Co k šedému kabátu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BezKavyAniRanu
3 příspěvky 09.12.12 08:43
Co k šedému kabátu

Zdravím pekelníky a pekelnice,

koupil jsem si černošedý kabát (peacoat) se vzorem rybí kost
 http://www.peek-cloppenburg.de/…-8580730_10/?v=3

Jaké byste zvolili doplňky (šála, barva kalhot…)?
Přemýšlel jsem nad světle modrou šálou bez vzoru…

Předem díky

Reakce:

superla
64 příspěvků 09.12.12 11:34

K šedé se hodí úplně všechny barvy!

P.PeP
39 příspěvků 09.12.12 11:54

Souhlasím s tím, že k takovému kabátu se hodí všechny barvy, ale jak říkáte že přemýšlíte o světle modré, tak tu bych moc nevolila. Myslím si, že by to bylo bledé a nevýrazné. Pokud chcete modrou tak možná bude lepší tmavá. :)

BezKavyAniRanu
3 příspěvky 09.12.12 12:28

Díky moc, takže zkusím asi nějakou tmavě azurovou :)

viera666
957 příspěvků 09.12.12 12:57

Na tej stranke hned dolu vidim horcicove hohavice, paraa. Inak k sedej cokolvek. Cervena, zlta, smaragdova, biela, cierna s farebnymi doplnkami, okrova, no jednoducho je z coho vyberat.

Curry
65 příspěvků 09.12.12 13:08

Já bych spíš než to, jestli se barva šály hodí ke kabátu, řešila, zda mi ta určitá barva jde k pleti - jestli mi sluší. Pak teprve řešit, jak to budu kombinovat se zbytkem. Najdou se lidi, kterým kombinace světle modré šály a šedého kabátu sluší, ale je i velká čast lidí, kteří v tom vypadají nudně.

kiwi  09.12.12 13:15

K tomu se hodí úplně všechno… koupila jsem si na ebay 100% vlněnou „rybí kost“ Tommy Hilfiger - pokud mám džíny, beru modrou pašmínu… k červenejm punčochám červenou atd. atd. Prostě všechno od bílý až po černou, jen to chce sladit s ostatním oblečením.

chinin
2788 příspěvků 11.12.12 12:29

@BezKavyAniRanu

Šedá je hodně neutrální barva, takže se k ní hodí většina barev. Problematická býva kombinace šedé s některými odstíny hnědé. I u šedé nicméně platí základní pravidlo, a to kombinovat studené odstíny se studenými a teplé odstíny s teplými; kombinace studených odstínů s teplými je „disciplína mistrů“.:-)

Ziriath
44 příspěvků 03.01.13 12:58

Doporučila bych stylizaci á la papoušek žako.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit