Co je lepší motýlek či kravata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hercule Poirot
14 příspěvků 07.11.15 12:49
Co je lepší motýlek či kravata?

Zdravím Vás,

docela by mne zajímalo co je podle Vás lepší, motýlek či kravata.

Reakce:

Giulietta  07.11.15 12:50

@Hercule Poirot Fakt na každučkú otázku potrebujete novú diskusiu? Škoda…

stricc  07.11.15 12:58

@Hercule Poirot motýlky jsou cool
https://upload.wikimedia.org/…octornew.jpg
Ale berte to tak, že když je vám třináct, tak i kravata je doplněk, který musíte umět unést. Co se týče motýlku, k tomu potřebujete ještě styl. Pak to bude super

Hercule Poirot
14 příspěvků 07.11.15 13:17

To je pravda, motýlky nenosím(protože se ještě necítím že bych k nim dospěl), ale kravatu nosím, protože cítím že ke mne sedne.
Děuju za názor.

karel.cerny
7 příspěvků 12.11.15 21:03
Kravata

Za mě rozhodně kravata. S motýlkem si pokaždé představím klauna Švarcenberka, opravdu nevhodné pro politky.

lukinohk
16 příspěvků 02.12.15 10:55

Kravatu pokud nechcete vybočovat, upozorňovat na sebe a jít z davem.
Motýlek pokud chcete být nekonformní, sofistikovaný a jít proti proudu :-)

panda_lover
7 příspěvků 17.12.15 11:16

U kravat se dá víc experimentovat, různé motivy nebo materiály. Je spousta možností, jak ji nosit. Motýlek mi přijde takový dětinský…

Chamonix
650 příspěvků 17.12.15 11:34

@Hercule Poirot
je tady téma „Pro lidi co tápou v módě“
Poirot by se neptal, přišel by na to sám, páč měl malé šedé buňky

lukinohk
16 příspěvků 19.12.15 13:38
@panda_lover píše:
U kravat se dá víc experimentovat, různé motivy nebo materiály. Je spousta možností, jak ji nosit. Motýlek mi přijde takový dětinský…

Materiály, barvy a motivy jsou u motýlků prakticky totožné jako u kravat.
(Pokud tedy nenosíte kravatu s plachetnicí nebo jednorožcem…)

EvelineShop
106 příspěvků 19.12.15 20:03

Dobré je OBOJÍ. Záleží K ČOMU a PRI AKEJ PRÍLEŽITOSTI. A na tom sa nič nemení a meniť nebude, etiketa je stále :-)

mimu37
4 příspěvky 21.12.15 17:58

Jak už padlo, záleží na příležitosti, ale některý motýlky jsou fakt neskutečný! :) třeba namátkou tenhle http://www.fshnd.com/…ylek-mahs003 ale je to spíš na slavnostnější chví­le

vashtie  21.12.15 18:34

@mimu37 neskutečně šeredný

chekotay
410 příspěvků 23.12.15 09:23

Pro většinu příležitostí jsou obě vázanky rovnocenné. Asi takto:
White tie/black tie (tedy jen motýlek) - motýlek nebo karavata (dle libosti) - motýlek, kravata nebo ascot.
Přiznám se, že uvázat motýlek mi přijde mohem obtížnější, než kravatu, takže jej nosím jen tehdy, když mám dost času (a hlavně nervů) na přípravu. :-) Přes uzly šikovnější lidé mají širší pole působnosti.

Eleanor Rigby
552 příspěvků 23.12.15 15:26

Tedy Chekotayi, trvat na tom, že motýlek bude vázací, to má mé uznání.
Mimochodem, zdá se mi to, anebo jsou motýlky výrazně praktičtější volbou k tanci?

Hercule Poirot
14 příspěvků 23.12.15 20:44

Já jsem tanečník a z praxe znám a můžu potvrdit že k tanci je motýlek lepší než kravata.

chekotay
410 příspěvků 25.12.15 23:49

Popravdě, ani nevím, jestli existují nějaké jiné, než vázací motýlky. :-) Děti mají tuším na gumičku a takové ty keramické a dřevěné věci z Fléru na tom asi budou podobně… no já jsem prostě řekl krejčí, že když jí zbyla látka, tak ať mi z toho ušije kravatu a motýlka, dostal jsem, co jsem dostal a když mám chuť, tak vážu. Jak mám nešikovné prsty, tak to zvládnu leda na někom jiném, když jde o můj krk, musí mi pomoci manželka. :-)

Judy24
366 příspěvků 27.12.15 09:57

@mimu37 Namátkou…no to víte, že jo, namátkou pokaždé, když něco napíšete, tak zrovna tahle adresa. Fakt vám to neni blbý?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit