Co k navy kalhotovému kostýmu na svatbu

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerstin
516 příspěvků 03.08.12 12:11
Co k navy kalhotovému kostýmu na svatbu

Aneb OT z „Co jsem měla dnes na sobě“ ze stran 67-69.
Shrnu tedy, o co se jedná: V září jdu bráchovi za svědka a nechávám si šít kalhotový kostým. Bude v navy barvě (hodně tmavé), klopy budou dlouhé a kulaté. Kalhoty budou cigaretového střihu s puky - jsem malá a potřebuji trošku prodloužit. Teď jaké mám možnosti:
Buď obyčejná bílá košile s barevnými doplňky a navy semišové společenské boty k obleku (které jsem v předchozí diskusi zapomněla zmínit). Tohle by vypadalo nejspíš příliš kancelářsky, ovšem záleží na doplňcích.
Dále béžové oxfordky, které mají ve středové části všitou látku s červeno-malinovo-černým vzorem. Je tam taky „kousek“ modrozelené. Fotku bohužel nemám, ale vložím později. Nevím ale, co k nim. Tipy byly už v předchozí diskusi. Mluvilo se o odstínech modré a zelené, co se košile týče a doplňcích v nějaké kontrastní barvě.
Dále mám psaníčko, konkrétně tedy tohle, které mi zatím jako jediné přijde hodno svatby. Přijímám jakékoliv tipy a hltám je plnými doušky. Děkuji moc za spolupráci, mám pocit, že nakonec dojdeme k něčemu, co bude velice zajímavé.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

viera666
957 příspěvků 03.08.12 14:13
skoda

Ze nie su fotky. Nerozmyslala ste „pozdvihnut“ kostym luxusnejsimi doplnkami, dlhym perlovym nahrdelnikom + hruby niekolkoradovy perlovy naramok? To by mohlo dat kancelarskemu stylu trosku noblesy

firefly
527 příspěvků 03.08.12 14:20

Já bych šla do bílé košile, těch navy semišových společenských bot a k tomu bych zvolila nějaký roztomilý malý fascinátor v kombinaci navy a bílé, případně navy, bílé a červené. Ta by to mohlo hezky oživit. Určitě bych ji šoupla aspoň na nehtíky.
Fascinátor: nemyslím k tomu kostýmku žádné romantické květinky, ale něco lehce kloboučkového, evokujícího lodičku (ne člun, typ klobouku - u námořnického tématu by to mohlo být blbě pochopeno :D ), nebo tak něco. Zkusím najít a později dodat fotky něčeho, co mě napadalo. Teda pokud chcete, pokud vám můj nápad zní jako blbost, brzděte mě rovnou :)
Podle mě by to ke kostýmku bylo stylové, trochu hravé, trochu elegantní, rozhodně „nekancelářské“.
K tomu jen maličké, či žádné šperky (třeba jen pecičky do uší, prstýnky, co nosíte běžně).
Psaníčko bych vybírala až jako poslední, těch je celkem velký výběr a dají se bez zkoušení a bez problémů sehnat i po netu.

Kerstin
516 příspěvků 03.08.12 14:26

@firefly Tu lodičku si stejně budu pořizovat k plavkám. Váhám mezi kapitánskou čepicí a lodičkou. Mám totiž tmavě modré jednodílné plavky se zlatou aplikací na ramínkách, které si i to samy říkají :D

marca
437 příspěvků 03.08.12 14:37

Lodičku :) http://www.fler.cz/…enka-2257261

scarlete
404 příspěvků 03.08.12 14:59

No já nevím, já bych do lodičky na svatbu asi nešla…pokud není bratr námořník :-)
přikláním se k variantě béžové oxfordky s aplikací a košili v nějaké barvě k tomu ladící - béžovou jen pokud půjde k obličeji. bylo by fajn dát sem foto bot, aby byly jasné ty odstíny. já bych si k tomu představovala třeba mořsky zelenou (ne úplně řvavou) košili a malinové psaníčko třeba, nebo kdyby se povedlo sehnat podobné jako jsou ty boty - stejná kombinace barev (nemusí tam být všechny) to by byla pecka. jiné doplňky bych už asi nedávala. teda já bych asi zvolila i nějaký klobouček, fascinátor, ale neutrálního vzhledu a už dodržela barevnost z bot, kabelky, košile - libovolná kombinace podle toho jak to bude opticky sedět.
to stříbrné psaní k tomu fakt nepůjde.

chinin
2788 příspěvků 03.08.12 14:59

@Kerstin:
Pokud se Vám mé postřehy líbily, ráda se nad Vaším outfitem na svatbu ještě zamyslím. Bylo by určitě dobré, kdybyste sem co nejdřív přidala fotky zejména těch béžových botek - ten barevný pás je zajímavá informace, dalo by se ho využít v „propojení outfitu“.

Kvůli výběru barvy košile by bylo potřeba zjistit Váš barevný typ. Znáte web supervizaz.net? Paní Beata Oravcová ho má dobře udělaný a člověk by měl být schopen se dle jejích postřehů a informací alespoň orientačně zařadit. K určení barevného typu Vám napíšu něco do soukromých zpráv, abych to zde nezaplevelovala.

firefly
527 příspěvků 03.08.12 15:42

Z toho, co jsem našla:
(spíše jsem řešila tvary a styly, než barvy - to stejně neodhadnu, i kdybych chtěla, když nevidím odstín bot a kostýmu)

http://t3.gstatic.com/images?…

http://d200fahol9mbkt.cloudfront.net/…eup_main.jpg

http://ak1.ostkcdn.com/…14228638.jpg

(ten se mi líbí hodně)

Kerstin
516 příspěvků 03.08.12 15:52

@marca tak ta je vážně strašná :D Myslela jsem samozřejmě lodičku námořnickou, vojenskou. Ale opravdu jenom k těm plavkám ze srandy na koupák, k červené nesmývatelné rtěnce :)

@firefly Tak do toho bych nejspíš nešla.. nemám na to hlavu, dámské klobouky mi moc nesluší, jsem spíš na ty pánské.

@scarlete To psaní není stříbrné, ale světle šedé. Leskne se jenom proto, že je to lakovaný šedý kov (kovová krajka, nebo jak to popsat). Do stříbrné má daleko.

Kerstin
516 příspěvků 03.08.12 15:54

@chinin Foto bot určitě přidám, ale nejsem bohužel s botami ve stejném městě. Mám tak trochu víc domovů, tudíž i botníků a skříní, které se živelně střídají, obměnují a stěhují. Někdy, jako právě teď, je to dost na obtíž..
Pokusím se podle vašeho popisu nějak určit svůj barevný typ a pokud to nezvládnu, zašlu foto do soukromých zpráv (pokud to jde)

firefly
527 příspěvků 03.08.12 15:55

@Kerstin chápu. I když mám pocit, že takové ty ozdoby, co nejsou klobouky, ale jakési vázanice, sluší snad všem. Jen si na ně málokdo věří. Hledala jsem i nějakou hezkou lodičku pro inspiraci, ale žádnou jsem nenašla, co by se mi líbila.

gulietta  03.08.12 16:18

@Kerstin postnite predbežne to sako, bude to smoking, žaket, frak? Približne podľa obrázku z netu. Čo z toho v modrom? :-)

Kerstin
516 příspěvků 03.08.12 16:21

@gulietta Předposlední. Asi kratší a na dva nebo tři knoflíky. Klopy možná budou více ozdobné, kulatě „vystřižené“

gulietta  03.08.12 16:30

@Kerstin pozrite si stránky Rena Lange, oni majú nádherné saka, vhodné aj na inšpiráciu.

gulietta  03.08.12 16:35

@Kerstin

Kerstin
516 příspěvků 03.08.12 16:39

@gulietta Vypadá krásně, hlavně ty klopy :) ale jedno „ostré“ sako už mám, teď jsem chtěla cíleně kulaté.. nevím jestli mě chápete, ale já v tom mám jasno :D

Dulcinela
197 příspěvků 04.08.12 13:37

Diky za zminku znacky Rena Lange, neznala jsem a po shlednuti stranek jsem se zamilovala! Jo a maji ty stranky nejakou spojitost se zdejsi pekelnici stejneho nicku? :)

Wiolla
586 příspěvků 04.08.12 14:02

@Kerstin Jako takto nějak „kulaté“? Nebo jak to myslíte?

Kerstin
516 příspěvků 04.08.12 15:37

@Wiolla to druhé, něco na ten způsob :)

gulietta  04.08.12 22:48

@Dulcinela buď je to majiteľka, alebo má rada tú značku. :-)

chinin
2788 příspěvků 17.08.12 14:23

@Kerstin
Kerstin, zajímalo by mě, jak pokračuje ladění Vašeho outfitu na svatbu. Nechcete sem něco napsat, popř. postnout fotky? Jsem docela zvědavá, jak jste se s tím „poprala“.:-)

Kerstin
516 příspěvků 17.08.12 14:34

@chinin No.. byla jsem předevčírem u švadleny, měla jsem ten kostým na sobě, jenom zestehovaný a spíchaný špendlíkama - bude úžasný. Vzala jsem s sebou i boty (ještě vyfotím, jen je musím pořádně vyčistit, ošoupaly se mi o sebe a zůstaly na nich šmouhy, tak je nechci takhle fotit) a košili. Košili si tam paní švadlena nechala, trochu víc mi ji vypasuje a zkrátí, takže bílá košile je jasná. Boty taky, všichni jsou z nich hrozně nadšení - prý jestli si je nevezmu, tak budu suchar :). Takže se prostě budu muset nějak smířit s kombinací navy, bílé a béžové. Musím sehnat béžovou kabelku a zbytek doplňků bude červených. Nevadí mi to „námořnické klišé“ ani trošku, ono koneckonců - v naší rodině to bude odvaz jak sviňa. Samozřejmě by se mi líbila ta malinová nebo modrozelená košile víc, než ta bílá, ale líbit se a sehnat jsou dvě odlišné věci :D

Kerstin
516 příspěvků 27.08.12 14:32

Konečně foto bot:

Curlygirl
1901 příspěvků 27.08.12 15:09

Boty jsou naprosto šílené, ale v dobrém slova smyslu! Na nic lepšího se teď nezmůžu! Určitě to bude super jako celek.

chinin
2788 příspěvků 27.08.12 15:15

Souhlasím.

Až budu mít čas, snad se zmůžu na víc a okomentuji Ti, Kerstin, celý outfit.

@Curlygirl píše:
Boty jsou naprosto šílené, ale v dobrém slova smyslu! Na nic lepšího se teď nezmůžu! Určitě to bude super jako celek.
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit