Co nosí Ali

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HertaDeOran
866 příspěvků 04.04.13 13:29
Co nosí Ali

Na internetu jsem narazila na článek o módním blogerovi Alim (83) otci osmnácti dětí, který v posledních dnech ovládl prostředí módních blogů.
V ulicích Berlían si ho všimla fotografka Zoe Spawtonová a začala pořizovat snímky jeho módních kreací. Zveřejňuje je na blogu What Ali Wore („Co měl Ali na sobě“). Blog „Co měl Ali na sobě“ navštěvuje denně na 120 000 čtenářů. Podtitul těchto stránek zní: „To je Ali. Chodí kolem mé práce každé ráno a nosí skvělé šaty.“
Ali má prý 80 obleků a nikdy se nechce fotit v těch samých šatech.

Odkaz na Aliho modní kreace zde: http://alioutfit.tumblr.com/

Co vy na to?

Reakce:

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 04.04.13 13:56

Tak to jste mě pobavila! Nejlepší je ten kabátek s kohoutí stopou. Myslím, že pro někoho to může být inspirativní. Některé kreace jsou vyvedené, jiné méně. Do jisté míry toho 83-letého pána obdivuji:-)

Caralina
916 příspěvků 04.04.13 14:12

Ali je dobrej. Mě fascinuje jak má na každé té fotce stejný postoj. Ale sluší mu to.

djuwi
19 příspěvků 04.04.13 17:55

Je to borec!

ninočka
57 příspěvků 05.04.13 10:07

Je to borec, teda až na tu čepice Nike, která se hodila asi tak jenom k jednomu outfitu.

deermark  05.04.13 11:16

Je skvělej!.)))

noemi
1547 příspěvků 06.04.13 09:38

Taky jsem o něm četla, je skvělý, moc se mi líbí jak se hezky obléká, mnozí jeho vrstevníci by si z něj měli vzít příklad.

andy266  06.04.13 11:47

Slyším o tom poprvé, jdu se na to hned podívat :)

Dorenika
464 příspěvků 09.04.13 23:07

Dobry dedulo len nechapem preco ma na kazdej fotke rovnaku pozu…ok chapem aj ja mam na kazdej rovnako hlavu :D

Kokoska1  10.04.13 08:40

Ali je perfektní :D Od dědka, který by mohl vybírat popelnice, až k mafiánovi. Nejvíc se mi líbí fotka z loňského srpna, v červenobílé kombinaci si ho umím představit někde na promenádě v Palm Beach.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit