Co narazit na hlavu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

praying.mantis
8 příspěvků 07.06.14 18:04
Co narazit na hlavu

Ahoj, psala bych do „peklo radí“, ale radši mám dialog. Jde mi o to, že nemám žádnou smysluplnou představu o tom, co nosit na hlavě v době veder, a to normálně ve městě, když jdu do práce atd., ne na dovolené, v přírodě, u rybníka… Bohužel, špatně snáším slunce, často mě bolí hlava, je mi špatně, což pokrývka hlavy alespoň zmírňuje. Ale ve všem, co si v obchodě vyzkouším, vypadám příšerně. Je mi 29 let, vysoká tak průměrně, něco mezi 50 a 55 kg, krátké (opravdu krátké, žádné mikádo)středně hnědé vlasy, kulatý! obličej, vypadám spíš mladší. Co se oblíkání týče (vím, že to je klíčový, bez popisu v čem chodím, je každá rada drahá)to není tak snadno definovatelný. Dress code nemám, na elegantní oblečení mě opravdu moc neužije, ale ani na sportovní nebo „barbinovské“. Občas nosím prvky gothic nebo punk, ale nic hardcore, taky s retrem (50´s ale nejen) trochu koketuju (šaty, sukně)… nosím dost černou, ale právě zvlášt v létě i jasný barvy (červená, žlutá, námořnicky modrá). Fotky bych dodala, ale žádný použitelný, kde je zachycený, co teď aktuálně nosím, nemám, ale možná něco nafotím do CJMDNS, tak třeba budou :-) Díky moc za rady nebo aspoň za ujištění, že takhle frustrovaná nejsem sama :-)

Reakce:

Fialové kafe  08.06.14 00:44

Psala jste že nosíte černou… co třeba černý slamák?

marca
437 příspěvků 08.06.14 11:02

Kulatý obličej a krátký vlasy můžou být pro výběr klobouku pěkná výzva :) Dejte nějaké fotky ať můžem probrat pokrývky hlavy, když je na ně vhodné počasí.

praying.mantis
8 příspěvků 08.06.14 15:40

Díky za reakce.
@Fialové kafe Černý klobouk by moh být tím nejmenším zlem, možná, možná spíš háčkovaný? ale nevím, kde je nějaký sušnější výběr v tomto.
@marca Výzva to je, nebo spíš zoufalství :-) fotku sem teď dávala na CJMDNS, ale vymazala sem obličej, protože můj výraz byl úděsný… ale snad aspoň trochu pro ilustraci…

top topic
949 příspěvků 08.06.14 15:42

@praying.mantis: mam velkou kulatou hlavu, kratke vlasy a vysoke celo included. Nosivam zhruba to, co davala Fialove kafe, ale mam rada, kdyz je ta krempa mirne zvlnena, proste neni plasticka jak na tom obrazku. Taky bacha na tu velikost, hodne velka a siroka krempa malou postavu podle me jeste uzemni, aspon ja mam takovy pocit, pokud si nejaky takovy klobouk zkousim.

top topic
949 příspěvků 08.06.14 15:46

Neco takoveho tvarem: https://www.dedra.cz/…29543baf.png

Nektere jsou zvlnene uz moc a mam pocit, ze to dela psi usi, jak to visi kolem hlavy dolu:-)

praying.mantis
8 příspěvků 08.06.14 15:47

@top topic Díky. Souhlasím, snad se mi podaří něco takového sehnat. Jj, široká krempa z člověka udělá dědečka hříbečka, nebo, jak jednou řek jeden starší pán, když sem měla na sobě naprosto nemožný textilní miminkovsky modrý klobouk: „Vypadáte jako panenka, taková neposkvrněná“. :-))

Motyka
327 příspěvků 08.06.14 15:56

Já mám několikero klobouků. Slaměné, látkové, vlněné, v přírodních i jiných barvách. A konečně nemusím řešit spálnou pěšinku, uši, podrážděné oči a já nevím co ještě. Zajděte si do Tonaku a vyzkoušejte si co Vám přijde pod ruku. Je to asi jako s výběrem prvních brýlí, prostě dokud si to na hlavu nenarazíte, nevíte jak to na Vás vypadá.

praying.mantis
8 příspěvků 08.06.14 18:00

@Motyka Díky za tip… snad se s tím nějak poperu :-)

LorelaiH.
2998 příspěvků 08.06.14 20:42

@praying.mantis kromě klobouků z Tonaku můžete vyzkoušet také Karpet

marca
437 příspěvků 09.06.14 17:48

@praying.mantis ten klobouk postovany Top_topic mi prijde dobry, ne teda v ruzove :) Ale tvar pekny.

Ptera
112 příspěvků 10.06.14 13:22

Nebojte - podle mne jste „kloboukový typ“ - a jak psala Motyka- zkoušejte co Vám přijde pod ruku… a nebojte se nosit na stranu, do čela, prostě různé varianty nasazení. :)

Motyka
327 příspěvků 10.06.14 15:51

Podle mě byste mohla zkusit typy jako je tento klopáček,
nebo pánský styl klobouků nebo něco buřinkovitého. Velkou krenpu širáků si nechte na pláž nebo vycházky.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit