Co nemá rád partner ve vašem šatníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patane
43 příspěvků 09.08.12 12:21
Co nemá rád partner ve vašem šatníku?

Onehdy jsem si v nějakém časopise přečetla, cože to muži nesnáší v dámském šatníku a odpovědi mi přišli poněkud scestné. A tak jsem se rozhodla zeptat se tady.
Můj manžel nesnáší baleríny. Říká jim cvičky a tvrdí, že taková bota prostě není hezká. Já mám dvoje a vesele je nosím dál :-)
Dál se mu nelíbí vše fialové - vlasy, rtěnky, oblečení. To prý má zase spojené s kdysi dávno neoblíbenou učitelkou.
A co vaši partneři a manželé?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

runningfox  09.08.12 12:28

Mému muži se nelíbí dlouhé a neforemné sukně, říká jim styl Máří Magdaléna. Taky nemá rád černé (nebo jen celkově tmavé) oblečení. On je mužsky jednoduchý, líbí se mu krátké sukně a výstřihy, veselé barvy a vzory, vysoké podpatky.

veveru
400 příspěvků 09.08.12 12:30

My se s partnerem co se týče módy většinou shodneme. Zrovna nedávno se mi v Timeoutu líbily zelené kalhoty (žádné jiné takové výrazné barvy jsem do té doby neměla), ale jemu se nelíbily. Po vyzkoušení ale změnil názor a říkal, že na mně se mu moc líbí :-) Tak doufám, že nekecal, jelikož jsem si je koupila :-D

Příspěvek upraven 09.08.12 v 12:36

sandrinn
961 příspěvků 09.08.12 12:32

Tak já tady budu asi za exota, ale můj manžel nemá rád sukně, šaty, boty na podpatku…vždycky, když si jdu koupit sukni, tak mě přemlouvá, ať si radši vyberu kraťasy…:-)A úplně nesnáší boty na klínu…ajaj a já v nich tak ráda chodím :-) Ideální outfit dle něj jsou džíny, bílé tričko, kožená bunda a converse… nebo jakékoliv boty bez podpatku (klidně i ty baleríny ) :-)

Uživatel je onlinecarsa
518 příspěvků 09.08.12 12:33

Baleríny, dlouhé sukně, sepnuté vlasy, barevné punčocháže, zelené oblečení obecně.
Kdyby bylo po jeho, tak neustále chodím v teplákové soupravě Reebok(říká jí kostýmek?!?), ve sportovních kraťasech a běžeckých teniskách.

Příspěvek upraven 09.08.12 v 12:43

Mylady2
12409 příspěvků 09.08.12 12:33

Můj muž neměl například rád kůži:-)
Zvykl si… Nic jiného mu nezbylo:-) (mám toho mnoho… Kalhoty, šaty, sukně… bundičky…)
Co teda stále nemá rád a já to nenosím je cokoliv jakože jak je ted módní „vintyč“, tenisky na podpatku:-D. Řekla bych, že spadá do kategorie mužsky jednoduchý jak zmínila runningfox:-)

Pavučinec plyšový  09.08.12 12:34

Manželovi je to úplně jedno. Jakživo si nevšimne, co mám na sobě. Jedinou výjimkou za celé manželství byly jasně červené punčocháče, to vyjádřil nelibost.

Robena
1257 příspěvků 09.08.12 12:37

Muj muz nesnasi 3/4 kalhoty a siroke saty. Jinak je velice tolerantni. Diky bohu.

Jetthro
1129 příspěvků 09.08.12 12:43

Pritel nema rad overaly (nemam, takze neni problem) a pak mu na me vadi barvy typu bezova, svetla kavova atp, prej se v tom zbytecne postarsuju..nosim vesele dal :D Jinak se v oblekani shodneme, a kdyz se mu neco nelibi treba na obrazku, tak po tom co to vidi na me zmeni nazor :) A obecne se mu nelibi pekelny evergreen - leginy s kratkym trickem (kdyz neco prosvita tak to je za bonusovy peklo body), crocsy a celkove jakykoli plastovy nebo gumovy boty (ted treba v okoli pozoruju rozsirujici se takovy gumovy baleriny).

Ziné
82 příspěvků 09.08.12 12:47

Můj partner dřív tvrdil, že se mu u žen líbí sportovní oblečení - džíny, sportovní boty, mikiny, bundy. Prostě ten styl, který je na MP tak kritizován (stejně je zajímavé. že ho tolik mužů upřednostňuje - viz komentáře výše). Také se mu líbily třeba vysolárkované krasavice, barvené vlasy, vyhublé postavy nebo tetování. Vše ženské, jako např. sukně, boty na podpadku, krajkové prádlo, apod. se mu naopak nelíbilo.
Já se i tak začala časem oblékat žensky a najednou mu to kupodivu nevadí. Buď přizpůsobil vkus tomu mému nebo je takový diplomat…

sturnus_vulgaris  09.08.12 12:48

Hezke tema :-).
Podobne jako manzel od @runningfox nema ten muj rad dlouhe ucarane sukne a vubec cokoli, co zavani bud erou hippies nebo laskou k Brontosaurum :-)… (rika tomu styl „Rybana“). Krome tech dlouhych sukni sem patri cokoli batikovaneho (zejmena po domacku), sandaly „kristusky“, sperky na kuzi, satek na mimino :-)
Dale nema prilis v lasce barevne nalakovane nehty na nohou (no, na rukou taky moc ne).
Myslim, ze by urcite neprezil dredy nebo rasta copanky.
Kdyz tak premyslim, on je i na me pomerny dost estet a spis by bylo jednodussi napsat, co se mu libi, je toho podstatne mene.

Diankenstein
1891 příspěvků 09.08.12 12:51

Maxi sukně/šaty, kalhoty víc jak 1× měsíčně (leda bych nosila slimky:) ), šílené vzory, prošívané saka, gelové nehty a tmavé oblečení. Jo, nemá rád, když nosím sluneční brýle.
A drdoly! :D takové ty „z nouze a ve spěchu“.

Lola  09.08.12 13:00

Obtažená trička, a to i za situace, kdy je nosím jen na práci na zahradu.
Když jsem si pod takové tričko nevzala podprsenku (chtěla jsem si do té zkroucené polohy skrčmo a ještě do zatáčky při pletí rajčat udělat aspoň trochu pohodlí), měl řečí jak rádio, až mi ruply nervy a šla jsem se radši převléknout, jinak by mu ta motyčka musela přistát na hlavě.
Jinak se ve vkusu shodneme a nemám s tím žádný problém, naopak mi oblečení často chválí.

FoxInTheBox
278 příspěvků 09.08.12 13:02

Za mě to bude nuda, s přítelem se ve stylu shodnem, teda ne že bychom nosili totéž, ale máme stejné názory na oblíkání a stejný vkus:)
Klidně si můžeme kupovat oblečení a doplňky jako překvapení, ještě se nestalo, abychom se netrefili druhému do noty.

Nelíbila se mu akorát jedna košile na spaní, tak si ji nechávám, když jedu někam sama. Jinak na mě působí spíš tak, že mi říká, co by na mně vidět chtěl.

Na jiných ženských se mu nelíbí barbie styl, vulgárnost, zbytečné odhalování, prvoplánově vyzývavé věci. Naopak hippie, vintage nebo elegantní goth se mu líbí. Říká, že oblečení by nemělo svého nositele přebíjet, ale být jako on.

Apolena2
22 příspěvků 09.08.12 13:05

Muž nemá rád v mém šatníku věci, které mu kradu a on je pak nemůže najít u sebe.

Patane
43 příspěvků 09.08.12 13:13

@sturnus_vulgaris na dlouhé sukně jsem úplně zapomněla:-)
Jinak manžel má rád podpadky a to i ty hodně vysoké a absolutně nenositelné:-)

Motyka
327 příspěvků 09.08.12 13:20

Na mém šatníku nemá rád, že ho pořád rozšiřuji. :D Ale jinak s ničím snad problém nemá. Šaty, sukně všech střihů a délek (ano i dlouhé), tílka, topy, živůtky trička, šátky, botky s podpatkem, klínkem, placaté, na sport, do společnosti i casual, nohavic moc nemám, ale nevadili by mu ani citronově žluté džíny, dokonce i rukavice a klobouky - Všechno mi to prošlo jen s komentáři že jsem šatičková a kloboučková utrácečka.

menhet
51 příspěvků 09.08.12 13:21

Můj muž nemá rád v mém šatníku nic, v čem se necítím pohodlně :)
Ale já vím, že musím trochu nepohodlí přetrpět, aby se na mě dalo koukat :)

Celkově je zaměřený taky na jednoduché věci: hluboký výstřih s padnoucí podprsenkou, kratší sukně.
Jo, ještě nemá rád, když jdu někam bez kabelky a dám věci do kapes, pak si stěžuje, že mě nemůže přes papírové kapesníčky plácat po zadku :)

FoxInTheBox
278 příspěvků 09.08.12 13:25

@menhet Omlouvám se, nic proti vám, ale nechápu chlapy, co na veřejnosti (v obchodě, na procházce…ne někde na diskotéce) potřebují plácat partnerku po zadku…

Vyšší level je připlácnout jí ruku na zadek a místo za ruku nebo kolem pasu si ji vodit za půlku. Nechápu.

Sibyla
2639 příspěvků 09.08.12 13:27

Lehce OT: Julian Fellowes tvrdí, že nezná jediného muže, který by měl rád ty přifouklé rty.

Pavlena
778 příspěvků 09.08.12 13:41

Muž nemá rád klobouky na ženách obecně. (a to má tedy u mě smůlu) :)
K ničemu jinému se negativně nevyjádřil, ba naopak, dost často se v souvislosti s mým šatníkem vyjadřuje pochvalně. Negativně by se asi vyjádřil o pořizovacích nákladech, ale ty nezná :)

Ichy
67 příspěvků 09.08.12 13:47

Můj partner nemá rád prvoplánovou vyzývavost, nevkus a přílišnou odhalenost. Ani jedno u mě neuvidí, můj styl oblékání se mu líbí a nejradši mě vidí v elegantním provedení :)

menhet
51 příspěvků 09.08.12 13:52

@FoxInTheBox Já bych to zase tak divoce neviděla, taky by mi vadilo, kdyby si mě za zadek vodil, ale když mě dvakrát plácne při odchodu z bytu a pak tak dvakrát během chození po městě (večeře, kino, atp.) a když mu ruce na zadek „sjedou“, když mě líbá, tak je to omluvitelné.

TinkaH
916 příspěvků 09.08.12 13:55

Můj drahý nemá rád bokový džíny a z nich lezoucí zadek nebo tílko z kterého leze prakticky celá podprsenka. jednou jsem na sebe doma hodila naryhlo hnědé tílko na bílou (ani už vám nepovím proč) a on hned vytřeštil oči „ale mezi lidi v tom nepůjdeš, že ne?“
A nedokáže pochopit, proč jedny zimní, jedny společenské, jedny letní a jedny sportovní boty pro mne nepřicházejí v úvahu. Jedenáct párů na jero/léto je údajně moc.

LadyPapajka  09.08.12 13:56

Nemůžu říct o nějaké konkrétni věci, že by semu nelíbila. Jenom posledně sem si zastrkala tílko do vysoké sukně a bylo mi sděleno, že vypadám jak spartakiádní cvičenka a byl umlčen třemi generacemi žen:D (mnou, jeho maminkou a babičkou:D)
Zvyknul si.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit