Co myslíte o kabátu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reetme
14 příspěvků 24.07.12 16:26
Co myslíte o kabátu

Mám doma takový kabát. Co myslíte? Podle mě pekelný není. Dokonce bych ho nosila s prodlouženou (2-3 prsty pod kolena) černou širokou sukni se spodničkou. Aby to vypadalo víc „retro“. Ten kabát sedí výborně, je zimní a teplý.
No, a měla jsem chuť na kreslení, takže jsem trochu pomalovala sebe. :-)

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 24.07.12 17:21

Pouzdrová sukně, černé punčochy, šedé kotníčkové botky a citronově žlutá šála :-) jinak s tou sukní… ano, on to je hezký nápad, ale obávám se, že bude nadouvat onen kabát už vevnitř, takže vás to strašně rozšíří, lepší variantou je sukně co se rozšiřuje od kolen do kanýru. mám takovou jednu, velmi decentní a vypadalo by to lépe, okolo stehen se totiž chová jako pouzdrovka. něco jako má ta nevěsta na sobě, jen v krátké variantě. neříká se tomu mořská panna? nejsem si úplně jistá

Osmikraska
645 příspěvků 24.07.12 18:01

Kabát nádherný. Určitě noste! Zajímavých kabátů je venku nedostatek. (neviidim teda matroš, ale předpokládám, že je ok) Nejhezčí bude podle mě k sukni, která bude končit ještě pod ním, ale to je jen můj vkus. Tak je to vlastně i na obrázku.

reetme
14 příspěvků 24.07.12 18:10

Taky myslím, že je krásný. A škoda nenosit. Přikládám jak bych to nosila. Všechny zobrazené doplňky mám.

Bugatti
4052 příspěvků 24.07.12 18:10

Je nádherný, rozhodně noste! Se sukní kratší než je kabát a černými silnějšími punčochami, jak je na obrázku, s černou delší sukní i s černýma kalhotama. K tomu výraznou červenou, žlutou nebo pařížskou modř na rukavicích a baretu nebo na šále, ale ne na všem současně. Antracitové nebo černé boty.
Koukám, že jsme se s Reetme shodly…

Catherine
68 příspěvků 24.07.12 18:36

Určitě ANO, ANO, ANO… je úžasný!!! červené doplňky jsou k němu super, mimochodem kde jste ho koupila… také by se mi líbil :-)

Rosalyn
925 příspěvků 24.07.12 18:43

@Catherine Chtěla jsem dát zelené ramínko, ale omylem jsem se překlikla.

reetme
14 příspěvků 24.07.12 19:00

@Catherine Ten jsem přivezla z Ruska, dříve jsem ho nosila se všem bílým. Vypadala jsem jako sněhurka. A už 2 roky visí ve skříni. Je asi tak 6 let starý. :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.07.12 23:20

@reetme
Určitě ho nos! Je nádherný:-)

Anahi
22 příspěvků 24.07.12 23:28

Určite nosiť. :) Môžem sa opýtať akým spôsobom bola pomalovaná tvár?

HolkaZměsta
11 příspěvků 25.07.12 10:05

Je úžasný, nosit! Přidávám se k Anahi, moc by mě zajímalo, jak jsi namalovala tu tvář? Je to fakt super

gulietta  25.07.12 10:11

Tak túto tému som nemala otvárať, jeden kabát a k tomu bude 465 komentov typu „nosiť je krásny“ _? :-)
Takže moj názor nenosiť, vyhodiť a kúpiť nový, ten potom znova nafotiť a oživime tému. :-)

oskarina
266 příspěvků 25.07.12 10:31

No, gulietto, co kdybyste někdy namísto břitké kritiky a posuzování a odsuzování všeho ukázala vy něco ze svého šatníku?
Kabát je moc pěkný a tak, jak jste si to, Reedme, připravila, s trochu delší sukní a s doplňky, je to opravdu dobré. Oživí to jednotvárné barvy zimních kabátů a bund (černé, hnědé, tmavošedé).
Já sama jsem měla podobný kabát se stříbrnou nití, nosila jsem ho tak jako vy, ale bez baretu (protože ten nemohu nosit). Jinak v Tescu na Národní mají zajímavé podzimní kabáty v 1. patře - výrazně barevné, těším se, že také v zimě Prahu trochu prosvětlí.

gulietta  25.07.12 10:42

@oskarina ale no tak, zasmejte sa na tom, alebo nechajte tak ak sa Vám to vtipné nezdá. Pridať ďalší komentár typu nosiť je pekný, tak si ma ani nevšimnete. :-) Kabát je pekný, ale na 2225 výkrik typu nosiť ja nie som. Buď vykriknem medzi prvými, alebo držím klávesnicu a vyjadrím sa zeleným ramenom.

My doma nemáme fotoaparát, počítač mame taký staručký, že sa do neho fotky nedajú vkladať, mi používame ešte discety a na tých sa foto nearchivuje, a ak chcem pripojenie internetu, tak musím krútiť kľukou aby bol príjem. A ja navyše chodím len vo veciach po susedke a tá nemá vkus, ale má veľké srdce a tak mi to oblečenie dáva za to že jej venčím psa a hřebelcujem koňa. :-)

oskarina
266 příspěvků 25.07.12 10:53

No, mám pravdu, že, neukážete nic :-)

reetme
14 příspěvků 25.07.12 12:02

@HolkaZměsta @Anahi Normálně, přes fotku ve Photoshopu pomoci tabletu. :-)

Linden  25.07.12 12:47

@reetme nu takýto kabát môže byť stejne tak nebo ako i peklo, záleží od matrošu, poctivosti spracovania výšivky, z čoho sú gombíky, ako je urobené vnútro a v neposlednom rade čo za biela je to v reále, takže príde na to (;.. každopádne blbé na tom je, že sa s ním špatne variuje zbytok oblečenia, ČB koncept obmedzuje a zima je pre smrteľníka dlhá…

Ak máš rada kabáty v bielej a v ikone si ty, čo takto?
(ovčia biela je na dotváranie farieb v zime dokonalá!)

oskarina
266 příspěvků 25.07.12 14:16

Prostě, Reetme, kabát nos! Kdyby to mělo být jednu sezónu, prosvětlíš ostatním šedý, krátký zimní den.

reetme
14 příspěvků 26.07.12 10:28

@Linden krasny, takovy bych koupila! Mmmmmm… Ano, na ikone jsem ja. Ta kreslena tvar taky vice mene podobna me.

Catherine
68 příspěvků 26.07.12 12:41

@reetme tak Rusko by mě nenapadlo… většinou jsem se v tom jejich „stylu“ oblékání moc neviděla, ale tohle je opravdu pěkný kousek, kloubouk dolů, určitě to příjemně oživí jednotvárnost českých ulic a černokněžnických kábátů :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit