Co na oslavu narozenin přítelové babičky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HaninaK007
8 příspěvků 08.11.12 17:49
Co na oslavu narozenin babičky mého přítele

Mám dotaz a je to pro mě důležité. Jdu na oslavu babičky a dědy mého přítele. Měla by to být první událost, kde mě uvidí celá rodina a já nevím co si na tuto příležitost obléci. Babička bude mít 70 let a dědeček 75. Chtěla bych si vzít černé šaty po kolena, ale nechci vypadat, jako bych šla na ples. Mám sáhnout raději po společenských černých kalhotech?? (Je mi 20 let. )))Děkuji za radu :))

Příspěvek upraven 09.11.12 v 19:35

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

mujercita  08.11.12 18:06

Na ples se chodí v dlouhých šatech. Kdybych já byla ta babička, tak bych si asi pomyslela, že aspoň sukni si holka vzít mohla. Ale zas jestli nosíte kalhoty vždy a za všech okolností, tak by to možná bylo lepší, abyste zas nebyla nervózní a nakonec představit byste se měla tak, jaká opravdu jste, aby se nedivili při druhém setkání.

HaninaK007
8 příspěvků 08.11.12 18:24

Právě ráda chodím v šatech či sukni, pokud to situace dovoluje. A ve společenských kalhotech bych si připadala trošku jako mamina :)) nemám ty klasické černé společenské kalhoty ráda. :)) děkuji za názor :))

mujercita  08.11.12 19:18

Tak to je docela jasné, ne? Můžete taky ještě zkusit vysondovat u přítele, jak se podobné akce v jejich rodině pojímají. Kulaté narozeniny mých prarodičů znamenají vždycky nástup příbuzenstva v plné polní, čili opravdu v gala, a jinak by to prostě nešlo. Moji rodiče by sice nebyli nadšení z vytahaných tepláků, ale zas tak moc to neřeší a docela by jim stačilo něco na způsob vycházkového oblečení.

Mylady2
12409 příspěvků 08.11.12 19:29

@HaninaK007 vemte šaty! Společenské kalhoty - he nevím kdo to vymyslel, ale pro mě to není ryba ani rak!

Kateřina
246 příspěvků 08.11.12 19:34

Já myslím, že ty malé černé nebo sukně s halenkou určitě sednou. Jen bych doporučovala případně ty černé šaty nějak ozvláštnit, rozzářit doplňky, starší lidé mají tendenci mi říkat, že jsem „jako na funuse“ :-). Rozhodně tím nic nezkazíte. Kalhoty nebrat.

veveru
400 příspěvků 08.11.12 20:54

Myslím si, že sukní, nějakým lepším tričkem a vhodnými doplňky nic nezkazíš :) (snad nevadí tykání, je mi taky 20) Ale stejně bych se asi taky zeptala přítele, jak to u nich obvykle chodí, jako radila @mujercita

HaninaK007
8 příspěvků 09.11.12 06:22

Děkuji za názory, ano mám v plánu si vzít černé šaty s červeným bolerkem a červenými doplňky. Jsem tmavovlasá a červená se mi začala poslední dobou líbit :)) Na otázku, jak prožívají tyto události mi řekl, že normálně. že jeho rodina je v pohodě a ať si jdu v riflích - typický chlap :D pak jsem se ale doptala, a dozvěděla jsem se, že nechodí jen tak v riflích na tyto oslavy. :)) a vylezlo z něj, že půjde v obleku. :))

Garfie
4451 příspěvků 09.11.12 09:38

@HaninaK007 jo, to je typické-jakobych slyšela svého chlapa-to je v pohodě, klidně běž v džínách-a pak si dorazí v obleku :-D. Šla bych v sukni, určitě-nebo se poraďte s jeho maminkou, ještě si uděláte očko u ní :-)

Alizon
1233 příspěvků 09.11.12 10:14

Kalhoty ne! Zvlast jestli normalne a rada nosite sukne. Vzala bych si saty nebo sukni s topem, asi ne cerne (at nevypadate jako na pohreb), spis neco barevneho ale decentne. Zadna minisukne, zadny prehnany vystrih - zvolila bych styl „upravena panenka“.

Alizon
1233 příspěvků 09.11.12 10:16

@HaninaK007
Prispevek ctu az ted - cerne saty s cervenym bolerkem zni dobre (miluju cervenocerne kombinace, taky jsem cernovlaska).
Zalezi jak to ktera rodina pojima, u nas by to cerne saty byly asi „moc slavnostni“ - na narozeninove oslavy se nijak nestrojime - ale pokud pujde pritel v obleku zda se mi to jako vhodna kombinace.

nick_ita
32 příspěvků 09.11.12 14:01

Pokud budete říkat „přítelová“ babička, pak je jedno, co budete mít na sobě. Už to nijak nevylepšíte…

HaninaK007
8 příspěvků 09.11.12 18:41

Je to prostě babička mého přítele a příjmení uveřejňovat nechci, tak nvm jak jinak o ní mluvit :)) jsem ráda za všechny příspěvky :))

Linie
1700 příspěvků 09.11.12 18:48

http://prirucka.ujc.cas.cz/
Oslava přítelovy babičky.

HaninaK007
8 příspěvků 09.11.12 18:59

Šaty s bolerkem a balerínky, které zvítězily. :))

nick_ita
32 příspěvků 11.11.12 22:50

Jsem prostě protivnej šťoura… :-)

vespinka
149 příspěvků 12.11.12 08:58

Dobrý den, líbí se mi, že oslavu nepodceňujete a o oblečení přemýšlíte. Byla jsem jednou v podobné situaci, takže se do tématu dokážu vžít. Nevím, jak moc bude oslava slavnostní, zda se bude slavit v nějaké restauraci nebo doma, ale překvapuje mne, že si chcete vzít koktejlky. Vypadá to, že bude oslava hodně formální? Není to zbytečně moc, nebudete tam „trčet“? Pokud to bude tedy tak slavnostní tak beru vše zpět, já jen, že u nás se tak moc slavnostně neoblékáme. Nestačila by nějaká hezká sukně, podpatky, elegantní halenka? Určitě to s přítelem ještě proberte, nechte ho, ať se zeptá i ostatních členů rodiny co asi si na sebe vezmou. Nenapsala jste co bude mít na sobě on? Šaty i bolérko na obrázku jsou moc hezké, a to zas jo ;-)

Olive Oyl
197 příspěvků 12.11.12 09:07

@vespinka já myslím, že pokud jde chlap v obleku, tak malé černé nejsou příliš

vespinka
149 příspěvků 12.11.12 09:12

@Olive Oyl To s vámi souhlasím, ale slečna to nikde neuvedla… Aha, teď si to čtu pořádně znovu, uvedla. Pardon. Tak to je potom jasné, že. Otázkou zůstává, jestli ale nebudou jen oni dva takto oblečeni, a jestli zbytek nepůjde v těch riflích, když je jeho rodina tak v pohodě. Já bych to ještě určitě pozjišťovala.

Lina-jiná
349 příspěvků 12.11.12 09:20

Pokud jde přítel v obleku, tak je podle mě důležitější než cokoli jiného být oblečená na stejné úrovni jako on. Představa muže v obleku a ženy v riflích mi připadá přinejmenším zvláštní. I kdyby ostatní ty rifle měli.

Alizon
1233 příspěvků 12.11.12 10:17

@Lina-jiná @Olive Oyl
Tak ono je snad i neco mezi riflemi a malymi cernymi.
Zalezi taky na tom jaky oblek si slecnin pritel vezme.
Pokud si pritel vezme lezerni svetly oblek, ladit ani spolu nebudou. Pokud si vezme oblek tmavy uz to bude o necem jinem.
Osobne mi ty saty prijdou na narozeninovu oslavu az moc slavnostni - ale chybi tady jedna podstatna informace - kdy a kde se bude oslava konat. Pokud je to treba vecer v restauraci - saty jsou urcite OK, pokud to bude posezeni u kousku dortu odpoledne u babicky doma - saty mi prijdou slavnostni az moc. Pokud ovsem pritel bude taky takto slavnostne oblecen (tmavy oblek a kravatu treba i na to odpoledni posezeni u babicky), je rozhodne lepsi s nim ladit.

Alizon
1233 příspěvků 12.11.12 10:21

@HaninaK007
Napiste jak to se saty a s oslavou dopadlo:)

Lina-jiná
349 příspěvků 12.11.12 10:26

@Alizon Samozřejmě záleží, jaký typ obleku přítel zvolí. Ale mám pocit, že v této věkové kategorii vím docela přesně, jak bude vypadat - a to není urážka, pouze konstatování, naprostá většina chlapů to tak má. Proto mi ty šaty vůbec nepřijdou špatné. Koneckonců malé černé nejsou zas tak slavnostní, jako velká večerní ;-) Máte naprostou pravdu v tom, že tato situace by za určitých okolností měla mnohem víc nuancí, které by stálo za to zohlednit. Ale skutečně si nemyslím, že tohle by byl ten případ. Naopak, jak už tu někdo psal - spíš by mohlo „hrozit“, že se rodiny nedostatečně slavnostní oblečení dotkne.

HaninaK007
8 příspěvků 16.11.12 06:34

Lina-jiná-Samozřejmě záleží, jaký typ obleku přítel zvolí. Ale mám pocit, že v této věkové kategorii vím docela přesně, jak bude vypadat – a to není urážka, pouze konstatování, naprostá většina chlapů to tak má. JAK TOHLE MÁM CHÁPAT? můj přítel není má věková kategorie, je o 7 let starší!
Oslava se koná v restauraci v odpoledních hodinách. Na posezení doma u babičky, bych si určitě šaty nebrala :D Oslava je už zítra :)) a jsem netrpělivá co se týče oblečení a pohodovosti přítelovy rodiny :D :D

ajuna
106 příspěvků 16.11.12 09:25

Myslím, že šaty jste vybrala dobře, nevidím na nich nic nevhodného a nepřipadají mi „moc“… Já osobně bych na odpolední oslavu v restauraci místo bolerka vzala propínací svetřík, k tomu už asi ne baleriny ale alespoň nízké podpadky…jsem přeci jen o trochu straší než Vy, tak se na to dívám trochu jinak, ale i tak jak to máte vymyšlené je to podle mě v pořádku.
Držím palce, ať uděláte pěkný první dojem…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit