Co k červeným šatům na maturitní ples

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HarleyQ
4 příspěvky 03.01.16 14:52
Co k červeným šatům na maturitní ples

Zdravím. Prolezla jsem pro jistotu diskuse, ale odpověď na mou otázku jsem nenašla. Na svůj maturitní ples jsem si koupila celkem jednoduché šaty, ale teď řeším zbytek (boty, šperky). Budu tam jediná dívka mezi spoustou kluků (maturiťák průmyslovky). Jsem blondýnka menšího vzrůstu. Pomůžete mi, prosím? Kamarádky na to nemám a sama o tom nějak nemám páru. Moc děkuji.

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.01.16 15:23

Pokud byste je vážně prolezla, tak byste si možná všimla, že je tu jednak poradna, a potom minimálně jedno téma věnované jen tomu, co k čemu (ne)nosit. a že vážně není třeba zakládat nové.

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.01.16 15:27

http://www.modnipeklo.cz/hledani/?…
http://www.modnipeklo.cz/…i-ples-saty/

taky jste mohla zkusit prosté vyhledávání.

jsou tam témata s prakticky totožnými šaty, kde již bylo všechno řečeno, jak barva, tak styl bot, doplňky…

HarleyQ
4 příspěvky 03.01.16 15:54

Moc děkuji

Jirkátor
1515 příspěvků 05.01.16 13:10

Šaty jsou moc pěkné a asi bych k nim poradil klasické černé lodičky na středním podpatku (klidně i vysokém - pokud to zvládnete). Tmavě modrá by možná byla ještě lepší a tělová by nebyla také špatná. Malé jednoduché psaníčko do ruky bych vybral asi v barvě bot (mohlo by mít i jednu decentní barvu navíc). Vyhnul bych se ale čemukoliv v červené barvě, kromě tmavěji červené rtěnky. Na krk něco malého a středně velké náušnice. Vlasy vyčesat (pokud jsou dlouhé). Jako jediná dívka ale budete stejně nejhezčí maturant z celého ročníku.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit