Co na sebe k těmto kozačkám??

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 11:14
Co na sebe k těmto kozačkám??

Všechny zdravím.
Celý život jsem chodila ve sportovním oblečení ( tenisky, džíny…)
Manžel si už několikrát posteskl, že bych taky mohla být někdy elegantní :-)
Nejsem bohužel žádný hubeňour. 175cm, 85kg
Opravdu vůbec nevím, co k nim :-) Mám svůj oblíbený smaragdový kabátek, tak doufám, že k nim to zase taková tragedie nebude :-D
Díky všem moc za rady

Reakce:

Lištička666  19.10.13 12:36

@listicka85 Jak jako listicka? :-) Kozacky se mi líbí, ale kabát se mi k nim nehodí. Barva krásná, ale strihove by to chtělo něco elegantnějšího.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 14:14
@Lištička666 píše:
@listicka85 Jak jako listicka? :-) Kozacky se mi líbí, ale kabát se mi k nim nehodí. Barva krásná, ale strihove by to chtělo něco elegantnějšího.

A jakou barvu kabátu bych měla pořídit?? Klasický černý? Červený??

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.10.13 14:18

@listicka85
k tě kozačkám myslím skoro jakoukoli barvu, to ale těžko radit, když nevidíme kabelky a jiné věci, které byste k němu nosila.

nevím, jestli jste si uvědomila jistý problém - pokud máte ve skříni jen džíny a mikiny, nebude se vám ke kozačkám hodit prakticky nic a budete si pořizovat aspoň jednu „sadu“ oblečení, které k nim půjde, kabelku, svetr, top, případně sukni…

nepěkný český trend totiž je „nosím mikiny, džíny, sportovní kabelky a buřtíkové bundy, dám k tomu kozačky a budu za dámu“.

edit: a souhlasím s lištičkou666, že kabátek se k nim stylem nehodí vůbec.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 14:28
@Jiná Realita píše:
@listicka85
k tě kozačkám myslím skoro jakoukoli barvu, to ale těžko radit, když nevidíme kabelky a jiné věci, které byste k němu nosila.

nevím, jestli jste si uvědomila jistý problém - pokud máte ve skříni jen džíny a mikiny, nebude se vám ke kozačkám hodit prakticky nic a budete si pořizovat aspoň jednu „sadu“ oblečení, které k nim půjde, kabelku, svetr, top, případně sukni…

nepěkný český trend totiž je „nosím mikiny, džíny, sportovní kabelky a buřtíkové bundy, dám k tomu kozačky a budu za dámu“.

edit: a souhlasím s lištičkou666, že kabátek se k nim stylem nehodí vůbec.

Počítám s tím, že budu muset nakoupit věci. Proto jsem tu a chci si nechat poradit.
Myslím, že kalhoty budu muset sehnat nějaké černé slim, skinny… něco v tom smyslu. Jaký top, svetr atd nemám páru.
Takže díky za rady

078796
270 příspěvků 19.10.13 14:31

Hm… tyhle boty se mi asi měsíc dozadu na fotce na netu docela líbily a byla jsem rozhodnutá, že se na ně půjdu alespoň podívat. Už ten fakt, že je to Deichmann a že stojí jen osm stovek (sic!), mě měl včas varovat, že to ani nemá cenu - kvalitativně stejné, ne-li horší, než obuv z vietnamských obchodů. Když jsem si je pak zkoušela v obchodě, nejenže už na první pohled vypadaly jako z papíru a že se snad rozmočí a rozpadnou v prvním dešti, ale navíc byly zbytečně široké přes lýtka. Nevím, na koho to šili.

Ten kabát se k nim nehodí. Je to každej pes jiná ves. Noste k nim kabát v odstínech světlé hnědé, šedé či krémově bílé, alespoň budete barevně vybočovat z toho davu černých bund a modrých džínů.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 14:42

Poradíte mi i nějaký top? Svetřík? Největší problém u mě je, že mám opravdu veliká prsa a nevím, jak je zamaskovat :-/ Nakoupila jsem pár tunik ve stylu motýlých křídel, něco, co na mě prostě není obtáhlé… A svetřík? Nemám ponětí, jaký…

benyka
4235 příspěvků 19.10.13 14:46

Čárymáryfuk:…Vidím béžové černo-červeno-smetanově kárované pončo, černé slimky, červenou žokejku, jakýkoli dlouhý (10 cm nad kolena) béžový nebo černý svetr se spadlým rolákem, černou kabelku a červené rukavice. :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.10.13 15:35

@listicka85
pokud nosíte slim džíny, klidně je k tomu noste i modré.

ideální je, když můžete využít cokoli ze stávajícího šatníku, protože jednak náhlé totální změny je málokdo schopen a nebudete pak umět ty věci nosit, jednak je to velká finanční zátěž. proto se ptám, jaké máte třeba kabelky.

k těm kozačkám se stylově hodí strašně moc věcí a takto vám prostě nikdo dobře neporadí, ani nevíme, co se vám líbí. ani jaký třeba máte tvar postavy. potřebujete kabát s páskem, rovný, áčkový?
můžu radit rudý kabát se šálovým límcem, ale co když nebudete schopna ten límec nosit a do něho si pak dáte nějakou mimo šálu a navíc se v červené stydíte, jak můžu radit kabelku, když nevím, co v ní chcete a potřebujete nosit?
tento problém se tu opakuje de facto každý den: poraďte mi, ale já vám o sobě nic neřeknu. výsledkem bude, že si nakoupíte hromadu věcí, s nimiž si následně neporadíte.

ohledně velkého poprsí tady je určitě minimálně jedna diskuze (možná „jak nosit prsa“?) nebo se podívejte na oblékání některých uživatelek s podobnou postavou (výraznější poprsí má třeba esmee a jak jí to sluší - snad se na mě neurazí :-). máte-li tvar přesýpacích hodin, často vypadá pěkně ačková sukně a šaty s páskem v pase. k motýlím tunikám je nejlepší nosit slim kalhoty.

ke stylu a barvě těch bot se hodí de facto jakákoli barva kabátu (i černá, když si k tomu vezmete podobně světlou kabelku jako boty), je na vás, jestli to chcete ladit spíš tón v tónu (potom bych brala třeba hnědý kabát a můžete to doladit jakoukoli barvou šály, rukavic, čepice atp.) nebo se vám víc líbí jasný kabát, červený, nebo chcete zajímavé kombinace a pořídíte si tmavěmodrý, který pak vypadá zajímavé s červenou, hořcicovou, zelenou…

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 16:12
@Jiná Realita píše:
@listicka85
pokud nosíte slim džíny, klidně je k tomu noste i modré.

ideální je, když můžete využít cokoli ze stávajícího šatníku, protože jednak náhlé totální změny je málokdo schopen a nebudete pak umět ty věci nosit, jednak je to velká finanční zátěž. proto se ptám, jaké máte třeba kabelky.

k těm kozačkám se stylově hodí strašně moc věcí a takto vám prostě nikdo dobře neporadí, ani nevíme, co se vám líbí. ani jaký třeba máte tvar postavy. potřebujete kabát s páskem, rovný, áčkový?
můžu radit rudý kabát se šálovým límcem, ale co když nebudete schopna ten límec nosit a do něho si pak dáte nějakou mimo šálu a navíc se v červené stydíte, jak můžu radit kabelku, když nevím, co v ní chcete a potřebujete nosit?
tento problém se tu opakuje de facto každý den: poraďte mi, ale já vám o sobě nic neřeknu. výsledkem bude, že si nakoupíte hromadu věcí, s nimiž si následně neporadíte.

ohledně velkého poprsí tady je určitě minimálně jedna diskuze (možná „jak nosit prsa“?) nebo se podívejte na oblékání některých uživatelek s podobnou postavou (výraznější poprsí má třeba esmee a jak jí to sluší - snad se na mě neurazí :-). máte-li tvar přesýpacích hodin, často vypadá pěkně ačková sukně a šaty s páskem v pase. k motýlím tunikám je nejlepší nosit slim kalhoty.

ke stylu a barvě těch bot se hodí de facto jakákoli barva kabátu (i černá, když si k tomu vezmete podobně světlou kabelku jako boty), je na vás, jestli to chcete ladit spíš tón v tónu (potom bych brala třeba hnědý kabát a můžete to doladit jakoukoli barvou šály, rukavic, čepice atp.) nebo se vám víc líbí jasný kabát, červený, nebo chcete zajímavé kombinace a pořídíte si tmavěmodrý, který pak vypadá zajímavé s červenou, hořcicovou, zelenou…

Mám 2 děti. Jedno zatím ještě v kočárku. Miluju modrou a červenou barvu. Jak jsem psala, nenosila jsem nic jiného, než sportovní oblečení. Podpatky jen na plese :-) Kabelek moc nevlastním- mám 2.
Tvar postavy? Obrovská prsa a zbytek těla tak akorát. 118cm, 95cm a 110cm.
Slimky jsem taky nikdy nenosila, protože prostě k teniskám se mi to nelíbí :-D
Chci prostě obnovit šatník a to právě i z toho důvodu, že do věcí, které jsem nosila před dětmi se už nevejdu. Takže chci kabát, kalhoty, top a nějaký svtřík

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 16:18

Jinak, líbí se mi třeba tenhle kabát…

kayav  19.10.13 17:26

Tak já jsem to pojala asi takhle. Líbil by s emi k tomu něaký světlý kabát, klidně béžový nebo do růžova, záleží, jaký jste barevný typ. Pončo není blbý nápad. Pak by se mi k tomu líbil tlustší propínací svetr a pod něj klidně šaty, top a kalhoty, cokoliv. Kupte si alspoň jednu věc barevně hodně podobnou k botám a pak už se vám bude lépe kombinovat přidáním např. černé, růžové, tmavě modré, červené… atd.

kayav  19.10.13 17:27

@listicka85 jo a ten váš kabátek fakt ne, není špatný, ale vypadá spíš jako sportovní mikina.

listicka85
16 příspěvků 19.10.13 18:33
@kayav píše:
Tak já jsem to pojala asi takhle. Líbil by s emi k tomu něaký světlý kabát, klidně béžový nebo do růžova, záleží, jaký jste barevný typ. Pončo není blbý nápad. Pak by se mi k tomu líbil tlustší propínací svetr a pod něj klidně šaty, top a kalhoty, cokoliv. Kupte si alspoň jednu věc barevně hodně podobnou k botám a pak už se vám bude lépe kombinovat přidáním např. černé, růžové, tmavě modré, červené… atd.

Mooooc hezké :-)
Můžete mi dát odkaz, kde jste věcičky našla? Co jsou to za značky atd??

kayav  20.10.13 12:22

polyvore.com
tam si naklikáte co chcete.
konkrétně tyto věci jsou většinou značkové - kabát marc jacobs, černé šaty acne, kalhoty ralph lauren atd. ale na to nehledťe, berte to jako inspiraci.

catherinne
12487 příspěvků 22.10.13 01:16

@kayav já bych si to chtěla naklikat do skříně…

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit