Co je na tomto outfitu špatně?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matka Vlčice  11.12.12 08:25
Co je na tomto outfitu špatně?

Milé dámy a znalkyně, dovoluji si založit toto téma, ačkoliv zde již podobná jsou. Mám totiž v úmyslu napsat email týmu vizážistek portálu Prozeny.cz, kde bude jasně a srozumitelně shrnuto, co „dělají špatně“. Na příspěvky v diskusích nedbají a mě už je po poslední proměně hezké slečny v monstrum prostě do breku. Proto níže vkládám odkaz na proměnu a prosím vás o laskavé přispění názory - kde se staly chyby? Zároveň tím chci sama zjistit, zda to tak černě vidím jen já.

http://www.prozeny.cz/…-party-stylu

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

hasonka
29 příspěvků 11.12.12 08:34

Mne se to teda docela libi - make-up i saty krasne, mozna bych ubrala par „svoncu“ na hlave, ale proc ne trosku extravagance.

A jeste k vasemu puvodnimu zameru - pripada mi divne, ze jste se tak rozhorcila, ba az rozbrecela nad tou promenou, a pritom vlastne nevite, co vam na ni vadi, k jakym zasadnim chybam tam podle vas doslo… Nejak nechapu :)

saryvary
664 příspěvků 11.12.12 08:40

No nejstrašnější jsou ty vlasy. Ty pokazily celkový dojem. Šaty se mi líbí, ale připadá mi, že jí přidaly tak 10 cm v pase. A pokud jde na párty, mohla by mít klidně stříbrné botičky.

Ems
1482 příspěvků 11.12.12 08:44

No ty vlasy jsou naprosto špatně, trochu ala česká celebritka…:D brrr

ofeliet
429 příspěvků 11.12.12 09:04

Myslím, že si málokdo umí v modě hrát a nebrat se vážně, a to je to, co nám chybí…Udělat z někoho „vystajlovanou prkennou pani“, to se dělá všude. Moda má podle mě podtrhnout to, kdo jsme a má nám dělat radost. U těchto proměn se takto neuvažuje, uvažuje se, jak nositelku předělat na nějaký soudobý „ideál“. A to je ten problém.

ionicera
4561 příspěvků 11.12.12 09:08

Líčení krásné, šaty krásné, nelíbí se mi jen účes a tmavé boty ke světlým šatům. Žádné monstrum nevidím

pixiedixie
47 příspěvků 11.12.12 09:09

Vlasy se mi nelíbí, je prostě přeplácané. Ale šaty, líčení a řasy mi přijdou hezké. :)

staramama
150 příspěvků 11.12.12 09:28

Šaty slečně nedělají hezkou postavu, boty působí usedle, spíš bych dala otevřené a světlé, účes je jak vrabčí hnízdo.

Matka Vlčice  11.12.12 09:43

@hasonka Já jsem tím měla na mysli spíše dlouhodobou produkci vizážistického týmu Proženy, tato proměna si ale myslím, všechny nešvary tak nějak shrnuje, tak proto jsem to už dala sem.

Upřesním za sebe, co si myslím, že je špatně:
Tak především černé, stylově zcela mimo, boty ke stříbrným šatkám. Tyto nepatří na párty ani omylem, spíš k tmavým kalhotám do práce, smutné na tom je, že možná obyčejná holka to neví, nebo nad tím nepřemýšlí, ale někomu, kdo si říká vizážistka fakt nevím, co bych na to řekla.

Problém č.2 - účes. Tyto montované účesy si pamatuji ze seriálů o kouzelnici Sabrině a to už je drahně let, co frčel. Kadeřnici, která trochu drží dech s dobou musí stačit hodinka na youtube, aby věděla, co si dneska holky, co udávají trendy, motají na hlavách.

Problém č.3 - opět k účesu - ten cancour postraně obličeje - prostě NE! Tento „extravagantní“ atribut beze zbytku symbolizující zlo koncentrované v některých modelech pana Klíra, tvorbě paní Šikulové a všech voživujících kadeřnic a místy děsivé módě devadesátých a nultých let. Doufala jsem, že tento zřejmě vlastním životem žijící ničitel stylu a krásy ženské tváře, někde v ústraní tiše a potupně odumřel - a on na mě místo toho vyjukne ve videu s podtitulem „Noc patří jen tobě“ s rokem výroby 2012.

Celkově to vypadá, že pěknou holku si vzaly do parády tři její tety a hodně se snažily, aby holka nevypadala příliš sexy. Je to usedlé, nemá to šmrnc a holčinu to shazuje, protože to vypadá, že chtěla být strašně zajímavá, koupila si pěkný šaty, ale neměla k nim doma boty a nevěděla co s vlasy.

Jinak co je v pořádku, je líčení a barva vlasů, zaplať pánbůh, že tady slečna nepotřebovala nijak pomáhat od vizážistek.

Kokoska1  11.12.12 10:51

Až na tu patku a černé boty se mi to nezdá nijak hororové. Řasy jí prospěly, nalíčení je hezké, šaty na párty taky docela fajn.

Uživatel je onlineBugatti
4052 příspěvků 11.12.12 11:09

@Kokoska1 Hodnotila bych to naprosto stejně. Nicmémě jako výsledek týmu vizážistů je to VELMI slabé.

Curry
65 příspěvků 11.12.12 11:15

Mě se pořád objevuje, že se video nepodařilo přehrát - StreamNotFound. Takže už ho asi stáhli.

MP Monny
480 příspěvků 11.12.12 11:30

Pár obrázků, pro ty, kterým to video nejede nebo se jim nechce ho pouštět:

MP Monny
480 příspěvků 11.12.12 11:33

Podle mého názoru se tady nejednalo o proměnu (i když to tak autoři nazvali) a štěstím této proměny jsou pěkné šaty a také přirozené pěkná holka. Smůlou je šílený účes, boty, ve kterých dívčina možná přišla do studia (a stylista si neuvědomil, že jí měl sehnat k šatům i boty) a které jsou totálně mimo. Vlastně byli totálně mimo snad všichni, kromě vizážistky, make-up se mi na večer líbí.

Cinkitoo  11.12.12 11:38

Účes je z pekla vytaženej. Šaty+boty nic extra, ale není to špatný. Líčení se mi líbí.
Já bych jim nepsala nic. Já bych ten web nenavštěvovala :)

Bayley
17 příspěvků 11.12.12 11:43

Jako celek mi to tak tragické nepřijde, šaty se mi líbí, nalíčená je slečna přirozeně.
Na tomto outfitu se mi ale nelíbí boty a vlasy. Souhlasím s názorem, že stříbrné boty by byly k šatům vhodnější. Účes působí divně, slečna má jemné rovné vlasy, takže bych si představovala něco, co jí přidá na objemu, ne tyto „courky“, které spíše na objemu ubírají.
Cílem proměny by podle mě mělo být podtržení předností a potlačení nedostatků modelu s ohledem na osobnost (jak fyzickou, tak psychickou).

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 11.12.12 11:44

Mně se na slečně líbí šaty a líčení - to jí moc sluší…Boty mně k tomu až tak neuráží, ale kadeřnice teda předvedla peklo…Přijde mi to jak účes co byl in před 15-20 lety a ani tehdy nikomu neslušel. Možná na chalupě na vesnici by se něco takového našlo na tancovačce v hospodě, ale aby se takovouto prací prezentovala v televizi v dnešní době mi přijde ujetý…

Matka Vlčice  11.12.12 12:14

@Cinkitoo :-) taky řešení, jenže ono to vždycky na tom Seznamu vyskočí na hlavní stránce, já se nechám zlákat a pak dostanu jednu mezi oči :-)

Pavlena
778 příspěvků 11.12.12 12:36

Dle mého názoru jsou hlavním problémem boty, účes, šaty (jak už psala @Matka Vlčice )
Vlastně mi nevadí líčení a barva šatů (myslím, že jí bílá+stříbro sluší). Ale jinak je špatně vlastně všechno. :(

Cinkitoo  11.12.12 14:40

Matka Vlčice: Proto mám jako domovskou stránku Google, ten mi nic nenutí :)

Skallka1
51 příspěvků 11.12.12 15:48

Šaty krásne, možno trošku v páse opticky pridávajú, ale v norme. Štýlové líčenie. Nevkusný účes taký preplácaný a absolútne zlé topánky. Mali mať vyšší podpätok a mali byť podľa mňa strieborné. Podpätok by predĺžil nohy a tým by aj pás bol opticky ok. Môj názor - odborníčky by sa takto mýliť nemali. Potom je zbytočné, nechať sa upraviť u odborníkov zaplatiť a doma sa prezliecť a prečesať, alebo sa mýlim?

teetee
499 příspěvků 11.12.12 16:13

Mně se to také víceméně líbí. Nestyděla bych se takhle někam přijít. Boty by se mi možná líbily víc stříbrné, ale nevím, jestli by to potom nebylo moc jako „malá mořská víla“… každopádně to nekazí. Vlasy jsou šílenost, to už tu padlo. Přijde mi to jko kadeřnické cvičení na téma „ukaž, že umíš udělat…(doplňte si samy)“.

Ale líčení mi přijde vyloženě vhodné, a k šatům co „přidávají v pase“ řeknu jen tolik, že přes daný střih slečna nepůsobí jako kredenc. Zase nevim, proč by všechny štíhlé ženy měly neúprosně chodit v obepnutých koktejlkách…

Maravelo  11.12.12 16:35

Brrrr!!! K tomuhle se ani nebudu vyjadřovat, navíc @ofeliet to vyjádřila naprosto přesně.

Ale co by mě zajímalo a budu rád, když mi to někdo vysvětlí, co na těch řasách PROBOHA! stojí 4500? Asi se dam na kosmetiku…

Ems
1482 příspěvků 11.12.12 16:38

@Maravelo To zase chápu je to dost piplačka a musí se to umět pořádně, ačkoliv se to dá sehnat i levněji…:)

Mylady2
12409 příspěvků 11.12.12 16:43

@Maravelo no a kolik by to asi tak mělo stát když ta první aplikace trvá klidně 3 hodiny??? To jsou pak snadné počty že?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit