Co k sukni

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

batman
2 příspěvky 09.01.13 14:23
Co k sukni

Zdravím všechny pekelnice,

před nějakým časem jsem si koupila v Desigualu tuhle sukni. Zjistila jsem, že mi už asi půl roku leží ve skříni a nenosím ji. Nějak nemám tucha, co k ní. Poradíte? :-)

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 09.01.13 14:30

Sukně se mi moc nelíbí, ale to je můj problém. Osobně bych k ni nosila jen jednoduchá trika či svetříky v jedné z barev sukně.

Osmikraska
645 příspěvků 09.01.13 15:17

A nechcete spíš ukázat, co z toho, co máte, by připadalo v úvahu?
Taky bych řekla, že trička, svetříky, eventuálně snad i košile v jedné z barev. Jednobarevné, případně i s nějakým jednodušším vzorkem, kdybyste chtěla být odvážnější, ale to už by se muselo posoudit.

Guinea Pig
1190 příspěvků 09.01.13 17:45

Já myslím, že se k ní hrozně hodí pytel na odpadky :-)

kayav  09.01.13 17:51

Zrovna mám na sobě tričko, co by se k ní náramně hodilo:-) Koupila jsem ho dnes v Terranově za 99,–
A pak by se mi v podobné tmavě béžové barvě líbila i nějaká lehčí košile s vyhrnutým rukávem, nebo třeba i tmavě modrá.
Ale nosila bych ji asi spíš jen v létě.

Belauh
30 příspěvků 09.01.13 18:25

Příště nenakupovat v Desigualu ;)

K sukni vůbec nevím, snad bych zkusila nějakou světlou jednobarevnou košili bez rukávů uvázanou na břichu, nebo těsně nad břichem, aby trochu prosvítala kůže, ale záleží z jakého materiálu je sukně…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit