Co k vínové barvě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Viktorie H.
664 příspěvků 13.07.12 12:29
Co k vínové barvě?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat. Nosí někdo z vás vínovou barvu? Pokud ano, s čím ji kombinujete. Mám černo-vínovou sukni a jediná kombinace, která mě napadá je bílá a další vínová. Nevím si rady. Sukně je pohodlná a líbila by se mi i na podzim, hodily by se k ní pak legíny?

Najdete v encyklopedii: Bordó

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 13.07.12 12:42

Legíny asi jo, hladké černé, ale že by to byl vrchol kreativity, natož nějaký elegance, o tom nemůže být řeč. krom černé bych k ní zkusila ledově růžovou, fuchsiově růžovou a pak také námořnickou modrou a udělat z toho pseudo punk-námořnický styl. jinak dá se skvěle ladit do francouzského stylu, nebo punk. s balerínkama, mašli ve vlasech a nějakou zajímavou bižuterií do francie. pokud ste mladice, tak i ten odlehčený punk

Osmikraska
645 příspěvků 13.07.12 15:35

Já mám jednobarevný vínový kalhoty, taky na podzim. Kombinuju je nejvíce s šedou a černou. Pak ještě s takovým vzorovaným vrškem, na kterým je béžová, vínová a růžová. Kombinace s růžovou když se vychytá může být hodně zajímavá (měla by to být růžová, která je jakoby zesvětlením té vínové). Jinak nevim. Zajímala by mě nějaká letnější varinta…

Viktorie H.
664 příspěvků 17.07.12 17:49
@mikita.miki píše:
Legíny asi jo, hladké černé, ale že by to byl vrchol kreativity, natož nějaký elegance, o tom nemůže být řeč. krom černé bych k ní zkusila ledově růžovou, fuchsiově růžovou a pak také námořnickou modrou a udělat z toho pseudo punk-námořnický styl. jinak dá se skvěle ladit do francouzského stylu, nebo punk. s balerínkama, mašli ve vlasech a nějakou zajímavou bižuterií do francie. pokud ste mladice, tak i ten odlehčený punk

No, já se taky o žádnou eleganci nesnažím, na to si připadám ještě mladá. Ledově růžovou bych mohla zkusit. Netuším co znamená pseudo-punk námořnický styl, mohla byste mi to nějak vysvětlit? :-) Nějak si to nedokážu představit.

@Osmikraska píše:
Já mám jednobarevný vínový kalhoty, taky na podzim. Kombinuju je nejvíce s šedou a černou. Pak ještě s takovým vzorovaným vrškem, na kterým je béžová, vínová a růžová. Kombinace s růžovou když se vychytá může být hodně zajímavá (měla by to být růžová, která je jakoby zesvětlením té vínové). Jinak nevim. Zajímala by mě nějaká letnější varinta…

Jé, vínové kalhoty jsem sháněla už loni, ale narazila jsem jen na samé široké, snad budu mít na podzim větší štěstí. Šedá už mě taky napadla, ale myslím, že vínová je tedy asi sama o sobě podzimní barvou ne?

Osmikraska
645 příspěvků 18.07.12 11:46
@Viktorie H. píše:
Jé, vínové kalhoty jsem sháněla už loni, ale narazila jsem jen na samé široké, snad budu mít na podzim větší štěstí. Šedá už mě taky napadla, ale myslím, že vínová je tedy asi sama o sobě podzimní barvou ne?

No, je fakt že to celý asi bude takový tmavší model, což není na léto ideální, na druhou stranu zakázaný to taky není:-) Je prostě fakt, že když už máte na sukni vínovou a černou v pruzích, tak z toho letní světlý modýlek bude těžko;-) leda zkusit k tomu vzít třeba bílé tílko… A doladit vínovýma, černýma a bílýma věcma (kabelka, boty, čelenka, kytka).

aitan
6 příspěvků 08.10.12 18:02

Třeba tmavě modrá, temně žluté, nebo rezavé doplnky… šedá s černou

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit