Co k šatům...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dahllie
2222 příspěvků 09.03.12 12:42

Pořídila jsem si tyhle šaty, jenže zatím nemám rozměry jako jsou na obrázku, takže přemýšlím čím schovat ramena a ruce. K tomu mám velká prsa, takže sukně mi začíná výš než v pase, jako to je tady. Nenapadá vás, co by se k nim mohlo hodit? Koupila jsem krátký svetřík s 3/4 rukávy, který končí v tom přechodu, ale to není ono.

Reakce:

Sekhmet
1918 příspěvků 09.03.12 12:50

Já když chci schovat ruce, podvléknu pod šaty body s dlouhým rukávem. V tomhle případě asi výstřih do V, nebo hodně hluboký kulatý, aby se neztratila ta voda. Nebo si kupte (nechte ušít) přilehavé rukávky (dlouhé) a oblečte je pod šaty, nikoli na ně. Co s pasem, přiznám se, nevím. Taky jsem majitelkou obřích prsou, vysokého pasu a dlouhatých nohou, takže má touha po tužkové sukni s vysokým pasem a zastrčené halence zůstává nevyslyšena, protože mám pas tam, kde začíná spodní linie prsou, vypadala bych jak pako…
Ale popřemýšlím, odpověď na Váš problém by byla i odpovědí na můj.

Dahllie
2222 příspěvků 09.03.12 12:54
Sekhmet ha detto : Taky jsem majitelkou obřích prsou, vysokého pasu a dlouhatých nohou, takže má touha po tužkové sukni s vysokým pasem a zastrčené halence zůstává nevyslyšena, protože mám pas tam, kde začíná spodní linie prsou, vypadala bych jak pako…Ale popřemýšlím, odpověď na Váš problém by byla i odpovědí na můj…
S „pasem pod prsama“ jsem se už smířila dávno, aspoň mi to schová břicho a abych rozbila ten prostor vyžívám se v širokých páscích.

fiesta
104 příspěvků 10.03.12 20:04

Je to len moj názor,ale na vizážistickom blogu pani Oravcovej som si všimla že vo všeobecnosti telu lichotí pridanie pozdĺžnych línií - skúsila by som si na šaty vyskúšať tenučký čierny svetrík v dĺžke až niekde pod zadok.

Sekhmet
1918 příspěvků 11.03.12 11:12

Když ty šaty mají naprosto skvělou siluetu a cokoli přidané na ně, by ji dle mého názoru zabilo. Ta voda u výstřihu potřebuje odhalit a ne na to navlíct svetr. Navíc se domnívám, že tenoučký dlouhý svetřík při pohledu zezadu vytvoří z těla krabici.

MP Ava
248 příspěvků 11.03.12 12:42
Dahllie ha detto : Koupila jsem krátký svetřík s 3/4 rukávy, který končí v tom přechodu, ale to není ono.
Dahllie, já bych takový ten bolérkový svetřík fakt nedoporučovala. Kdykoliv jsem ho viděla na „masivnější“ ženě, která ho použila s úmyslem zakrýt problémové partie, tak to mělo přesně opačný efekt… deformuje to postavu, dotyčná vypadá, jako když z toho vyrostla, a na to, co má zakrýt, ve skutečnosti jen upozorňuje.
Koukněte na výše zmiňovaný blog supervizaz.net.

katango
1356 příspěvků 11.03.12 13:05

Co takhle nějaký pěkný šál?

Ani  11.03.12 15:12

Na jednu stranu má pravdu Sekhmet, na druhou stranu mi to připadá jako fakt dost špatná volba šatů pro velká prsa (i když rozumím, jsou krásné)… sama nosím vodu abych si prsa opticky zvětšila.
Zkusila bych ten dlouhý svetřík, ale nějaký hodně úzký, co by visel jen po stranách a vůbec se nezapínal .

modra_kocka
903 příspěvků 11.03.12 15:27

Dahllie: :( Proč si kupujete nepadnoucí šaty? :( Nezlobte se, ale podle popisu Vaši postavy nejsou pro Vás tento střih a typ výstřihu nejsou absolutně vhodné. Bohužel to ničím nezakryjete - ať si vezmete nad to nebo pod to cokoli, budete pořád vypadat jako někdo, kdo se snaží zakrýt nepadnoucí střih.
Raději je vraťte, i ten svetřík, co jste koupila v touze zakrýt, smiřte se s tím, že šaty bez rukávů a s vodou zkrátka nejsou pro velká prsa a mohutné ruce vhodné, a kupte si něco, v čem budete vypadat doopravdy dobře.
Bohužel budu na Vás tvrdá - to jste si v obchodě v kabince před zrcadlem nevšimla, že Vám tyhle šaty nepadnou? A nenapadlo Vás, že budete muset řešit problémy, které tady popisujete? Copak nešlo vzít ve stejném obchodě pár kousků oblečení, a zkusit, zda by se to dalo nebo nedalo „zakrýt“? :( Ach jo…

Sekhmet
1918 příspěvků 11.03.12 16:04

Ani, Modrá Kočka: Nesouhlasím. Za prvé není pravda, že by se voda k velkým prsům nehodila. Pokud mají prsa pěkný tvar, není důvod se vody vzdávat (pokud je jen mírná, což ta na těch šatech vypadá - žádný extrém). Celý život jsem si myslela, že ke svému hrudníku nesmím přitahovat pozornost - žádné aplikace, žádné střihové zvláštnosti v oblasti prsou. V podstatě Vám pak zbydou jen kulaté či véčkové výstřihy, kde když to přeženete (a s hrudníkem velikosti 75 F- G je velmi snadné to přehnat), tak vypadáte vulgárně.
Časem jsem zjistila, že jediné, co velká prsa fakt nesnesou, je přilehavý rolák světlé barvy, který z hrudníku vytvoří obří monolit. Vše ostatní je v pohodě, pokud je člověk soudný a nepřehání to.
Stále nechápu tu snahu žen něco zakrývat. Nadváhu, velká prsa, větší zadek..... Nic z toho se stejně zakrýt nedá. Pokud je vaše BMI 30 a víc, žádné oblečení z Vás neudělá modelku. Takže bych to pustila z hlavy.
Vezměte si pod šaty cokoli s dlouhými přiléhavými rukávy (ale opravdu až k zápěstí), nejlépe v černé barvě - silné paže jsou jediné, u čeho zakrývání podporuju, šunky fakt k elegantním šatům nevypadají dobře. A na nohy punčochy v barvě vršku (nebude zbytečně prodlužovat nohy jako by udělaly černé - to asi nepotřebujete). Budete trošku jako modročerná šachovnice, takže bych to rozbila jedním výrazným šperkem ve zlaté barvě, ideálně naušnice nebo silný náramek (voda nesnese náhrdelníky).
Pokud máte problém s pasem, zkusila bych velmi široký pásek, ale přesně v modré barvě vršku, v ideálním případě protáhne tu modrou níž pod pas - pár centimetrů udělá divy (aby neklouzal nahoru, doporučuju k šatům na pár místech přišít).
Na vracení šatů se vykašete. Byl-li to Váš sen, je škoda se jej vzdávat.

Dahllie
2222 příspěvků 11.03.12 16:12
modra_kocka ha detto : Dahllie: :( Proč si kupujete nepadnoucí šaty?
Ty šaty mi padnou, byla jsem z nich nadšená, jen postupem času mě opustila odvaha nosit je tak, jak jsem si vymyslela, v českém háječku :-D
Ani: Prsa skrývat nemusím, velká budou ve všem a ta voda je už větší neudělá :-D

Sekhmet
1918 příspěvků 11.03.12 16:15

Dahlie: Kašlete na lidi, prostě je oblečte a vyrazte v nich. Podle mých zkušeností, chlapi stejně neregistrují pár kil nadváhy, ale spíš to, jestli to té holce sluší, nebo ne. A ženské vás pomluví tak jako tak.
Pokud Vám nikde nic nepoleze, nebudete mít obtažené špeky a bude to čisté, stejně budete vypadat líp než 90% lidí, které potkáte :)

RenaLange  11.03.12 18:13
Dahllie, Sekhmet Vám dobře a báječně radí.
Hned bych ji popadla za ruku a dovedla ke své skříni a tam bych ji držela, dokud by se mnou celou neprobrala.
Vždycky radí skvěle takže bych ji poslechla.
Vaše postava určitě vypadá báječně, za co jiné draze platí Vám nadělila příroda.
Vypněte prsa a šup do šatů, jsou krásné a budou Vám slušet !
Přeju Vám krásné jaro v novém.
Sekhmet , Vám bych nejraději zatleskala vestoje kdyby to šlo.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.03.12 19:27

Myslím, že co komu sluší souvisí spíš s tvarem postavy než s velikostí. Mě by tento střih neslušel, ani kdybych měla o 10kg méně. Takže si dovedu představit, že Vám ty šaty padnou a sluší.
Muži absolutně neregistrují nějaké detaily a nedokonalosti, zvlášť jestli máte velká prsa:-) Ženy zase hledají nedokonalosti na každém, i já to tak dělám (nemyslím to zle, ale to je náš ženský instinkt). Ale když potkám nějakou ženskou, která umí podtrhnout svoje přednosti a za nedostatky se nestydí, vždycky ji obdivuju. Tak by to mělo být.
Nejdůležitější ale je, jak se Vy v těch šatech cítíte.

modra_kocka
903 příspěvků 12.03.12 13:07

Dahllie: ok, tak já jsem si asi podle popisu představila úplně jinou postavu, než jakou máte. Asi mě zmátlo to, že píšete, jak pás máte jinde, a potřebujete zakrývat ruce… Představila jsem si někoho takového
Ač je tahle holka hezká a všechno, v podobných šatech by moc dobře nevypadala…
Pokud Vám padnou, tak se připojuji k radě Sekhmet - prostě v nich vyražte ven! Jestli nechcete mezi své známé, tak jen tak na procházku nebo na výlet.

kiwi  12.03.12 14:07

Já tomu taky moc nerozumím - pokud chci schovávat ramena a ruce, proč kupovat šaty bez rukávů?!
(Kromě toho se obávám, že podvlečený body či triko či co, prostě další/dlouhé rukávy, čouhající z těch šatů, budou vypadat příšerně.)

Sekhmet
1918 příspěvků 12.03.12 14:43

kiwi: nebudou, věřte mi. Nosím to tak běžně a spíš slýchám jak jsem úžasně oblečená, než opak. Vlastně mi ještě nikdy nikdo neřekl, že bych vypadala příšerně. Asi mám v okolí samé neupřímné lichotníky.
Mimochodem ta slečna je finalistka jakési miss a v době, kdy vznikla tato fotka, měla váhu něco přes metrák. Svého času kolem toho byl slušný humbuk.

GreatSusan  12.03.12 15:56

Pripada mi, ze podvlecene body v cerne barve bude vypadat divne. Nejsmysluplnejsi rada, pokud si chcete saty nechat, je podle meho delsi (pod zadek) splyvavy „cardigan“ z ne moc tlusteho materialu. V modre nebo cerne barve. Rada „cerne rukavy, modre puncochace“ mi prijde zvlastni, cele to bude pusobit dost krecovite a zadny zlaty sperk to nezachrani. Osobne bych nekupovala saty, ktere stoprocentne nepasuji, protoze namaha s kasirovanim a svindlovanim je znacna a temer nikdy nema pozitivni vysledek.

Katkarina
6 příspěvků 12.03.12 20:42

Dahllie, dajte si k tomu nejaké sako do pása, na jeden gombík, na spodku guľaté (som terminologický ignorant občas, snáď si rozumieme :)), to by mohlo klapnúť.

fiesta
104 příspěvků 13.03.12 16:25
GreatSusan ha detto : Pripada mi, ze podvlecene body v cerne barve bude vypadat divne. Nejsmysluplnejsi rada, pokud si chcete saty nechat, je podle meho delsi (pod zadek) splyvavy „cardigan“ z ne moc tlusteho materialu. V modre nebo cerne barve. Rada „cerne rukavy, modre puncochace“ mi prijde zvlastni, cele to bude pusobit dost krecovite a zadny zlaty sperk to nezachrani. Osobne bych nekupovala saty, ktere stoprocentne nepasuji, protoze namaha s kasirovanim a svindlovanim je znacna a temer nikdy nema pozitivni vysledek.
Niečo podobné som mala aj ja na mysli - každopádne šaty sú krásne a Dahlia veľmi by ma zaujímalo či ste nakoniec našli nejaké riešenie k svojej spokojnosti.
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit