Co na hlavu do kabria?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanjua
961 příspěvků 19.08.14 11:42
Co na hlavu do kabria?

Nikdy by mě nenapadlo že budu řešit takovou malichernost ale ukázalo se, že nevím a když mi někdo dobře poradí, možná se vyhnu tomu vypadat pár dní jak blbec, než mi dojde, že je to třeba divné. Na začátku léta jsem si pořídila kabriolet, na delší trasy mám ale problém s průvanem a přímým sluncem, bolí mě pak hlava. Pokud někoho zajímá, proč si nezavřu střechu a nejedu v klidu „normálního“ auta, tak prostě nechci, baví mě to :-) S pokrývkama hlavy v létě nejsem moc dobrý kamarád a nikdy jsem nebyla. Kšiltovka nebo šátek mi příjdou dost hrozné ale třeba jsem nenašla to pravé… Co se týká stylu tak v 80% chodím ala šedá myš - kožená bunda, tričko/halenka, kalhoty/sukně, nízké boty - takový neutrál, žádný extrém ani barevně. Děkuji za nápady…

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 19.08.14 12:00

Tak to mne napadá pořídit si lepší auto :-D Jsou cabria co to mají vychytané. Jinak tedy nevím

Brunhilde  19.08.14 12:07

Šátek. Musí být hedvábný a dobře uvázaný. Sluší skoro každé ženě a do kabrioletu je stylový.
Milada dí pravdu, nové kabriolety jsou konfigurované tak, že se ten průvan odehrává jinde, než kolem vaší hlavy.

nanjua
961 příspěvků 19.08.14 12:18

@Mylady2 Jojo mercedes má jakýsi „pádlo“ nad čelním sklem a prý nefouká na zadní sedačky :-D

@Brunhilde Nemáte prosím fotku jak to zavázat a jak by to mělo ve výsledku vypadat? Je dobře chráněné proti větru. Jela jsem už i v dešti a dobré. Čelní sklo mi končí skoro za hlavou a při zavřených oknech a s větrnou clonou vzadu mnozí říkají že je to jako v zavřeném autě ale já jsem specifický případ, stačí mi opravdu málo a už mě chytají uši a krk…

Dahllie
2222 příspěvků 19.08.14 12:22

Já jezdím s podobně umotanou šálou (chycenou pinetkami, aby neuletěla) a brýlemi. Máme veterána, tam se na nějaký větrný tunel moc nemyslelo :D

nanjua
961 příspěvků 19.08.14 12:25

@Dahllie Děkuji. Na té paní to vypadá hezky. Já se raději dojdu poptat, než výjdu mezi lidi. Přecejen, raději ať to unese peklo než okolí :-D Veterána? To má taky dost co do sebe. Vždycky majitele takových aut obdivuji…

elouzie
1059 příspěvků 19.08.14 12:27

Taky jsem pro hedvábný šátek, něco takového…ale abyste nedopadla jako tato tanečnice (http://cs.m.wikipedia.org/…a_Duncanová) to by bylo nemilé.
Edit:nesnáším autocorrect

Příspěvek upraven 19.08.14 v 12:30

elouzie
1059 příspěvků 19.08.14 12:29

@Dahllie koukám, že jsme našly stejný příklad :)

Mylady2
12409 příspěvků 19.08.14 12:29

@elouzie :-D

nanjua
961 příspěvků 19.08.14 12:32

@elouzie :-D Tyjo…

Mylady2
12409 příspěvků 19.08.14 12:40

@nanjua no a nejezdíte moc rychle? :-)
My jezdíme bez střechy spíše jen po městě nebo různě po vesnicích :-D na dálnici kde je potřeba jet rychle nahazujeme střechu

nanjua
961 příspěvků 19.08.14 12:51

@Mylady2 To je asi to rozumné řešení. 110km/h je taková hrana únosnosti no. Na houby je, že u mě střecha za jízdy nejde nasadit.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit