Co k baseballové mikině?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmSmile
30 příspěvků 15.04.12 18:01
Co k baseballové mikině?

Darem jsem dostala moc pěknou mikinu v baseballovém stylu, bohužel se moc nehodí k mému „stylu“. Tedy jestli se tak můj pokus o to se hezky oblékat dá nazvat.. jsem hodně malá (156cm) a proto nemám kromě conversek ve skříni boty bez podpadků. Myslíte že se to dá nějak zkombinovat? Co by jste k ní poradili? Jak jí nosit? Je červená a má bílé rukávy. Ještě doplním, že je mi16 let.
Děkuji předem za všechny reakce.

Reakce:

Konvalinka
244 příspěvků 18.04.12 15:00

Pokud to není tvůj styl, nemusíš ji nosit do školy nebo po městě. Můžeš ji nosit třeba na výlety, do přírody. Ty conversky se k ní zrovna budou hodit, k tomu nějaké pláťáky nebo klidně i džíny, popřípadě jednoduchou kratší sportovnější sukni. Nějakou elegantní kombinaci si s takovou mikinou moc nedokážu představit.

DanielaS
4603 příspěvků 18.04.12 15:22

Neumim si uplne presne predstavit baseballovou mikinu, ale tak asi i zbytek baseballovy, ne? Bile pumpky a ksiltovku.
Anebo kratsi bilou sukni a podkolenky. Anebo baletni suknynku a podkolenky! Koukam, ze nosit se da cokoliv.

Anebo…

Lanevra
371 příspěvků 18.04.12 16:29
Lanevra

A já budu asi zlá…
Pokud pro tebe má ta mikina nějaký význam, jako že je na ní logo oblíbeného týmu, pak je docela jedno k čemu si ji vezmeš (logicky plesové šaty asi nebudou nejlepší volba), protože je to znak příslušnosti ke konkrétní sociální skupině.
Pokud si ji dostala v tom dnešním návalu módy těhle mikin a bund, pak já bych ji vůbec nenosila a to čistě z principu. Je to stejné jako si na sebe nevezmu glády, protože nejsem Gothic. Ke každé společenské vrstvě a skupině patří nějaké znamení, podle kterého se na ulici poznají a já zastává názor, že by si takové znamení neměl člověk přivlastňovat, pokud se do té či oné skupiny neřadí. Fotbalové bundy bych nechala členům týmu, jejich rodinám a přátelům a fanouškům.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit