Co nosit v zimě místo bundy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mydirection
20 příspěvků 13.01.13 22:15
CO nosit?

Ahoj,

můj přítel mě neustále otravuje s tím, že neví co má nosit(třeba teď v zimě). Má takový modročerný kabát, k němu sportovní boty puma a třeba batoh Burton, nevypadá to zas tak hrozně, ikdyž to je nejspíš modní prohřešek. Mě se na něm líbí spíš sportovní styl, ale co má nosit kluk v zimě sportovního kabátu zimní bundy(např. na snb)? :D

Nevím jak mu mám pomoct, nejsem kluk, nevim co je mezi nima moderní atd. už mě s tím pěkně štve :D, tak doufám, že mi někdo poradí :D

Na fotce z léta má styl co se mně osobně líbí, na druhé má „ten kabát“ :D

Reakce:

skuran
44 příspěvků 13.01.13 22:47

Mate pekneho pritele a hlavne ten kabat mu slusi moc, i s tou salkou! Ta fotka z leta je taky docela fajn; nevypada, ze byste ho musela nejak vyrazne modne usmernovat:)

Myslim, ze pokud se (zatim) nemusi oblekat draze a reprezentativne (tedy oblek atd), coz muze byt docela veda, neni panske oblekani nijak slozite.

Zkuste mu treba doporucit jine kalhoty nez modre dziny - treba jinobarevne dziny, ktere se ted nosi, nebo nejake decentni, ne-trampske manzestraky. Nemusi hned jit do nejakych ukrutnych barev (i kdyz proc ne) - docela dobre se kombinuje treba piskova, tmave hneda, tmave modra. Zvazte, jestli slimky (me se to treba u muzu ukrutne nelibi, ale spouste lidi ano).

Navrchu koukam, ze ma tricko s potiskem se znackou, coz bych se mu asi pokusila rozmluvit - nevim, proc by ze sebe mel clovek delat reklamu a neni to ani dvakrat slusive. Me se obecne na muzich cca od 17-18 vyse libi kosile (do te doby to vypada smesne stary-mlady). Nemyslim bile oblekove kosile, ale takove normalni na denni noseni (zadejte to obrazku googlu „casual shirt“). Muze je nosit bud jen tak nebo pres tricko, pricemz kosile se necha na dva knoflicky rozepnuta; lze si pak pohrat s barevnou kombinaci obojiho.

Na to bych se primlouvala spis za svetry nez za mikiny - nejlip treba uplne jednoduche bez niceho. A uplne navrch muze klidne nosit ten kabat, co ma:)

Lze doladit treba salou nebo cepici (spis radsi bekovku nez takove ty pletene navleky na lebku, ktere nosi vetsina panu).

U bot moc nevim, ale byl o nich docela uzitecny clanek na muzivcesku.cz . Coz je ostatne blog, ktery vam ohledne panske mody moc doporucuji.

skuran
44 příspěvků 13.01.13 22:51

Jeste me napada, docela inspirativni muze byt treba Jan Fischer mladsi - takovy dobre sladeny hipster:)

Jinak prosim berte me rady jako skutecne popis toho nejzakladnejsiho oblekani; kdyby si pak s modou chtel hrat, je to ponekud jiny level:)

bára.brněnská
563 příspěvků 13.01.13 22:54
@skuran píše:
Jeste me napada, docela inspirativni muze byt treba Jan Fischer mladsi - takovy dobre sladeny hipster:)

Zrovna u něj mi to připadá strašně křečovité :). Podobně jako u syna Lucie Bílé.
Jinak souhlasím.

Mydirection
20 příspěvků 13.01.13 22:59

Díky moc, vyřídím, to ho potěší :D.

Když ho tak slyším, tak prostě neví, jestli se má oblékat spíš sportovněji nebo jako „dospělácky“ s tím že si vezme kabát atd. Ale podle mě se zase ke kabátu potom moc nehodí sportovní boty, ani sportovní batoh, ale spíš kožené boty a popř. nějaká kabela. Já si ale prostě myslím, že je na tento styl ještě mladý a sedne mu spíš takový ten urban styl, košile (na košile jsem ujetá i já a on je nosí opravdu hodně), slim kalhoty(já je mám ráda :D) atd..

Teď má největší problém s tím zimním oblečením. Je fakt, že jsem neviděla moc pánských zimních/jarních bund, které by byly nějaké extra pěkné…A ani podle mě nevypadá moc dobře, když je chlap celý sladěný spíš do takového toho sportovna - jak jsem popisovala a na vrch si vezme takový „slušnější“ kabát a šálu :(. Fakt nevím :D…díky moc za tipy :)

Pschoneek
1 příspěvek 27.01.13 23:13

Tak evidentně přítel má alespoň nějakou potuchu, na druhou stranu kombinuje styly, které v zásadě neladí. Pokud by si chtěl zachovat oba, měl by svůj šatník rozšířit o potřebné věci a doplňky a pak je vhodně použít.. Sama jste je vyjmenovala. Když se rozhodne jít ven v kabátu, batoh by měla vystřídat taška přes rameno, a pokud se cítí na nošení Puma sneakers a low waist skinny jeans, měl by nechat doma naopak kabát..
A co se týče bund, v jakémkoli větším OC by se dalo najít řešení, jen ho třeba zkuste navést příště do Reserved místo Sportisima :)

edge  28.01.13 11:06

Ten krátký kabát Vašemu příteli sluší, myslím, že má nakročeno dobrým směrem. Můžete mu pro začátek poradit s výběrem doplňků a zkoušet i jiné střihy a barvy kabátů, určitě nějaký vyhovující najdete :-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit