Co nosit k tmavě modrému manžestrovému saku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wajda7
3 příspěvky 06.01.13 19:45
Co nosit k tmavě modrému manšestrovému saku

Zdravím,
koupil jsem si tmavěmodré manšestrové sako (stejná barva jako zde: http://panska-saka. heureka. cz/marks-spencer-nove-tmave-modre-mansestrove-sako/)
Strašně se mi líbilo a pak jsem znejistěl, protože mi nedošlo, že k němu musím nosit ještě kalhoty Nějak to neumím sladit a všechno mi přijde divné. Můžete mi poradit, máte nějaké typy? Hledal jsem po googlu, ale nenašel nic. Tak nějak tuším, že by se k němu mohli hodit světle šedé kalhoty? Potřeboval bych nějaké nápady dříve, než si kalhoty dojdu koupit.
 díky

Najdete v encyklopedii: Manžestr

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 06.01.13 20:13

@Wajda7
bohužel odkaz nějak nejede, ale první, co mě napadlo, byly rust /sakriš, jak se té barvě říká česky :-/ mám výpadek) kalhoty, jako na obrázku.

hlavně bude záležet na střihu toho saka a na vaší odvaze (a taky na tom, kam to chcete nosit).
mně osobně by se líbily i tmavězelené kalhoty, dokonce i vínové. šedé samozřejmě též.

chtělo by to fotku saka…

Wajda7
3 příspěvky 06.01.13 20:21

http://panska-saka.heureka.cz/…strove-sako/

Je to tohle. Má odepínací budničku (na fotce je vidět)

Ems
1482 příspěvků 06.01.13 20:21

Já bych to viděla takto, ačkoliv to vaše sako se mi nepodařilo najít…:D

Jiná Realita
13791 příspěvků 06.01.13 20:24

@Wajda7
hm, mikiny v saku moc neoblibuju, ale naštěstí se dá odepnout :-)

taky by se mi líbil styl kalhot jako dala ems + zapomněla jsem na další pěknou barvu k tmavěmodré, hnědou!

Ems
1482 příspěvků 06.01.13 20:26

@Jiná Realita To oranžové mě vůbec nenapadlo ale vypadá to super, možná by šla i tmavě zelená a vínová

Jiná Realita
13791 příspěvků 06.01.13 20:31

Pro představu…

záleží i na tom, jakou máte postavu (ne každý třeba v chinos vypadá jak lev salónů). ale všeobecně co se barev týče je modrá hodně dobře kombinovatelná bar­va.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit