Co do divadla ve vedru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maui
39 příspěvků 11.06.14 15:37
Co do divadla ve vedru?

Prosím poraďte, nechci ani kalhoty, ani punčochy :-)

Reakce:

Lenka M.  11.06.14 15:50

@Maui Čo dlhú sukňu a halenku? Alebo punčochy „samodržky“?/ú­primne ma iná cesta ako dodržať vaše kritéria nenapadá :)/

Karin
3401 příspěvků 11.06.14 15:54

Divadla bývají klimatizovaná (aspoň ta „moje“ jsou), takže bych se nebála, že se tam uvařím. A místo MHD bych jela autem s klimatizací :-) Takže bych se oblékla jako vždycky.

stricc  11.06.14 16:10

@Maui podle toho, jak to vypadá, tak hlavně deštník :-)
Jinak souhlasím s @Lenka M., eventuelně ještě kriticky zkontrolovat vzhled vlastních nohou a nepůsobí-li příliš děsivě, jít prostě naboso

Maui
39 příspěvků 11.06.14 20:53

Děkuji za rady, dlouhá sukně a „samodržky“ byly dobrý nápad, ale ani jedno nevlastním :-((punčochy si určitě pořídím).Vyřešila jsem to klasikou. Divadlo klimatizované není a při dnešním představení to tam vypadalo jako na letní kolonádě. Takže jsem to evidentně řešila zase jenom já. Tady by si Ada užila…:-). Smutné.

Příspěvek upraven 10.12.15 v 09:10

gummybee
4595 příspěvků 12.06.14 09:06

@Maui kolegyně se včera taky chystala do divadla a úplně jsem ji rozhodila připomínkou, že by měla jít v punčochách :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit