Co na sebe k zápisu do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rigmor
10 příspěvků 23.01.13 14:37
Co na sebe k zápisu do školy

Syn má jít příští čtvrtek k zápisu do první třídy a včera při schůzce nám paní ředitelka školy doporučovala slavnostní oblečení. Chápu, že je to slavnostní příležitost, která je 1× v životě, ale nějak si nedovedu představit u zápisu syna v obleku, a když mu dám košili, rifle a man.sako už to zase nepovažuji za slavnostní oblečení. Děkuji moc za inspiraci.

Reakce:

Natkha
15 příspěvků 23.01.13 15:24
Hlavně ať se cítí dobře

Při zápisu jsou obvykle děti už tak dost nervozní, takže bych ho zbytečně nestresovala.
Co vím, postačí košile, sako, normální džíny. Není to sice top slavnostní, ale i ostatní děti takhle budou a on se bude cítit dobře. Podle mě, by ho oblek jen sesněroval. U zápisu jsou někdy i jednodušší motorické aktivity, házení míčem a to v obleku bude problém.

kate141
27 příspěvků 23.01.13 15:42

Já bych souhlasila s Natkhou :)mě by se líbily kalhoty, košile s dlouhým rukávem a pletená vesta popř. svetr…bude vypadat ležérně a zaroven i slavnostněji a bude se v tom dobre pohybovat :)můj manžel tak chodí do práce, je v tom celý den a vyhovuje mu to více než oblek…

DanielaS
4603 příspěvků 23.01.13 17:21

Nemate neco jineho nez rifle? Treba mansestraky? Kosili a pres to svetr, limecek ven, a dobry, rekla bych.

711990
3200 příspěvků 23.01.13 17:30

Bud jde o nejakou soukromou nobl skolu, nebo je pani reditelka praskla. U zapisu bude dulezite jestli Vas syn nesisla a jak drzi tuzku a ne jestli ma kravatu proboha…:-) myslim ze to nemusite resit, spis trenujte vystup, ani neni syn vystresovany

superla
64 příspěvků 24.01.13 17:29

Jsem všemi deseti pro slušně oblékané děti. Ale představa šestiletého kluka v „obleku“ mě poněkud vyvádí z míry. To aby jeho případná mladší sestřička měla v šatníku přinejmenším malé-malé-černé :-)

andano
577 příspěvků 24.01.13 22:57

Ať není roztrhaný a v teplákách, oblek bych nehrotila, maximálně verzi, kterou popisuje Natkha pro manžela (kalhoty, košile, vesta).
Spíš bych nacvičila odolnost proti stresu - že tam na něj budou mluvit cizí lidi a že vůbec nevadí, když se ho budou ptát na něco, co neví.
Držím palce :-), je to asi jeho první přijímací pohovor :-))

Rigmor
10 příspěvků 31.01.13 11:32

Tak nastal Den D a za chvíli odcházíme k zápisu do školy. Po domluvě se synem má na sobě bílé denimové kalhoty, černobílou proužkovou košili a vestičku a k tomu kotníkové černé boty na tkaničky. Manžel má černé kalhoty a též košili s proužkem jako syn a já jsem si oblékla světlé kalhoty a černý lehký svetřík s nabíranými rukávy. A máme zamluvený i stůl v cukrárně, tak se malý už moc těší na školu i zmrzlinový pohár. Všem moc děkuji za rady.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit