Co na sebe na párty pro L až XL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolula
88 příspěvků 04.11.13 12:11
Co na sebe na párty pro L až XL

Zákládám toto diskuzní téma pro sebe, ale myslím, že může být inspirací i pro ostatní. Dotaz zní co si obléct večer ven (party, bar, tancovačka s kamarády), když nemáte zrovna míry modelky a nechcete odhalovat přiliš mnoho kůže, ale přesto chcete působit jinak než běžně během dne.

Nemám zrovna ideální míry (98-80-106). Můj problém je, že mám ráda takové to klasické kancelářské oblečení, které nosím každý den do práce a jsem s tím spokojená (pouzdrovky, uzká sukně, košile atd. Poslední dobou mě ale trápí co na sebe ve výše zmíněných situacích. Nemůžu se nacpat do kraťoučkých šatů nebo slimek, ale přesto chci tak trochu „party look“ :)

Prosím vkládejte obrázky a své zkušenosti.

Reakce:

Doudou
1231 příspěvků 04.11.13 12:17

Já teď využívám dostatek šatů v obchodech. I když nemám nohy laňky (spíš vepříka), tak s podpatkama a černýma silonkama to vypadá docela dobře.
Jestli máte pěkné nohy, tak bych zkusila i takové ty party tuniky.

stricc  04.11.13 12:38

To je zajímavé, já mám více méně stejné míry a za ideální je považuju. Ale já jsem vysoká. Nosím dlouhé sukně a výrazné výstřihy více méně pořád, pro zvláštní příležitosti trochu extravagantnějšího střihu. Zatím jsem žádné zhnusené pohledy nezaznamenala

Lolula
88 příspěvků 04.11.13 13:17
@Doudou píše:
Jestli máte pěkné nohy, tak bych zkusila i takové ty party tuniky.

Mám nohy přesně jako vepřík :D Ale máte pravdu, při běžném nošení mě podpatky a černé punčochy zachraňují.

SkyP
170 příspěvků 04.11.13 13:27

Já mám taky dost podobné míry jako Vy. Chodím prakticky neustále v sukních. Pokud je nutnost jít někam v kalhotech, tak mám problém nějaké najít (na hory třeba :)). Takže by mě ani nenapadlo chodit v kalhotech večer. Pro inspiraci - teď v sobotu jsem měla na Halloweenské party - lodičky, punčochy, rovnou sukni do půl stehen a triko s rukávy po lokty, s velkým kulatým výstřihem vzadu i v předu - všechno černé - jakože Halloween :) Ta černá sukně mi přijde jako dobrý základ. Nahoru si pak vezmete top, co vám sedí a podle příležitosti. Já nosím hodně věci na tělo. Pytlovité tuniky a tak mě dělají těhotnou.
Stejně jako Vy mám taky ráda to „kancelářské oblečení“, takže v pouzdrovkách (jako šatech, tak sukních), chodím i večer. Jen to doplním něčím méně konzervativním - např. klasickou halenku vyměním za nějaké zajímavé triko, nebo zase za úplně jednoduché a vezmu si něco výrazného na krk.
Myslím, že možností je spousta takových, aby člověk měl svůj oblíbený střih a přitom nepůsobil jako „kancelářská krysa“ :)

gabous
196 příspěvků 05.11.13 11:38

Také mám L (někdy XL) a na párty většinou nosím slimky, jednobarevné tričko a sako. K tomu vysoké podpatky a nějaký výrazný šperk. Pokud se jedná o nějakou společenštější akci, jako je oslava narozenin (a ne jen popíjení a tancování v klubu), tak klidně obléknu jednuduché šaty s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a sukní do áčka plus zase podpatky a šperk. Občas je ale nálada i na minisukni :). Je ale pravda, že mám štěstí a mám dlouhé nohy.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit