáte kde

Po čem toužíte, ale v obchodech ani na internetu na to nemůžete narazit?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

vlm
2555 příspěvků 28.08.16 14:17

Zdraví

stes  29.08.16 07:47

Po jednobarevných zimních nebo podzimních kabátech rovného klasického střihu s výjimkou stádní české nabídky černé, šedé, usmolené modré a červené.

Bettz  29.08.16 07:52

@stes To jsme na tom podobně. Sháním takový ten zavinovací kabát, což by sám o sobě asi nebyl takový problém, ale chtěla bych jej v nějaké zajímavé barvě, třeba v takové té tyrkysové zelené.

Felicinkaaa
4 příspěvky 29.08.16 16:59

Za boha se snažím najít dámský tričko s motivem Supermana a prostě nevím kde. Někdo rada prosím? Kdyby tam byly i kalhotky, tak by to bylo super :D :D

AmelieM
1304 příspěvků 29.08.16 17:28
@Felicinkaaa píše:
Za boha se snažím najít dámský tričko s motivem Supermana a prostě nevím kde. Někdo rada prosím? Kdyby tam byly i kalhotky, tak by to bylo super :D :D

Mám takové tušení, že zanedlouho se tu objeví odkaz od jiného právě zaregistrovaného uživatele na skvělý šopík, kde tyto skvosty prodávají :-D

Sheba
146 příspěvků 30.08.16 20:25

Na zimu bych chtěla delší (aspoň do půl stehen) tlustý kardigan z kašmíru nebo vlny. V obchodech mívají z těchto materiálů jen tenké, kratší a nechutně předražené svetříky.

Oldyn
5010 příspěvků 30.08.16 20:56

Návod k obsluze jednoho stroje k řemeslu které vymřelo. Skleněný čirý obal na orchidej průměr 15 cm.

jasminova
15 příspěvků 30.08.16 21:35
  • hezkou, jednoduchou koženou (!) kabelku
  • barevné kožené sandálky, které budou mít různobarevné pásky jasných sytých barev - žlutá, růžová, zelená, bez ozdob
  • žluté lodičky, pohodlné, se středně vysokým, malinko širším podpatkem (ale ne špalkem, prostě jen trochu silnější, aby nezapadal mezi kostky)
  • smaragdově zelený vlněný kabát ale ten vím kde sehnat - nechat si ho ušít

JanieB
72 příspěvků 01.09.16 00:47

Aspoň bílé a černé přiléhavé, dobře padnoucí elegantní košile, když mám velikost v průměru 34 (na 162 cm), ale rozdíl mezi pasem a prsama asi 30 cm:-/ Tak ráda bych nosila košile (do práce bych i měla), jenže buď mi košile strašně plandá přes břicho nebo se mi nahoře mezi knoflíky otevírá :( :(

stricc  01.09.16 06:39

@JanieB mně by možná i stačilo ke štěstí, kdyby košile měly ty knoflíčky opačně, tam, kde jsou mezery

lucindaSK
884 příspěvků 01.09.16 06:43
@Oldyn píše:
Skleněný čirý obal na orchidej průměr 15 cm.

Kúpila som také niečo v Tescu F&F, mali fakt široký sortiment

liskarysava
294 příspěvků 01.09.16 07:02

Já bych strašně chtěla dobový obraz Františka Josefa I.
Nemáte ho někdo na půdě?

Bettz  01.09.16 08:53

Pořád marně hledám hezký peplum top s 3/4 nebo dlouhými rukávy. Nemáte někdo nějaký tip na obchod? Nejlépe v ČR :)

Oldyn
5010 příspěvků 01.09.16 15:59

@lucindaSK
Díky, podívám se tam.
@liskarysava
Tak to fakt nemám, ale vím o zámku kde mají jak na zeď, tak mini portrét na stůl.

barvinok
356 příspěvků 01.09.16 16:45

Ja mám celý zoznam takých vecí pripravený už roky (pre prípad) :D
Na prvom mieste figuruje parfém, ktorý vonia ako vanilkový koláč. Nie ako vanilka, ale ako vanilkový koláč (jeden bol a zbožňovala som ho a prestali ho vyrábať).

A potom kopu starožitných vecí, ktoré potrebujem dosť zásadne, ale už sa nevyrábajú. Špecifické látky, stuhy, gombíky.. To ma trápi oveľa viac.

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.09.16 21:49

@barvinok
a štrůdl místo koláče by nestačil?

barvinok
356 příspěvků 01.09.16 21:50

@Jiná Realita ak máte tip tak sem s ním! Budem vám vďačná

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.09.16 21:52

@barvinok
hermés ambré narguilé - vanilka, skořice, sladké tóny, velmi hřejivá vůně.

edge  02.09.16 04:38

@Sheba zkuste Noisy May Drake, vloni jsem si ho koupila na Zootu a je opravdu hodně hřejivý, někdy mi v něm bývá opravdu vedro :-)

edge  02.09.16 04:41

Jednoduchou velikou černou koženou kabelku (crossbody), která nebude stát majlant

liskarysava
294 příspěvků 02.09.16 06:22
@Oldyn píše:
Tak to fakt nemám, ale vím o zámku kde mají jak na zeď, tak mini portrét na stůl.

Ale tam asi nebudou ochotní mi ho dát :-)

liskarysava
294 příspěvků 02.09.16 06:24
@barvinok píše:
Ja mám celý zoznam takých vecí pripravený už roky (pre prípad) :D
Na prvom mieste figuruje parfém, ktorý vonia ako vanilkový koláč. Nie ako vanilka, ale ako vanilkový koláč (jeden bol a zbožňovala som ho a prestali ho vyrábať).

Já jsem se kdysi zamilovala do parfému s vůní lékořice, přestali ho vyrábět :-(

candance  02.09.16 08:34

@edge co je majlant? Ja mam cernou hobo bag z Coccinelle a jsem moc spokojena.

Edit: tuto mam

candance  02.09.16 08:39

Ja hledam jednoduchou bezovou (slusnejsi)kabelku. A potom hnedou kozenou vetsi. Obe maximalne jednoduche. Idealne i crossbody.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit