Co na rande - muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lerandic
12 příspěvků 05.05.14 19:18
Co na rande - muzi

Zdravim,
co byste si vzali na rande ve 13 letech (panove)? :) Dnes me jedno takove ceka a nemuzu se rozhodnout.
Samozrejme psat muzou i zeny, co by se jim libilo :) Precijen, na tu moji se budu snazit udelat dojem :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Karja
4767 příspěvků 05.05.14 19:30

@lerandic Hele ve třinácti letech se mi líbily rozervaný džíny s nášivkama, špendlíky v mikině a nemytej vzhled:-D. Ale doba jde dopředu, copak my starý pardálové tady víme, co mezi mladejma dneska letí?:D

lerandic
12 příspěvků 05.05.14 19:32

Mno, tak jako… jsme z mesta, kde prevlada hodne stylu, ovsem…
Zatim jsem rozhodnut pro tenisky, rifle, kosile, sako + penezenka s kartou, na ktere je dostatecny financni obnos + ruzicka v ruce… :) Co vy na to?

yanulla
767 příspěvků 05.05.14 19:38

@lerandic, mno a není to moc? Aby si pak slečna nepřipadala hloupě, když nebude mít sáčko. Taky teda nevím, kam jdete a co máte v plánu.? Na tom hodně záleží. Jinak k saku tenisky doufám, že ne sportovní… :-) Jo a růže? Myslím, že na první rande je taky moc. Asi by mě to potěšilo, ale zároveňměla bych pocit, že trochu „tlačíš na pilu“ pokud se to ještě dneska říká. :-)

lerandic
12 příspěvků 05.05.14 19:41

@yanulla Ruzicky me nezbavis :D Jsem celkem dobre (nebo ja si to aspon myslim) vychovany a ruzicka pro holku je proste nutnost :) Ovsem toto je uz podruhe, poprve jsem se obliknul normalne (triko+rifle) a to… nevim, co si o me myslela, spis ji zajimal prubeh, ne muj vzhled :)

iga
1470 příspěvků 05.05.14 20:05

@lerandic
Já jen pro ujasnění - vy jste třináctiletý chlapeček, který se tu chce na MP dozvědět, co si má vzít na rande na sebe? Zajímá vás například, co by se mně jako pětatřicetileté paní líbilo, kdybyste měl na sobě? A té vaší slečně je kolik roků?

lerandic
12 příspěvků 05.05.14 20:07

Ne, uprimne jsem doufal, ze tu budou i mladsi zeny :) (15+-)
A te moji slecne je stejne jako me.

lerandic
12 příspěvků 05.05.14 20:08

+-, ne + :) tj. okolo 15, aby jste rozumela :)

iga
1470 příspěvků 05.05.14 20:10

@lerandic
Mladý muži, obávám se, že jsme zde všechny v drtivé většině spíše 15+.

lerandic
12 příspěvků 05.05.14 20:11

@iga Ovsem drtiva vetsina stale neznamena, ze tu neni zadna, ne? :)

Charlie91
42 příspěvků 05.05.14 20:31

Myslím, že byste si měl vzít něco, v čem se budete cítit dobře, a zároveň tím dáte najevo, že setkání s dotyčnou slečnou je pro vás důležitá událost. Samozřejmě záleží taky na tom, kam se vydáte… A řekla bych, že růžička není takovým tlačením na pilu, jako kdybyste jí přinesl hned prsten. Držím vám palce:-)

lerandic
12 příspěvků 05.05.14 20:33

Dekuji, prave dorazila, ja uz chtel vypnout mobil, v tom prisel mail :)

Valerius
9 příspěvků 05.05.14 22:52

Ta mládež začíná dneska nějak brzo. :D

Eleanor Rigby
552 příspěvků 06.05.14 01:37

Inu, je mi už víc než dvakrát třináct a na rande už taky nechodím, neb společné vyražení ven z jednoho bytu se tak nenazývá, ale můj vkus se výrazně nezměnil. Ber to jako osobní vyjádření jedné osoby, nicméně sako by mě rozhodně nepotěšilo, já jsem spíš typ na džíny a triko (košile nesnáším). Hele, ta holka už tě viděla, a pozvání na rande přijala. Za nic se nepřevlíkej, to pak tvoje alter ego leda odradí holku, které by ses líbil, a přiláká takovou, s kterou si nemáš co říct. Jo, mělo by na tobě být trochu vidět, že ti děvče není šumafuk, ale zas ji neznervózni - takže pokud v saku nechodíš běžně, doporučuju normální civilní kalhoty, ale čistě vyprané (jsi-li toho ražení, mohou být i subkulturně potrhané, jen ne v rozkroku), a některé lepší, ale pořád civilní triko (nebo teda, zdráhám se to napsat, košili), které se pokus před začátkem rande nepropotit při fotbalu během obědové hodiny, a čisté boty. Samozřejmě buď čistý včetně vlasů, ústní voda a deodorant jsou kamarádi, no a to je asi všechno - staršímu bych ještě řekla, ať si pečlivě oholí dvoudenní strniště, ale to se tě nejspíš zatím netýká.
Rande není formální událost a má být příjemné, ne znervózňující. Když to s ohozem přeženeš, můžeš dívku polekat (formální oblečení konotuje moc), zmást (to je někdo úplně jiný než posledně) nebo zahanbit (ježíšmarjá, on má sako a já jsem tu v kapsáčích, trapas), což samozřejmě nechceš.
Proti jedné růži bez zeleně a celofánu nic nenamítám, větším pugétem bys slečnu nejspíš poněkud vyplašil. (Osobně bych ale radši dostala malou pozornost v podobě drobné lepší sladkosti.)
Jo, a vem si spíš hotovost než kartu, fakt na ně není zařízená každá čajovna a stánek se zmrzlinou.

Eleanor Rigby
552 příspěvků 06.05.14 01:42

@Valerius Pche, to já bych taky byla začala, kdyby měl zájem ten kluk, co se mi líbil, nebo kdybych já měla zájem o toho, co jsem se mu líbila.

lerandic
12 příspěvků 06.05.14 06:47

@Valerius Nevim proc bychom meli zacinat brzo.
@Eleanor Rigby Karta pomohla, vedel jsem, ze na miste je berou.

Nakonec to tedy skoncilo tim, ze se na me celou dobu usmivala a nevypadala znudene ci tak nejak :)
A v saku chodim nekdy ven, kdyz jdem s nekym do kina apod.

Mirt
422 příspěvků 06.05.14 21:18

Fandím vám, mládenče:D. Mně by se náhodou líbilo, kdyby si kvůli mně třináctiletý kluk oblékl sako. Tedy za předpokladu, že je na něj zvyklý a neviselo by na něm jako na strašáku do zelí, což nejspíš není váš případ. Hned bych si myslela, že trochu přemýšlel, co si na rande vzít, aby udělal dojem, takže se mu přece líbím a to je dobře:D. A mezi těmi ostatními třináctiletými kluky je to podle mě příjemná změna.

lerandic
12 příspěvků 06.05.14 21:22

@Mirt Dekuji :)

Agrafína
251 příspěvků 06.05.14 21:25

Vy jste mě normálně potěšil! Růže je fajn nápad, nevím, jakou holku by vyděsila kytka..Sako, džíny a tenisky jsou má oblíbená kombinace :)Držím palce ať se daří i dál.

lerandic
12 příspěvků 06.05.14 22:09

No, v patek vyrazime opet :) Chtel bych to trosku obmenit… poradite neco, a je mi uplne jedno, kolik vam je, protoze je videt, ze zde na tom nezalezi :)

razorblade_reloaded  06.05.14 22:22

Ja na rande vzdy ocenila obleceni ciste a nederave…

lerandic
12 příspěvků 06.05.14 22:25

@razorblade_re­loaded Vsak to taky dodrzuji :)

skl
451 příspěvků 06.05.14 22:31

Spravny muz, nikdy nevyjizdi bez ochrany

Gräfin
2634 příspěvků 06.05.14 22:33

@skl ve 13?

skl
451 příspěvků 06.05.14 22:35

@Gräfin hlavne ve 13 :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit