Co jsem měl/a dnes na sobě

Fotoalbum tématu (10765) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyPapajka  25.06.12 15:46
Co jsem měl/a dnes na sobě

Ahoj, tohle téma bych ráda založila, abyste nám ukázaly, v čem jste dnes vyšly ven. Já osobně nemám na to, se sem fotit, takže bych použila polyvore, podobně jako když Ada navrhuje kombinace:)Ale pokud se chcete někdo fotit, určitě palec nahoru. Takový lookbook na módním pekle:)

Začnu a snad se to bdue někomu líbit. (Věci, co jsou na polyvoru jsem vybrala jako nejpodobnejsí. Samozřejme nemám kabelku od chanelu a tak, snad to chápete:)

(jen ty kalhoty jsou spíš tmavší, ne tak výrazné:)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 4171 Další »

Reakce:

gulietta  25.06.12 16:00

Bez pokrývky hlavy. Je mi fujtajbl,maródim v posteli. A bez šperkov.

LadyPapajka  25.06.12 16:01

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 18:54

chupa_chups  25.06.12 16:04

Dobrej nápad, ale fotky by byly určite lepši
Nebo třeba fotky bez obličeje, když se tu tak včichni stydi a přitom pořad kritizujou

Příspěvek upraven 25.06.12 v 16:22

gulietta  25.06.12 16:05

@LadyPapajka mám len takmer totožné pyžamo. :-) Ďakujem.

Coraline
1980 příspěvků 25.06.12 16:16

Aha, tak s Polyvore se budu muset ještě nějak naučit, nejde mi to sem vložit :D. Jinak hezké téma, já mám dnes na sobě basic černé tílko se širokými ramínky a výstřihem, který lemuje jemná krajka. K tomu hodně nařasenou rozevlátou lososovou sukni po kolena a černé legíny (jezdím do práce na kole :D). K tomu černé balerínky.

LadyPapajka  25.06.12 16:22

.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.06.12 16:24

No, za mě teda dnes jen takto, finišuju závěrečnou práci do školy (ano, to je to, proč poslední tři dny neustále visím na MP) a ven chodím tak maximálně se psem. Snažila jsem se najít co nejpodobnější obrázky, ale žlutý svetr s bílými knoflíčky jsem nějak neobjevila, budete si je muset domyslet. :D

Jinak téma proč ne, ale na svoje fotky bych asi nervy neměla. Určitě by mi to někdo nandal za křivý nohy, špatnou kompozici a bordel v pokojíčku a já jsem citlivý člověk co takové útoky špatně snáší. :D

Loki13
94 příspěvků 25.06.12 16:26

Moc pěkné téma, škoda, že sedím celý den doma a učím se ve starém vytahaném tričku a kalhotech. :D Ale pokusím se s něčím přispět, hned jak zase vylezu ven a skamarádím se s Polyvore (zrovna jsem to poprvé otevřela a jsem zmatená :D).

smrtonoška  25.06.12 16:37

.

Příspěvek upraven 16.08.12 v 20:22

zelena
156 příspěvků 25.06.12 16:53

Ja som dneska nehrala na farby. Keď som vstávala bolo zamračené a pršalo, nešlo mi to do nálady. I keď modro-bielu kombináciu nosím celkom často, bez ohľadu na počasie.

LadyPapajka  25.06.12 16:54

.

smrtonoška  25.06.12 16:58

@LadyPapajka Děkuji. Jsou to obyčejné letní kalhoty za pár stovek z F&F, ale jsou hrozně pohodlné a kombinovat se dají téměř se vším, proto je nosím ráda.

sarinka.v
423 příspěvků 25.06.12 17:08

Self fotky sice nejsou moje gusto, ale s tim polyvore se mi nejak nedari…

Lama_z_Lana  25.06.12 17:22

Dejme tomu:)
Boty a blejzr jako na fotce.

Bugatti
4051 příspěvků 25.06.12 17:35

Dneska jsem měla jako každé pondělí hlídací den, byla jsem s vnukem na hřišti. Měla jsem zhruba tohle:
K tomu tmavěmodré lněné kalhoty, ale ty se mi nějak nepodařilo uložit. Ale naučím se to. S Polyvore to zkouším poprvé.

RoyalistGirl
75 příspěvků 25.06.12 17:48

Tak dneska se válím doma, ale můžu přihodit včerejší outfit do hospody =) Černobílý proužky symbolizujou pruhovanou látkovou crossbody tašku (styl „žebradlo“ =)), která se k tomu moc nehodila, ale já jsem prostě musela nutně vyvenčit svoje zánovní hippie sandálky, takže aspoň tak =)
(Ale doufám, že mě to letní hippie období zase přejde, protože v kombinaci s mojí postavou je to určitě horoucí Peklo =D)

Příspěvek upraven 25.06.12 v 21:28

Choucas
150 příspěvků 25.06.12 18:03

Super téma :)
Za dnešek se raději ani ukazovat nebudu, neb bych okamžitě skončila v pekle, ale napravím se a zítra něco přihodím, to slibuji :D

bonomi
25 příspěvků 25.06.12 18:15

Já se fotit nebudu, nerada bych, aby mě někdo poznal. A když jsem hledala v polyvore, tak jsem tam nenašla vůbec ani zhruba, co jsem měla na sobě, tak to popíšu :D Jediná moje cesta z domu byla do Tesca na kole a zpět, takže podle toho to taky vypadalo. Měla jsem černé kalhoty pod kolena, hnědé tričko s kapucí a dlouhým rukávem (vnitřek kapuce a rukávy bílé) a ještě je na něm nějaká kytka nebo co, hnědou kšiltovku a hnědé tenisky. A hnědooranžo­vý batoh.

miichalka
78 příspěvků 25.06.12 18:40

Nápad na téma výborný! Už vím, kde budu zas moct čerpat inspiraci!
Já si dnes vyšla ven hodně barevně, i když to nebyl původní záměr. Nějak jsem ty barvičky tahala ze skříně automaticky. Ovšem pak v MHD jsem si připadala jak z jiné planety, protože všichni měli na sobě černou…

marca
437 příspěvků 25.06.12 19:40

@Coraline kombinace zní pěkně. Nad legínama na kolo uvažuju taky, ale jinak je považuju za peklo. Co pak s nima, když dojedete? Chodíte v nich zbytek dne?

Hanc.xxx
101 příspěvků 25.06.12 19:42

Na polyvore nemám momentálně nervy ale oblečeno jsem měla to samé jako fotografii ze dřív jen jiné boty - konkrétně tyhle
Jo a neměla jsem kormidlo na krku ale takové velké korále z vlastní výroby… :)
Jen mě momentálně štve, že mé oblíbené „námořnické“ je teď k vidění všude. Pamatuji si jak jsem si pár let zpátky nechávala jedno vysněné šít na fleru, protože se nedalo nikde sehnat…
Snad mě nikdo neuramínkuje červeně, když už vytahuji vlastní fotku… :-D

ta-scha
77 příspěvků 25.06.12 20:00
Dnes do práce

Tahle fotka je starší, ale dnes jsem měla na sobě totéž. Halenka z výprodeje, sukně asi 8 let stará, botičky nové, kožená kytka, kterou mi přivezla kamarádka z Itálie (koupila jí někde na trhu sna za 2 eura) a punčocháče. Takhle jsem se ráno oblékla do práce. Troufám si říct, že každá věc v mém šatníku má svůj příběh, o každé můžu něco říct a vzpomenout si, co je s ní spojeno, jaký zážitek, původ atd.

Doma už je to trochu horší, to radši fotit nebudu.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.06.12 20:17

Měla jsem tuto halenku

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.06.12 20:23

Zkoušela jsem, jestli umím přidat obrázek:-) Hurá, umím. Líbila se mi v obchodě, ale stála 900,–. A teď jsem ji ve slevách ukořistila za 300! Tak jsem si ji vzala na sebe S tělovou košilkou pod. K tomu vínové kalhoty a žluté psaníčko/cross body.
Boty podobné těm na obrázku, jen bez těch cingrlátek s trochu do tyrkysova

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 4171 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit