Co chybí ženám na internetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PepaPopper
27 příspěvků 20.11.12 13:42
Co chybí ženám na internetu

Vážené návštěvnice (a návštěvníci) pekla,

ráda bych se vás zeptala na jednu věc. Můj přítel je ajťák, programátor a zrovna přemýšlí, jaký by rozjel nový projekt. Dostali jsme se v debatě k tomu, jaká webová stránka nebo mobilní aplikace chybí ženám. Napadlo mě, že mě osobně by se docela hodila třeba mapka sekáčů a dalších obchodů, abych vždycky, když vyrazím nakupovat, věděla, jaký obchod je zrovna kde v okolí. Myslíte, že byste něco podobného ocenily nebo je něco jiného, co vám na internetu chybí a o co byste měly zájem?

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.11.12 14:03

@PepaPopper
Takto se průzkum trhu nedělá. Najměte si na to profíka.

natyska123
62 příspěvků 20.11.12 14:05

@PepaPopper průzkum trhu je zcela zásadní, je hloupost pouštět se do něčeho, po čem by nebyla poptávka…zrovna ty SH jsou dobrý nápad…

PepaPopper
27 příspěvků 20.11.12 14:12

@MP Barbucha

Tak jasně, jen mě zajímaly názory tady na MP..

Ayleah
69 příspěvků 20.11.12 14:16

Mne by sa velmi pacilo, keby sa v kazdom eshope s oblecenim dalo zadat svoju vysku a miery, na zaklade toho by sa zmenila postava modelky a mohla by som tak na nej vidiet ako by konkretne oblecenie vyzeralo realne na mne.

zwedavka
677 příspěvků 20.11.12 14:18

Na netu mně chybí vypínač, který pc ve zvolenou hodinu vypne :-)

Já První  20.11.12 14:25

Já bych věděla: dnes už máme dotykové displeje, myslím, že nebude trvat dlouho a přibudou k nim displeje amorfní, které budou schopny vytvářet různé uživatelsky definované tvary.
Být vaším přítelem, připravím se na to a naprogramuju virtuální vibrátor.

zwedavka
677 příspěvků 20.11.12 14:26

Byl by sám proti sobě ;-)

PepaPopper
27 příspěvků 20.11.12 14:28
@Ayleah píše:
Mne by sa velmi pacilo, keby sa v kazdom eshope s oblecenim dalo zadat svoju vysku a miery, na zaklade toho by sa zmenila postava modelky a mohla by som tak na nej vidiet ako by konkretne oblecenie vyzeralo realne na mne.

Tam je asi problém, že spolu s tím, jak se změní postava, by se ta fotografie šatů deformovala, takže myslím, že by to pak ve skutečnosti vypadalo stejně jinak. Ale pokud vím, tak na tohle nějaké programy existují a v některých e-shopech fungují, ale to pak záleží na ochotě obchodů do takového sotwaru investovat.

Grete
797 příspěvků 20.11.12 15:37
@zwedavka píše:
Na netu mně chybí vypínač, který pc ve zvolenou hodinu vypne :-)

http://www.slunecnice.cz/…ti-pocitace/ ;)

LadyPapajka  20.11.12 15:44

Me chybi nakupni seznam v cestine. Mam v mobilu anglicky, cesky sem nenasla, a anglicky vsechny shanene suroviny neznam:D dale bych ocenila (ale nevim jeslti neni neco takoveho uz) nejakou aplikaci, tkera by mi pretahla lookbook do mobilu. Nemyslim cizi outfity, ale moji virtualni skrin

zwedavka
677 příspěvků 20.11.12 21:52

@Grete děkuju

Grete
797 příspěvků 20.11.12 22:00

@zwedavka Už se chystám jeden z nich dlouho nainstalovat… a furt se k tomu nějak nedokážu odhodlat ;)

Ginevra
646 příspěvků 20.11.12 22:30
@zwedavka píše:
Na netu mně chybí vypínač, který pc ve zvolenou hodinu vypne :-)

Aktualne by byl potreba spis vypinac na vypnuti toho ulitlyho grafomana v sousedni diskusi „S trhanem o mode“. To je sila!

Sibyla
2639 příspěvků 21.11.12 00:13

Vždycky, když mi padne do očí název vlákna, napadne mě: „Peníze“. S těmi by se to browsilo!

Curlygirl
1901 příspěvků 21.11.12 10:46

Mám z toho stejný dojem jako vy… hlavně, že tam všichni automaticky věří tomu, že je lékař atd.

@Ginevra píše:
Aktualne by byl potreba spis vypinac na vypnuti toho ulitlyho grafomana v sousedni diskusi „S trhanem o mode“. To je sila!

zwedavka
677 příspěvků 21.11.12 12:46

Taky mně napadlo, že ho neposlali do háje jenom proto, že prý je doktor.

Curlygirl
1901 příspěvků 21.11.12 12:48

@zwedavka ano to je to typicky české „von je přece doktor“, co obhajuje téměř cokoliv :-D

Já První  21.11.12 13:03

@Curlygirl
Tak já samozřejmě čekám, že nás nakonec všechny vyšetří. Na dálku, pochopitelně.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit