Co k těmto šatům?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenka 81
9 příspěvků 17.03.14 18:55
Co k těmto šatům?

Milé pekelnice,
chystám se na svatbu jako host, půjdu nejspíš v těchto šatech… Vás prosím o tipy, čím je doplnit. Boty, kabelka… Chtěla bych něco barevného, ale nějak nevím, jaká barva by se nejvíce hodila..

Reakce:

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 18.03.14 10:02

Já bych to s tou barevností nějak nepřeháněla, ta korálová (nebo oranžová) je sama o sobě dost výrazná + ještě bílá, že to bohatě stačí. Volila bych jednobarevné nekomplikované boty buď v bílé nebo korálové a to lodičky nebo sandálky podle počasí. Kabelku bych zvolila menší, klidně listovou opět buď v bílé nebo v korálové.

Zdenka 81
9 příspěvků 18.03.14 11:30

Ty první lodičky jsou parádní. A kabelky taky. Odkud to prosím je?

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 18.03.14 13:22

První lodičky jsou Högl, druhé sandálky Baťa, třetí z eshopu Zoot.cz. Korálové psaníčko je z tohoto eshopu: http://www.princessdress.cz/…ova-psanicka
Bílá listová kabelka je firmy David Jones zde: http://www.fashionboty.cz/…9-11287.html
A ta druhá malá bílá kabelka se zlatým řetízkem je myslím Guess.

Zdenka 81
9 příspěvků 18.03.14 16:11

Děkuji!

Danilae
23 příspěvků 01.04.14 12:27
@ještěřička píše:
Já bych to s tou barevností nějak nepřeháněla, ta korálová (nebo oranžová) je sama o sobě dost výrazná + ještě bílá, že to bohatě stačí. Volila bych jednobarevné nekomplikované boty buď v bílé nebo korálové a to lodičky nebo sandálky podle počasí. Kabelku bych zvolila menší, klidně listovou opět buď v bílé nebo v korálové.

Zelené ramínko - nedoporučila bych to lépe.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit