Co je lepší motýlek či kravata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hercule Poirot
14 příspěvků 07.11.15 12:49
Co je lepší motýlek či kravata?

Zdravím Vás,

docela by mne zajímalo co je podle Vás lepší, motýlek či kravata.

Reakce:

Giulietta  07.11.15 12:50

@Hercule Poirot Fakt na každučkú otázku potrebujete novú diskusiu? Škoda…

stricc  07.11.15 12:58

@Hercule Poirot motýlky jsou cool
https://upload.wikimedia.org/…octornew.jpg
Ale berte to tak, že když je vám třináct, tak i kravata je doplněk, který musíte umět unést. Co se týče motýlku, k tomu potřebujete ještě styl. Pak to bude super

Hercule Poirot
14 příspěvků 07.11.15 13:17

To je pravda, motýlky nenosím(protože se ještě necítím že bych k nim dospěl), ale kravatu nosím, protože cítím že ke mne sedne.
Děuju za názor.

karel.cerny
7 příspěvků 12.11.15 21:03
Kravata

Za mě rozhodně kravata. S motýlkem si pokaždé představím klauna Švarcenberka, opravdu nevhodné pro politky.

lukinohk
17 příspěvků 02.12.15 10:55

Kravatu pokud nechcete vybočovat, upozorňovat na sebe a jít z davem.
Motýlek pokud chcete být nekonformní, sofistikovaný a jít proti proudu :-)

panda_lover
7 příspěvků 17.12.15 11:16

U kravat se dá víc experimentovat, různé motivy nebo materiály. Je spousta možností, jak ji nosit. Motýlek mi přijde takový dětinský…

Chamonix
650 příspěvků 17.12.15 11:34

@Hercule Poirot
je tady téma „Pro lidi co tápou v módě“
Poirot by se neptal, přišel by na to sám, páč měl malé šedé buňky

lukinohk
17 příspěvků 19.12.15 13:38
@panda_lover píše:
U kravat se dá víc experimentovat, různé motivy nebo materiály. Je spousta možností, jak ji nosit. Motýlek mi přijde takový dětinský…

Materiály, barvy a motivy jsou u motýlků prakticky totožné jako u kravat.
(Pokud tedy nenosíte kravatu s plachetnicí nebo jednorožcem…)

EvelineShop
106 příspěvků 19.12.15 20:03

Dobré je OBOJÍ. Záleží K ČOMU a PRI AKEJ PRÍLEŽITOSTI. A na tom sa nič nemení a meniť nebude, etiketa je stále :-)

mimu37
4 příspěvky 21.12.15 17:58

Jak už padlo, záleží na příležitosti, ale některý motýlky jsou fakt neskutečný! :) třeba namátkou tenhle http://www.fshnd.com/…ylek-mahs003 ale je to spíš na slavnostnější chví­le

vashtie  21.12.15 18:34

@mimu37 neskutečně šeredný

chekotay
410 příspěvků 23.12.15 09:23

Pro většinu příležitostí jsou obě vázanky rovnocenné. Asi takto:
White tie/black tie (tedy jen motýlek) - motýlek nebo karavata (dle libosti) - motýlek, kravata nebo ascot.
Přiznám se, že uvázat motýlek mi přijde mohem obtížnější, než kravatu, takže jej nosím jen tehdy, když mám dost času (a hlavně nervů) na přípravu. :-) Přes uzly šikovnější lidé mají širší pole působnosti.

Eleanor Rigby
552 příspěvků 23.12.15 15:26

Tedy Chekotayi, trvat na tom, že motýlek bude vázací, to má mé uznání.
Mimochodem, zdá se mi to, anebo jsou motýlky výrazně praktičtější volbou k tanci?

Hercule Poirot
14 příspěvků 23.12.15 20:44

Já jsem tanečník a z praxe znám a můžu potvrdit že k tanci je motýlek lepší než kravata.

chekotay
410 příspěvků 25.12.15 23:49

Popravdě, ani nevím, jestli existují nějaké jiné, než vázací motýlky. :-) Děti mají tuším na gumičku a takové ty keramické a dřevěné věci z Fléru na tom asi budou podobně… no já jsem prostě řekl krejčí, že když jí zbyla látka, tak ať mi z toho ušije kravatu a motýlka, dostal jsem, co jsem dostal a když mám chuť, tak vážu. Jak mám nešikovné prsty, tak to zvládnu leda na někom jiném, když jde o můj krk, musí mi pomoci manželka. :-)

Judy24
374 příspěvků 27.12.15 09:57

@mimu37 Namátkou…no to víte, že jo, namátkou pokaždé, když něco napíšete, tak zrovna tahle adresa. Fakt vám to neni blbý?

Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit