Co na rande

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gudrun  27.04.13 12:53
Co na rande

Mile damy, jake je podle vas vhodne obleceni na prvni rande? Mate nejakou zkusenost s tim ze vam muz lichotil, pochvalil, obleceni?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Cathero
200 příspěvků 27.04.13 13:00

Už jsem to v nějaké diskusi řešila, že paradoxně nejvíc se vždycky klukům líbím v něčem úplně obyčejném, džíny, triko, svetr, tenisky… Můj bývalý mi třeba pokaždé říkal, že mi to sluší, jen když jsem na sebe zrovna hodila první co mi přišlo pod ruku a říkala si, jak dneska vypadám strašně. Naopak když jsem si dala vážně záležet, neřekl ani popel. :D tak nevím jestli to tak mají všichni chlapi…
Jinak co se týče první schůzky, myslím, že je vždycky lepší nedat moc najevo přehnanou snahu vypadat co nejlíp, ale brát to tak jako bych šla kamkoli jinam..:))

edge  27.04.13 13:04

Záleží, kam na to rande jdete. Jestli do divadla nebo někam do přírody :-) A s lichotkami a pochvalami oblečení zkušenosti mám. Jak jste na tom vy, @gudrun?

gudrun  27.04.13 13:14

Na prvni rande povazuju za vhodne byt co nejkrasnejsi ale zase ne tak, aby na vas bylo poznat ze jste se cincala uz od rana a o tom co si obleknete premejslite uz 3 dny. Make up prirozeny, zadne brutalni vystrihy (z toho bejvaj nervozni). Nadherne upravene rozpustene vlasy, nehty, parfem. NO A HLAVNE POKUD JE RANDE VYDARENE TAK MUZ NEVNIMA CO MATE NA SOBE :).

jituliiik
294 příspěvků 27.04.13 13:28

Já měla na svém prvním rande se současným přítelem tmavě modré, úzké rifle bez vyšisování, bílo černé triko s dlouhým rukávem, měla jsem rozpuštěné vlasy a na nohou černé tenisky. Měli jsme tehdy cca půlhodinové rande na brněnském autobusovém nádraží, přítel za mnou tehdy jel až Českých Budějovic :-D Už je to 6 let, jsme pořád spolu a přítel říká, že mi to tehdy neuvěřitelně seklo :-D

senga  27.04.13 14:04

Myslím, že slečna si odpověděla víceméně sama - možná by bylo lépe příště žádat o radu kamarádku, maminku, nebo rubriku nějakého dívčího časopisu…a podívat se taky na předpověď počasí není k zahození.

Woey
135 příspěvků 27.04.13 16:23

Podle mě je na první rande nejdůležitější obléct si něco, v čem jsem si jistá. Rozhodně si nebudu brát nic, co by mi mohlo někde lézt, padat, posouvat se, tlačit apod. :) Taky bych nešla v něčem, co normálně nenosím nebo co není můj styl (aby se pak nedivil, až mě uvidí oblečenou „normálně“). Jinak samozřejmě záleží na tom, kam se jde, jaké je počasí atd…

přez-dívka  27.04.13 18:33

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:31

llolla
2102 příspěvků 27.04.13 19:58
@Cathero píše:
Už jsem to v nějaké diskusi řešila, že paradoxně nejvíc se vždycky klukům líbím v něčem úplně obyčejném, džíny, triko, svetr, tenisky… Můj bývalý mi třeba pokaždé říkal, že mi to sluší, jen když jsem na sebe zrovna hodila první co mi přišlo pod ruku a říkala si, jak dneska vypadám strašně. Naopak když jsem si dala vážně záležet, neřekl ani popel. :D tak nevím jestli to tak mají všichni chlapi…

Přesně tohle se mi stalo včera- chodím pořád v šatech, sukních, většinou o tom fakt přemejšlím a včera jsem na sobě měla kraťasy, vytahaný (rozuměj prudce moderní oversized) tričko a rozcuchaný vlasy z pod klobouku a on mi povídá, jak mi to sluší…=)

indyka
625 příspěvků 27.04.13 20:53

Moje první rande s přítelem vypadalo tak, že mi najednou pípla SMS od chlapce, studujícího v třicet kilometrů vzdáleném městě, že se nějak náhodou ocitl u nás na náměstí a cítí se ztracen, zda nemám čas na příjemné odpoledne :-D Do deseti minut jsem tam byla, tudíž jsem na sebe jen rychle hodila to, co jsem měla ve škole, rtěnku si malovala cestou. A jsme spolu přes dva roky, takže asi jsem uspěla i normálně v civilu:-D

Morže
1091 příspěvků 28.04.13 10:52

Já jsem vždycky na rande přišla v tom, v čem jsem se cítila dobře a zároveň krásně. Jen výjimku jsem udělala, když jsem měla depresivní osamělé období, kdy jsem byla sama a byla tak nějak bez přátel a neuměla jsem dobře komunikovat mezi lidma. To se mě tenkrát ujala jedna holčina z chatu a vyrazili ven poznávat její kamarády :) to sem měla tenkrát nějak rozcuchaný vlasy, volnou mikinu a nějaký kalhoty. prostě mi to bylo šumák. Přece by o mně neměl zájem „reálnej“ chlap :D
No a dneska jsem s jedním takovým už čtvrtým rokem a plánujeme společné bydlení :)

blacken
2320 příspěvků 28.04.13 11:01

Nevím, jak se mi to stalo, ale zatím každé moje první rande proběhlo nějak nečekaně, takže jsem měla něco hodně obyčejného (asi džíny-triko). U jednoho jsem zrovna pár dní přespávala u kamarádky a měla jsem jen pár kusů na převlečení… A tak podobně… Ale kdybych měla příště možnost se připravit, vzala bych si o kousek lepší oblečení než obvykle (podle situace), rozhodně bych měla čerstvě umyté vlasy a decentní makeup.

gudrun  28.04.13 12:23

A co spodni pradlo? Nejake krasne pro pripad CO KDYBY NAHODOU? :0

Barbuchaa
211 příspěvků 28.04.13 12:25

@gudrun Hezké spodní prádlo beru za každodenní samozřejmost, člověk nikdy neví :D

gudrun  28.04.13 12:25

@Barbuchaa spravne! :)

Robena
1257 příspěvků 28.04.13 12:29

@Barbuchaa Kdyby nas nahodou srazilo auto a odvezli nas do nemocnice (hlaska nasi mamy) :-)

indyka
625 příspěvků 28.04.13 12:34
@gudrun píše:
A co spodni pradlo? Nejake krasne pro pripad CO KDYBY NAHODOU? :0

Spodní prádlo na prvním rande u mě rozhodně nebude hvězdou večera, takže já bych to asi tolik neřešila :-D Stejně se každému muži líbí něco jiného a v pozdějších fázích se o tom rád vyjádří :)

Barbyl
1469 příspěvků 28.04.13 12:55

Pochvaly dostavam od manzela pomerne casto, a dokonce I doted od expritelu, ci kamaradu, pokud se mi s Nimi podari sejit. Mozna to bude Tim, ze it druzi jmenovani me vidi parkrat za rok, trochu jsem Jim zmizela z oci;) ale vzdy to potesi :) shodou okolnosti ja, ktera vetsinou nosim saty a sukne jsem mela na sobe trave dziny a bile triko se zajimavymi vsadkami ( tenhle rok bude Slavit 12 let od zakoupeni a ja 12 let s manzelem) a baleriny. Rande to v podstate nebylo, protoze me Manzel sbalil v praci, ja pruvodkyne, on turista:) na rande den druhy, jsem ale uz mela saty, ktere mam taky doted. S expritelem, s kterym jsem chodila predtim jsem se seznamila, kdyz jsem byla zmokla jak slepice v bile volne kosili ( pradlo pod in bylo pekne a diky tomu slejvaku I pekne videt ) a kratasech - do hospody jsem letela narychlo na sraz s kamaradkou primo od vlaku z chalupy, domu uz to nestihla se prevliknout. Kamaradka tam dorazila az po bouri, super nalicena a odenna, ale ja v te bourlive pulhodine cekani mela super moznost se seznamovat:) s Timto expritelem jsem mela sraz I pred par lety, uz jako matka od ditete a jelikoz jsem opet nestihala a jela pozde, priritila jsem se na sraz v dzinach a nejakem topu, nacez ex zareagoval: pane boze deje se neco, zvladas? Zasmali jsme se a rok na to, uz me videl v satech a dostala jsem pochvalu:) Letos Budu asi resit co na sraz na sebe, mozna potkam I Jeho novou pritelkyni a ta ma Velmi alternativni styl, tak vedle ni nechci byt za damicku, ale dziny taky nebudou…takze z toho se odviji otazka, co na rande s ex?:)

Ginevra
646 příspěvků 28.04.13 14:14
@Robena píše:
@Barbuchaa Kdyby nas nahodou srazilo auto a odvezli nas do nemocnice (hlaska nasi mamy) :-)

Příspěvek upraven 22.10.15 v 17:16

Ginevra
646 příspěvků 28.04.13 14:20
@Barbyl píše: .....Letos Budu asi resit co na sraz na sebe, mozna potkam I Jeho novou pritelkyni a ta ma Velmi alternativni styl, tak vedle ni nechci byt za damicku, ale dziny taky nebudou…takze z toho se odviji otazka, co na rande s ex?:)

Legrace by byla, kdyby „jeho nová přítelkyně“ byla na MP a něco Vám zasvěceně „poradila“.

Barbyl
1469 příspěvků 28.04.13 15:09

No ja pak poreferuji…ale rande se nekona az do cervence:)mam na to planovani docela jeste cas. Ikdyz si myslim, ze to ve finale bude impulz a nebo holt to, co v ten dany den budu mit na sobe od rana aniz bych premyslela o par hodin dopredu:)

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.04.13 16:19

@gudrun Bridget Jones to vyřešila…

valery
1579 příspěvků 28.04.13 17:17
@Borůvka19
@Borůvka19 píše:
@gudrun Bridget Jones to vyřešila…

pro tyhle spoďáry existuje výstižný název: „tlumiče vášní“!

valery
1579 příspěvků 28.04.13 17:20
@Barbyl píše:
Pochvaly dostavam od manzela pomerne casto, a dokonce I doted od expritelu, ci kamaradu, pokud se mi s Nimi podari sejit. Mozna to bude Tim, ze it druzi jmenovani me vidi parkrat za rok, trochu jsem Jim zmizela z oci;) ale vzdy to potesi :) shodou okolnosti ja, ktera vetsinou nosim saty a sukne jsem mela na sobe trave dziny a bile triko se zajimavymi vsadkami ( tenhle rok bude Slavit 12 let od zakoupeni a ja 12 let s manzelem) a baleriny. Rande to v podstate nebylo, protoze me Manzel sbalil v praci, ja pruvodkyne, on turista:) na rande den druhy, jsem ale uz mela saty, ktere mam taky doted. S expritelem, s kterym jsem chodila predtim jsem se seznamila, kdyz jsem byla zmokla jak slepice v bile volne kosili ( pradlo pod in bylo pekne a diky tomu slejvaku I pekne videt ) a kratasech - do hospody jsem letela narychlo na sraz s kamaradkou primo od vlaku z chalupy, domu uz to nestihla se prevliknout. Kamaradka tam dorazila az po bouri, super nalicena a odenna, ale ja v te bourlive pulhodine cekani mela super moznost se seznamovat:) s Timto expritelem jsem mela sraz I pred par lety, uz jako matka od ditete a jelikoz jsem opet nestihala a jela pozde, priritila jsem se na sraz v dzinach a nejakem topu, nacez ex zareagoval: pane boze deje se neco, zvladas? Zasmali jsme se a rok na to, uz me videl v satech a dostala jsem pochvalu:) Letos Budu asi resit co na sraz na sebe, mozna potkam I Jeho novou pritelkyni a ta ma Velmi alternativni styl, tak vedle ni nechci byt za damicku, ale dziny taky nebudou…takze z toho se odviji otazka, co na rande s ex?:)

na rande? s ex zásadně oslnivě- ať má vztek o co přišel…

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.04.13 17:21

@valery jj, akorát nesmí být ta vášeň silnější. Pak už jen zabere neoholit si nohy, jak v Přátelích :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit