Co na sebe k těmto kozačkám??

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 11:14
Co na sebe k těmto kozačkám??

Všechny zdravím.
Celý život jsem chodila ve sportovním oblečení ( tenisky, džíny…)
Manžel si už několikrát posteskl, že bych taky mohla být někdy elegantní :-)
Nejsem bohužel žádný hubeňour. 175cm, 85kg
Opravdu vůbec nevím, co k nim :-) Mám svůj oblíbený smaragdový kabátek, tak doufám, že k nim to zase taková tragedie nebude :-D
Díky všem moc za rady

Reklama

Reklama

Reakce:

Lištička666  19.10.13 12:36

@listicka85 Jak jako listicka? :-) Kozacky se mi líbí, ale kabát se mi k nim nehodí. Barva krásná, ale strihove by to chtělo něco elegantnějšího.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 14:14
@Lištička666 píše:
@listicka85 Jak jako listicka? :-) Kozacky se mi líbí, ale kabát se mi k nim nehodí. Barva krásná, ale strihove by to chtělo něco elegantnějšího.

A jakou barvu kabátu bych měla pořídit?? Klasický černý? Červený??

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.10.13 14:18

@listicka85
k tě kozačkám myslím skoro jakoukoli barvu, to ale těžko radit, když nevidíme kabelky a jiné věci, které byste k němu nosila.

nevím, jestli jste si uvědomila jistý problém - pokud máte ve skříni jen džíny a mikiny, nebude se vám ke kozačkám hodit prakticky nic a budete si pořizovat aspoň jednu „sadu“ oblečení, které k nim půjde, kabelku, svetr, top, případně sukni…

nepěkný český trend totiž je „nosím mikiny, džíny, sportovní kabelky a buřtíkové bundy, dám k tomu kozačky a budu za dámu“.

edit: a souhlasím s lištičkou666, že kabátek se k nim stylem nehodí vůbec.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 14:28
@Jiná Realita píše:
@listicka85
k tě kozačkám myslím skoro jakoukoli barvu, to ale těžko radit, když nevidíme kabelky a jiné věci, které byste k němu nosila.

nevím, jestli jste si uvědomila jistý problém - pokud máte ve skříni jen džíny a mikiny, nebude se vám ke kozačkám hodit prakticky nic a budete si pořizovat aspoň jednu „sadu“ oblečení, které k nim půjde, kabelku, svetr, top, případně sukni…

nepěkný český trend totiž je „nosím mikiny, džíny, sportovní kabelky a buřtíkové bundy, dám k tomu kozačky a budu za dámu“.

edit: a souhlasím s lištičkou666, že kabátek se k nim stylem nehodí vůbec.

Počítám s tím, že budu muset nakoupit věci. Proto jsem tu a chci si nechat poradit.
Myslím, že kalhoty budu muset sehnat nějaké černé slim, skinny… něco v tom smyslu. Jaký top, svetr atd nemám páru.
Takže díky za rady

078796
270 příspěvků 19.10.13 14:31

Hm… tyhle boty se mi asi měsíc dozadu na fotce na netu docela líbily a byla jsem rozhodnutá, že se na ně půjdu alespoň podívat. Už ten fakt, že je to Deichmann a že stojí jen osm stovek (sic!), mě měl včas varovat, že to ani nemá cenu - kvalitativně stejné, ne-li horší, než obuv z vietnamských obchodů. Když jsem si je pak zkoušela v obchodě, nejenže už na první pohled vypadaly jako z papíru a že se snad rozmočí a rozpadnou v prvním dešti, ale navíc byly zbytečně široké přes lýtka. Nevím, na koho to šili.

Ten kabát se k nim nehodí. Je to každej pes jiná ves. Noste k nim kabát v odstínech světlé hnědé, šedé či krémově bílé, alespoň budete barevně vybočovat z toho davu černých bund a modrých džínů.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 14:42

Poradíte mi i nějaký top? Svetřík? Největší problém u mě je, že mám opravdu veliká prsa a nevím, jak je zamaskovat :-/ Nakoupila jsem pár tunik ve stylu motýlých křídel, něco, co na mě prostě není obtáhlé… A svetřík? Nemám ponětí, jaký…

benyka
4949 příspěvků 19.10.13 14:46

Čárymáryfuk:…Vidím béžové černo-červeno-smetanově kárované pončo, černé slimky, červenou žokejku, jakýkoli dlouhý (10 cm nad kolena) béžový nebo černý svetr se spadlým rolákem, černou kabelku a červené rukavice. :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.10.13 15:35

@listicka85
pokud nosíte slim džíny, klidně je k tomu noste i modré.

ideální je, když můžete využít cokoli ze stávajícího šatníku, protože jednak náhlé totální změny je málokdo schopen a nebudete pak umět ty věci nosit, jednak je to velká finanční zátěž. proto se ptám, jaké máte třeba kabelky.

k těm kozačkám se stylově hodí strašně moc věcí a takto vám prostě nikdo dobře neporadí, ani nevíme, co se vám líbí. ani jaký třeba máte tvar postavy. potřebujete kabát s páskem, rovný, áčkový?
můžu radit rudý kabát se šálovým límcem, ale co když nebudete schopna ten límec nosit a do něho si pak dáte nějakou mimo šálu a navíc se v červené stydíte, jak můžu radit kabelku, když nevím, co v ní chcete a potřebujete nosit?
tento problém se tu opakuje de facto každý den: poraďte mi, ale já vám o sobě nic neřeknu. výsledkem bude, že si nakoupíte hromadu věcí, s nimiž si následně neporadíte.

ohledně velkého poprsí tady je určitě minimálně jedna diskuze (možná „jak nosit prsa“?) nebo se podívejte na oblékání některých uživatelek s podobnou postavou (výraznější poprsí má třeba esmee a jak jí to sluší - snad se na mě neurazí :-). máte-li tvar přesýpacích hodin, často vypadá pěkně ačková sukně a šaty s páskem v pase. k motýlím tunikám je nejlepší nosit slim kalhoty.

ke stylu a barvě těch bot se hodí de facto jakákoli barva kabátu (i černá, když si k tomu vezmete podobně světlou kabelku jako boty), je na vás, jestli to chcete ladit spíš tón v tónu (potom bych brala třeba hnědý kabát a můžete to doladit jakoukoli barvou šály, rukavic, čepice atp.) nebo se vám víc líbí jasný kabát, červený, nebo chcete zajímavé kombinace a pořídíte si tmavěmodrý, který pak vypadá zajímavé s červenou, hořcicovou, zelenou…

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 16:12
@Jiná Realita píše:
@listicka85
pokud nosíte slim džíny, klidně je k tomu noste i modré.

ideální je, když můžete využít cokoli ze stávajícího šatníku, protože jednak náhlé totální změny je málokdo schopen a nebudete pak umět ty věci nosit, jednak je to velká finanční zátěž. proto se ptám, jaké máte třeba kabelky.

k těm kozačkám se stylově hodí strašně moc věcí a takto vám prostě nikdo dobře neporadí, ani nevíme, co se vám líbí. ani jaký třeba máte tvar postavy. potřebujete kabát s páskem, rovný, áčkový?
můžu radit rudý kabát se šálovým límcem, ale co když nebudete schopna ten límec nosit a do něho si pak dáte nějakou mimo šálu a navíc se v červené stydíte, jak můžu radit kabelku, když nevím, co v ní chcete a potřebujete nosit?
tento problém se tu opakuje de facto každý den: poraďte mi, ale já vám o sobě nic neřeknu. výsledkem bude, že si nakoupíte hromadu věcí, s nimiž si následně neporadíte.

ohledně velkého poprsí tady je určitě minimálně jedna diskuze (možná „jak nosit prsa“?) nebo se podívejte na oblékání některých uživatelek s podobnou postavou (výraznější poprsí má třeba esmee a jak jí to sluší - snad se na mě neurazí :-). máte-li tvar přesýpacích hodin, často vypadá pěkně ačková sukně a šaty s páskem v pase. k motýlím tunikám je nejlepší nosit slim kalhoty.

ke stylu a barvě těch bot se hodí de facto jakákoli barva kabátu (i černá, když si k tomu vezmete podobně světlou kabelku jako boty), je na vás, jestli to chcete ladit spíš tón v tónu (potom bych brala třeba hnědý kabát a můžete to doladit jakoukoli barvou šály, rukavic, čepice atp.) nebo se vám víc líbí jasný kabát, červený, nebo chcete zajímavé kombinace a pořídíte si tmavěmodrý, který pak vypadá zajímavé s červenou, hořcicovou, zelenou…

Mám 2 děti. Jedno zatím ještě v kočárku. Miluju modrou a červenou barvu. Jak jsem psala, nenosila jsem nic jiného, než sportovní oblečení. Podpatky jen na plese :-) Kabelek moc nevlastním- mám 2.
Tvar postavy? Obrovská prsa a zbytek těla tak akorát. 118cm, 95cm a 110cm.
Slimky jsem taky nikdy nenosila, protože prostě k teniskám se mi to nelíbí :-D
Chci prostě obnovit šatník a to právě i z toho důvodu, že do věcí, které jsem nosila před dětmi se už nevejdu. Takže chci kabát, kalhoty, top a nějaký svtřík

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 16:18

Jinak, líbí se mi třeba tenhle kabát…

kayav  19.10.13 17:26

Tak já jsem to pojala asi takhle. Líbil by s emi k tomu něaký světlý kabát, klidně béžový nebo do růžova, záleží, jaký jste barevný typ. Pončo není blbý nápad. Pak by se mi k tomu líbil tlustší propínací svetr a pod něj klidně šaty, top a kalhoty, cokoliv. Kupte si alspoň jednu věc barevně hodně podobnou k botám a pak už se vám bude lépe kombinovat přidáním např. černé, růžové, tmavě modré, červené… atd.

kayav  19.10.13 17:27

@listicka85 jo a ten váš kabátek fakt ne, není špatný, ale vypadá spíš jako sportovní mikina.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 18:33
@kayav píše:
Tak já jsem to pojala asi takhle. Líbil by s emi k tomu něaký světlý kabát, klidně béžový nebo do růžova, záleží, jaký jste barevný typ. Pončo není blbý nápad. Pak by se mi k tomu líbil tlustší propínací svetr a pod něj klidně šaty, top a kalhoty, cokoliv. Kupte si alspoň jednu věc barevně hodně podobnou k botám a pak už se vám bude lépe kombinovat přidáním např. černé, růžové, tmavě modré, červené… atd.

Mooooc hezké :-)
Můžete mi dát odkaz, kde jste věcičky našla? Co jsou to za značky atd??

kayav  20.10.13 12:22

polyvore.com
tam si naklikáte co chcete.
konkrétně tyto věci jsou většinou značkové - kabát marc jacobs, černé šaty acne, kalhoty ralph lauren atd. ale na to nehledťe, berte to jako inspiraci.

catherinne
13140 příspěvků 22.10.13 01:16

@kayav já bych si to chtěla naklikat do skříně…

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama