Co na sebe na svatbu

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CpuOmap
3 příspěvky 04.09.14 12:32
co na sebe na svatbu

Ahojte, prosila bych radu, jestli lze takhle zkombinovat outfit na svatbu.. psaníčko a podobný nesmysly odmítám (ruce budou plný dětí ;) ), se šperky si nechám ráda poradit, díky!

Reakce:

SkyP
170 příspěvků 04.09.14 13:48

Asi by to šlo…ale vůbec nevíme, jak to na Vás bude vypadat. Nechcete si to oblíct a dát sem fotku? Klidně bez obličeje.

Zebra33
2038 příspěvků 04.09.14 14:08

@CpuOmap - to bolerko nebo co to je mi takhle samotne pripada dost desive (nepopiram, ze oblecene to treba muze vypadat dobre, ale predstavit si to nedokazu). Jinak ja osobne bych cerne saty na svatbu zkombinovala spis s nejakou „barevnejsi“ barvou nez je ta vami navrhovana smetanova. Ty saty maji pekny vystrih, do ktereho by sel podle me klidne nejaky vyrazny nahrdelnik (sladeny do barvy, pokud tedy nepujdete zrovna do smetanove).

CpuOmap
3 příspěvky 04.09.14 20:09
...

Jistě jistě, šaty dojdou zítra a boty koupím v nsledujícím týdnu :-D s bolerkem si lámu hlavu, trochu mě odrazuje fakt, že nikam jinam ho neunosím… pohrávám si s myšlenkou nějakého sáčka, vzhledem k termínu svatby v říjnu… nebo čím jiným to nahradit?

yanulla
767 příspěvků 04.09.14 20:16

Tato barevná kombinace není NA SVATBU vůbec dobrá…ani jedna z barev se mi nezdá dobrá. Na svatbu by šaty neměly být černé a s tím smetanovým bolerkem bych Vám to taky rozmluvila: pokud bude mít nevěsta bílé šaty, můžete vypadat vedle ní ušmudlaně (i na fotkách), pokud bude mít smetanové, ostatní svatebčané by se dle mého měli bílé a smetanové barvy vyvarovat a přenechat ji pouze nevětě.

CpuOmap
3 příspěvky 04.09.14 20:23
ok ok ok

OuKej, ráda se nechám poučit… a co to hodit do černo fuchsiový? šaty nechat a boty takový (viz foto..), jen nevím, co k tomu za svršek…:-/

Guinea Pig
1190 příspěvků 04.09.14 20:28

Já myslím, že černá není na svatbu vhodná barva…být váma, podívala bych se spíš po něčem barevném, veselém. Nevím, v jaké jste tam pozici a jaké máte instrukce (jestli má svatba téma atd), zkuste to víc popsat a napsat, jestli máte ráda spíš pouzdrovky nebo třeba ujíždíte na 50. léta..

MP Maggie
991 příspěvků 04.09.14 20:43

Místo bolerka bych volila raději pashminu, nebo jinou elegantní šálu přes ramena. Dají se sehnat v různých barevných kombinacích.

beaverie
3 příspěvky 13.10.14 18:49

Zdravím vespolek. Na konci října jdeme s přítelem na svatbu kamarádům a já si nejsem jistá výběrem šatů. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli si myslíte, že je vhodné jít v těchto.
Ze začátku se mi dost líbily a přítel je chválil, jenže zároveň řekl, že se na svatbu nehodí, že jsou moc divoké.
Co myslíte? Kdyžtak sem později můžu vložit své fotky, ale momentálně jsem nefotila fakt jen hrozně hnusné fotky.

blanche01
1162 příspěvků 13.10.14 19:41

Jsou krásné a divoké asi také, chtělo by to něčím zmírnit, třeba jednobarevným světlým sakem.

beaverie
3 příspěvky 14.10.14 00:40

Děkuju za radu. Světlé oblečení často nenosím, takže ani nic moc světlého nemám, ale asi je vezmu do obchodu a vyzkouším s něčím vhodným. Zatím se mi zdála nejlepší kombinace s černým bolerkem a černými lodičkami.
A ještě budu muset vyřešit, jestli si vzít spodničku nebo jestli by už byla fakt moc.

Linie
1700 příspěvků 14.10.14 08:22

Zjistěte, co bude mít nevěsta. Někdy mívají jednoduché krátké šaty, abyste nebyla nápadnější než ona.

Giulietta  14.10.14 08:26

@beaverie Mne sa šaty páčia a na svadbu sa mi zdajú vhodné. Na Vašom mieste by som si ich v pohode vzala, bez saka.

candance  15.10.14 12:06

Hodi se na svatbu saty po kolena -siroka sukne, brokatovy vzor cerno-zlate?

Pinot Noir
8517 příspěvků 15.10.14 14:24

@beaverie Jsou krásné a myslím, že se na svatbu hodí. Tady ty svatby všichni tak prožívají, jsem ráda, že už jsem dávno vdaná a už nemusím své blízké zatěžovat tak nesmírnými starostmi. Podle mnohých tady není na svatbu vhodné snad nic.

ema.emailova
83 příspěvků 15.10.14 15:10

@beaverie Souhlasím s Pinot Noir, šaty jsou nádherné a klidně bych je na svatbu vzala. Ev. doplnit pěkným jednobarevným šálem přes ramena, ale není nutné

Liesel  03.11.14 08:39

Příští sobotu jdeme s manželem na svatbu, mám tyto šaty k tomu černé lodičky a psaníčko, ale co na ramena, přeci jen už bude trochu zima… bolerko, šál…? 

http://www.dorothyperkins.com/…-flare-dress-

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit