Co k vínovým šatům jako svatební host

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tyna37
1 příspěvek 02.03.17 11:12
Co k vínovým šatům jako svatební host

Zdravím :)
Potřebovala bych poradit, ohledně outfitu na svatbu, která bude za dva týdny, tedy v půlce března (bohužel jsem si nějak popletla datumy, takže teď jsem trochu ve skluzu s výběrem oblečení :D :/). Šaty už mám koupené, moc se líbí, řekla bych, že mi i dobře sedí, délka taky akorát (ke kolenům), boty a psaníčko jsem původně chtěla nude/pudrové nebo se zlatými prvky, ale bohužel jsem nesehnala nic, co by se mi líbilo, takže jsem vsadila na černou klasiku.

Největší problém ale mám s výběrem vršku k šatům. Nějaký přehoz, bolerko, sáčko..Ale zase zároveň nechci, aby to bylo přehnaně usedlý, nudný.

U nás ve městě máme jen Takko, Gate, New Yorker, Time out, možná nějaké další, nejsem si jistá, bydlím tu chvíli. (Příbram)
Do Prahy mám možnost vyrazit jenom o víkendu, nejlíp Zličín, Palladium, Nový Smíchov, nebo objednat přes ehopy. Nejradši mám nějaké ověřené - ZOOT, Answear, Sasoo, Spartoo, Bibloo, HM atd.

Kdyby jste měli nějaké tipy, alespoň jaky styl vršku si k šatům vzít, tak budu moc ráda. :)

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nejdůležitější momenty z únorových týdnů módy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přichází jaro a pozornost módního světa se obrací především na... Celý článek

Reklama