Společenský večer - co na sebe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikita.miki
1931 příspěvků 04.10.12 17:50
co na sebe? společenský večer

Asi uvedu svého muže do polohy mrtvoly, náčiní se v kuchyni najde. narychlo přijel, že mi jaksi zapomněl říci, že se dnes večer koná jakési mecheche - abych citovala pozvánku: Pozvání na společenský večer při příležitosti konání stavební výstavy XY. kdyby napsali ples, tak tomu rozumím, ale toto? má tam být raut a živá hudba a já pochopitelně nemám lodičky. což je průůůů…švih. mám jen černé oxfordky na podpatku a nějaké sandále bez podpatku. ve skříni mám lecos, ale zkuste mi povědět vaše,,katastro­fické,, scénáře, co byste dělaly? ať mi to spraví náladu a já zatím něco vymyslím. jak myslíte, že tahle akce bude oficiální?

Reakce:

mujercita  04.10.12 17:57

@mikita.miki Co se týče oficiálnosti akce, proč se nezeptáte manžela? Nebo už jste ho zabila?

llolla
2102 příspěvků 04.10.12 17:57

No, společenskou vážnost to bude mít asi jako vernišáž- tím pádem by ty oxfordky asi šly, i když nevím, jak vypadají. Nijak dramaticky slavnostě bych to neviděla.

mikita.miki
1931 příspěvků 04.10.12 18:00

Ne, odjel zase vystavovat na výstavu XY a to mi telefon nebere, navíc když sem na něj tak zlehka zelhounka hulákala, když jel výtahem, tak mi odpovědí byla, že sám neví :-D ano, nikam nejdeme, páč už je předem po něm :-D

mikita.miki
1931 příspěvků 04.10.12 18:01

Llolla, hladké, černé, trochu lesklejší, ještě jdu obhlídnout možnost spravení jiných bot, co na to čekají jak na milost boží…

continuity
5851 příspěvků 04.10.12 18:23

Kdyby me manzel chtel necekane vyvest a k tomu by zajistil hlidani, asi bych ho vyobimala?

Sekhmet
1918 příspěvků 04.10.12 19:02

Takze nejzasadnejsi problem jsou boty. jestlize nemate lodicky zbyvaji oxfordky. a k nim prizpusobit ostatni obleceni. vzhledem k tomu, ze oxfordky nejsou spolecenska obuv, priklanim se tenokrat vyjimecne ke kalhotam. Idealne cernym dlouhym a dole sirokym. aby zakryly boty. k tomu spolecenskou halenku - spis ne bilou a ne klasicky kancelarsky strih (predstavuji si cernou, se sirokymi rukavy, vystrih odhalujici klicni kosti, pres boky prilehava). Doplnit vyraznym doplnkem (napadaji mne nausnice, ale nevim jaky jste typ) a napr vyrazne barevnym salem - pashminou. A vycesat vlasy a vyrazneji se nalicit. Jestli je ti jako vernisaz, melo by to projit, je-li to ples, jste - uz jen kvuli botam - v haji.

continuity
5851 příspěvků 04.10.12 20:32
@Sekhmet píše:
Jestli je ti jako vernisaz, melo by to projit, je-li to ples, jste - uz jen kvuli botam - v haji.

to nebude ples, opravdu. typuji, ze to bude takove mecheche s rautem - pravdepodobne bez tancovani, hudba je jenom jako podmaz akce.

takove podobne mivame na konferencich a panove jsou v oblecich, co mely pres den, velice snazive damy jdou v malych cernych a ty mene snazive nebo bydlici dal(casto je tam treba jenom hodinka pauza mezi zacatkem rautu a koncem posledni prednasky), tak normalne v tom co mely cely den na sobe - tudiz taky kostymek.

jumbee  05.10.12 22:48

@continuity http://pravopisne. cz/2011/10/tip-x-typ/

gulietta  05.10.12 22:51

@jumbee ona nie je češka. Preto napríklad aj ja na český web píšem slovensky.

Oveeec
1368 příspěvků 13.06.14 18:48
@gulietta píše:
@jumbee ona nie je češka. Preto napríklad aj ja na český web píšem slovensky.

A není zrovna tohle stejný v češtině i ve slovenštině? :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit