Co jste si dnes koupily?

Fotoalbum tématu (10807) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lioncity  23.08.12 05:44
Co jste si dnes koupily?

Pochlubte se :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1884 Další »

Reakce:

Cinkitoo  23.08.12 06:11

Vlastně už tedy včera, ale tak… Musela jsem si koupit deštník, protože u nás svítilo slunce, ale v Praze pršelo a já nenávidím, když zmoknu. Nakonec jsem sehnala v Iam, ale byl docela zázrak, že jsem pořídila, protože téměř všechny měly zvířecí vzor. Nakonec jsem vyhrabala puntíkovaný, co mi přesně ladil k šátku ve vlasech :)

Atlacoya
2146 příspěvků 23.08.12 08:17

Dnes koblihu a kávu.

Pavučinec plyšový  23.08.12 08:38

Zatím ještě nic, ale čeká mě dnes nelehký úkol pořídit si turistické boty. Vůbec se na to netěším, protože mi všechny připadají ohavné a navíc tvarované na nějakou nelidskou nohu, ale není zbytí. :(

RenaLange  23.08.12 08:47

@Pavučinec plyšový zkoušela jste Hudy sport? Kousek od Florence v Pze je soeciální Hudy prodejna na boty, hoši mi tam vždycky poradí a dobře vyberou. Mám úzkou nohu, dlouhé prsty, jsem stará, na boty do terénu zákazník jak víno:-).
Mají i dětské boty a slevněné modely, dá se tam vybrat a hlavně Vám poradí.

Pavučinec plyšový  23.08.12 08:55

@RenaLange Děkuji za tip. Do Prahy to mám trochu daleko, ale zkusím některý Hudy sport u nás. Připadá mi, že teď převládají boty široké kolem paty a kotníku a úzké ve špičce - potřebuji spíš naopak, a navíc bych raději něco koženého než textilního…ale asi budu muset dělat kompromisy :)

RenaLange  23.08.12 09:00
@Pavučinec plyšový píše:
@RenaLange Děkuji za tip. Do Prahy to mám trochu daleko, ale zkusím některý Hudy sport u nás. Připadá mi, že teď převládají boty široké kolem paty a kotníku a úzké ve špičce - potřebuji spíš naopak, a navíc bych raději něco koženého než textilního…ale asi budu muset dělat kompromisy :)

Zkuste, jsou to franšízy a v těch co jsem byla byli opravdu školení prodavači.
Mívají i loňské modely ve slevě, znáte to, prošito červenou barvou místo žluté
a hned je příjemnější cena, místo 4 a půl tisíce dva.

Pavučinec plyšový  23.08.12 09:03

@RenaLange Zkusím, držte mi palce…ale dala bych půl království za starý model prestižek!

Curlygirl
1901 příspěvků 23.08.12 09:05

@Pavučinec plyšový Prestige už neexistují? Pořád potkávám lidi s zářivě bílými novými.. nebo že by je měli nakoupené do zásoby z dřívějška?

Atlacoya
2146 příspěvků 23.08.12 09:06

@Pavučinec plyšový To jako starší model než tenhle?

Pavučinec plyšový  23.08.12 09:08

@Atlacoya O moc starší, asi tak 20 - 25 let zpátky. Tyhlety nové jsou úplně jinak tvarované, zkoušela jsem to s nimi, když mi staré odešly do věčných lovišť, a nešlo to.

Curlygirl
1901 příspěvků 23.08.12 09:12

Zvenku vypadají ale stejně, ne? Já celou dobu myslela, že se vyrábí tatáž bota už desítky let..

Pavučinec plyšový  23.08.12 09:23

@Curlygirl Vypadají dost podobně, ale bývaly celkově trochu subtilnější, hlavně podrážka myslím nebývala až tak mohutná. A hlavně pěkně seděly na patě a ve špičkách bylo dost prostoru, z těch nových se vyzouvám. No, třeba si najdu nového favorita.

daniela11  23.08.12 09:24

Prestige stále žijí a vypadají stejně! Ale podle rodičů se v nich báječně chodí. Tak jim říkám, ať si to berou jen do lesa

Jetthro
1129 příspěvků 23.08.12 10:03

Vcera modre saty MM Weekend :)

sandrinn
961 příspěvků 23.08.12 10:42

@daniela11 Jojo, boj s touto obuví u rodičů je věčný…:-D

prusovka
117 příspěvků 23.08.12 10:45
Tak to jsme ve stejné situaci s tím rozdílem, že já je mám již odzkoušené a objednané (neměli mou velikost). Nejsem absolutně odborník na sportovní boty, tak jsem si vygůglila pár rad, výsledků testů kvality a různých odborných názorů - doufám, že objektivních - a rozhodla se pro trekové Gore-tex kotníčkové boty zn. Merell - byli navíc v akci o tisícovku levnější :-D, snad do konce příštího týdne dojdou, abych je stihla trošku prochodit než vyrazím za polární září…
@Pavučinec plyšový píše:
Zatím ještě nic, ale čeká mě dnes nelehký úkol pořídit si turistické boty. Vůbec se na to netěším, protože mi všechny připadají ohavné a navíc tvarované na nějakou nelidskou nohu, ale není zbytí. :(

Pavučinec plyšový  23.08.12 10:57

@prusovka Mně by stačilo něco do Jeseníků :)

oriskova
83 příspěvků 23.08.12 11:01

Záleží na výrobci boty…některé dělají boty širší - Merrell Salomon, nekteré uzké - Adidas.....chce to opravdu zkoušet

pokud nepotřebujete botky na vysokohorskou turistiku, ale spíše vycházky a výlety (i Sněžku zvládnou) mám vyzkoušené tyto…mají pod patou i špičkou „vzduchový poštář“
chválí si je mamka co má problémy s klouby, i známá s cukrovkou u které je výběr bot docelaproblém.

http://www.reebok-store.cz/…-nizka-obuv/

Moir
1807 příspěvků 23.08.12 11:15

Dnes nic, v neděli však dvoje plavky na dovolenou, v pondělí boty - úžasně pohodlné pantofle značky Caprice, kterou tímto doporučuji ctěné pozornosti, jsou i s podpatky nesmírně pohodlné, včera sítě proti hmyzu do oken ;).

Pavučinec plyšový  23.08.12 11:16

@oriskova No, asi něco v tom stylu. Na rovnou i kamenitou cestu, do sucha i do vodičky…

oriskova
83 příspěvků 23.08.12 11:24

@Pavučinec plyšový - pokud na ně někde narazíte ( ale v Hudy to asi nebude) tak je aspoň zkuste, nejdříve je to trochu nezvyk, ale opravdu jsou pohodlné a nebolí z nich nohy, dělají jen tmavší nenápadné barvy, většinou koženné…takže do vody to nebude, ale stačí impregnace…
tak hodně štěstí při hledání…

Karja
4767 příspěvků 23.08.12 11:29

Dnes jsem si koupila „neviditelné“ - tělové hladké slaboučké kalhotky za 29 Kč. A mám z nich radost! Ať žijí malé bezejmenné obchůdky!

Ophelia
2 příspěvky 23.08.12 11:34

3 svetry a tílko dohromady za 60,– :D

klubo  23.08.12 13:05

Dnes nic, ale včera… Byla to úplná mise - aby byly celokožené, měly vysoký (8cm), ale ne jehlový podpatek, měly měkkou stélku, byly bez mašliček, nápisů, materiálových kombinací apod., neměly špici, nebyly do hranata… a nestály tři tisíce.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1884 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit