Co nosíte doma? Líčíte se?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kameba
101 příspěvků 01.09.12 11:20
Co nosíte "nadoma"?A líčíte se?

V čem chodíte doma, kde vás vidí jen přítel/rodina? Záleží vám na tom aby vám to slušelo i za dveřmi bytu? Já nosím doma turecké tepláky s rozkrokem u kolen(jo, takzvaný nasrávačky:),přesto že přítel je nesnáší, ale mě je to prostě pohodlné a k tomu tílko (upnutý aby mi ty gaťata byla alespoň částečně odpuštěna),přes tílko když je chlando, tak mikinu na zip. A nalíčíte se hned ráno i když nikam nejdete? Já si ještě tak před půl rokem dala trochu make-upu a řasenku i na doma, měla jsem pocit že mi to víc sluší, ale teď po roce společnýho bydlení už se na doma nelíčím a myslím, že když se člověk o pleť stará tak to vůbec neva. Akorát balzám na rty.Ten mám u sebe pořád. A jak to máte nadoma vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Superstar
67 příspěvků 01.09.12 11:25

Já se na doma nelíčím, i když vím, že aspoň řasenka by mým světlým řasám slušela :-)Co se oblečení týče-chodím podle počasí v kraťáskách a upnutém tričku nebo v teplákách( ne však s vyboulenými koleny :-)) a tričku buď s krátkým či dlouhým rukávem.

Martini90
159 příspěvků 01.09.12 11:31

Na doma nosím kde co - v létě mám několikatery šaty na doma, kraťásky, tepláky, obvykle nosím uplé tílko + triko (nenosím doma podprsenku, proto to tílko). Většina věcí je zároveň i má výbava, co nosím do fitka a na cvičení, takže žádné fleky, vyboulená kolena nebo tak:)
Samozřejmě když očekávám návštěvu, tak se obléknu do něčeho důstojnějšího, stejně tak, když přijde neohlášená, tak se zmizím převléknout.
A nelíčím se ani doma, ani na ven, jen při zvláštních příležitostech (dražší restaurace, divadlo, ples, zkouška…).

RoyalistGirl
75 příspěvků 01.09.12 11:34

Nebydlím s přítelem, a před rodinou to fakt nehrotím. Nosím všelijaký infantilní noční košile, šaty po matce nebo tepláky + košili, cokoliv pohodlnýho. „Nasrávačky“ teda nevlastním =) Je fakt, že občas je mi trapně, když zazvoní pošťák nebo někdo a já jsem v poledne v noční košili a župánku =D
Před spolubydlou je mi to v noční košili přes den taky blbý, to si spíš vezmu kalhoty, měkkou podprsenku a domácí triko, stejně jako když u někoho přespávám.
A líčit se, když nevylezu z baráku, by mě teda fakt nenapadlo. Kdy jindy by měla pleť (a vlasy) „odpočívat“?
BTW, nebylo tu už podobné téma?

mujercita  01.09.12 11:41

Na doma nosím dlouhou manšestrákovou sukni a trika, žádné boty a nelíčím se, ona to ta obrazovka počítače vydrží. Na ven si líčím jen oči

Martini90
159 příspěvků 01.09.12 11:41

**RoyalistGirl **: Ono se to dlouhodobě hrotit nedá ani před přítelem, pokud spolu partneři žijí. Přece jen když už o mně pečoval při zánětu průdušek či střevní chřipce, kdy jsem musela vypadat skutečně nádherně, tak asi přežije i moje pyžamo nebo tepláky:) Což se ovšem neznamená naprostou rezignaci nad mým vzhledem, pokud jsem jen v přítomnosti partnera.

gulietta  01.09.12 11:42

http://www.modnipeklo.cz/…-na-doma-64/ :-)

kameba
101 příspěvků 01.09.12 11:42

@RoyalGirls Jo když jsem bydlela ještě doma, tak jsem taky chodívala celej den v noční košili:D

Příspěvek upraven 01.09.12 v 11:45

Denyna
4101 příspěvků 01.09.12 11:42

Doma nosím oblečení, které už nenosím mezi lidi. Tzn. v létě šaty, sukně, trička, když se ochladí tak dlouhé sukně, pletené šaty s punčocháčema, džíny či manžestráky. Nejsou to věci vyloženě roztrhané nebo flekaté, ale takové, ve kterých v klidu vyběhnu do večerky nebo pro děti do školky.
Tepláky nevlastním, neb nevím, kam bych je nosila. Na sporty, kterým se věnuju, se nehodí.
Po ránu se učešu a nalíčím, ale to já dělám jen lehce (minerální + fixační pudr, řasenka, gel na obočí).

kameba
101 příspěvků 01.09.12 11:43

@gulietta ááha.sorry.já jsem tu čerstvě:)

anja.1
268 příspěvků 01.09.12 11:43

V létě doma nosím šaty a po zbytek roku buď pánskou košili, nebo džíny a halenku či svetr.
Make-up doma nepoužívám a myslím, že moje pleť, zkoušená atopickým ekzémem, to docela vítá.

gulietta  01.09.12 11:44

@kameba no ja som už vypraná v perwole. :-)

kameba
101 příspěvků 01.09.12 11:48

@Martini90 Přesný. Ale občas mě přeci jen napadne,sakra vem si něco slušnějšího, dyk se mu přestaneš líbit Ale vím že nepřestanu, přesně jak řikáš, po střevních a jinejch chřipkách už člověk může vypadat jen a jen líp.

divokytymian
68 příspěvků 01.09.12 12:14

Doma většinou nosím krátké sukně, které bych jinak moc nevyužila, ale v šatníku jsou a k tomu nějaké starší triko, co má třeba už žmolky, je vyrudlé nebo má nevypratelný flek a většinou žabky. Jedna moje kamarádka říkala, že chodím doma hezky oblečená. Na druhou stranu při ochlazení jaké padlo ze včerejška na dnešek, mám vytahané pantofle, froté ponožky, nátělník, tepláky s vytahanými koleny a praslkou látkou ve švu (řídká látka), khaki mikinu. Docela přemýšlím, co budu doma nosit v zimě.

divokytymian
68 příspěvků 01.09.12 12:16
@kameba píše:
V čem chodíte doma, kde vás vidí jen přítel/rodina? Záleží vám na tom aby vám to slušelo i za dveřmi bytu? Já nosím doma turecké tepláky s rozkrokem u kolen(jo, takzvaný nasrávačky:),přesto že přítel je nesnáší, ale mě je to prostě pohodlné a k tomu tílko (upnutý aby mi ty gaťata byla alespoň částečně odpuštěna),přes tílko když je chlando, tak mikinu na zip. A nalíčíte se hned ráno i když nikam nejdete? Já si ještě tak před půl rokem dala trochu make-upu a řasenku i na doma, měla jsem pocit že mi to víc sluší, ale teď po roce společnýho bydlení už se na doma nelíčím a myslím, že když se člověk o pleť stará tak to vůbec neva. Akorát balzám na rty.Ten mám u sebe pořád. A jak to máte nadoma vy?

Zrovna dnes ráno, když jsem šla venčit psa jsem přemýšlela o tom založit diskuzi na toto téma, protože při cestě „ven“ na to dbám, ale když jsem se uviděla v předsíni málem jsem se rozesmála. Doma se většinou nelíčím, ale barvím si řasy, aby to nebyl takový velký rozdíl.

kameba
101 příspěvků 01.09.12 12:21

@divokytymian Já se musím přiznat. Máme přímo v domě, ve vchodě malé potraviny. Chodíme si tam ráno pro čerstvý rohlíky. a už jsem tam párkrát šla i v papučích a noční košilce(přes tu jsem si teda dala svetřík:)) tak teď přemejšlim jestlipak je to pekelně odsouzení hodné, když je to v domě, potkáte maximálně sousedy a paní v obchodě mě taky zná:D

Agrafína
251 příspěvků 01.09.12 12:22

Já se moc často nelíčím ani ven, jen když mě to chytne, nebo na nějakou speciální příležitost (třeba ples). Takže doma se nelíčím. Výjimka nastane, když se učím na nějakou zkoušku a nebaví mě to, tak se k tomu hezky obléknu a někdy se i výrazně nalíčím. Sama nevím proč, ale pak se mi líp soustředí; možná mám podvědomý pocit, že se učím jen jako, jako na divadle :)

teetee
499 příspěvků 01.09.12 12:25

Jsem teplomil, potřebuju mít v bytě dost teplo na to, abych mohla chodit jen ve spodních kalhotkách, což taky praktikuji. Přijdu z práce, shodim všechno a už se neobléknu. Nicméně se líčím. Jo, takhle napsaný to vypadá divně, ale, je to léty prověřená praxe :)

divokytymian
68 příspěvků 01.09.12 12:26

@kameba Těžko říct, třeba do knihovny, co je asi tak o 100 m dál než ten obchod už se převlékám. Já si myslím, že by to omluvitelné být nemělo, ale stejně to všichni děláme :-) Mamka říkala, že je vtipné, že v sídlištích žijí lidé v takové symbióze a kabát přes pyžamo nikoho nepohorší, ale běda, jak by v tom ten člověk nastoupil do autobusu, protože to už by bylo divný :-)

kameba
101 příspěvků 01.09.12 12:26

@teetee Občas taky chodim jen v kalhotkách. V kalhotkách a přítelovým velkým triku.

kameba
101 příspěvků 01.09.12 12:28

@divokytymian My nebydlíme na sídlišti, ale v ulici z takových těch domů, co si je památkáři hlídaj:)Každopádně do zeleniny, která je od baráku tak těch sto metrů už se oblíkám stejně jak kdybych jela do města:D

Příspěvek upraven 01.09.12 v 12:29

teetee
499 příspěvků 01.09.12 12:28

@kameba to jsem dělal dřív, ale s věkem jsem ho odhodila. Čim míň oblečení, tim větší pohodlí :-D

divokytymian
68 příspěvků 01.09.12 12:31

@kameba Chápu, naši bydlí v centru a neumím si představit tátu, že by šel do obchodu v teplákách, ale to sídliště to je jiné. Asi je to tím, že když se tu promenádujete v divném ohozu je jasné, že tu bydlíte, zatímco v centru vypadáte jako blázen.

kameba
101 příspěvků 01.09.12 12:36

@divokytymian Takhle,my bydlím takhle:DA ten krám má vchod přesně jeden krok doprava od našeho vchodu. Takže já v tom pýžu ten krok prostě udělám:)

divokytymian
68 příspěvků 01.09.12 12:40
@kameba píše:
@divokytymian Takhle,my bydlím takhle:DA ten krám má vchod přesně jeden krok doprava od našeho vchodu. Takže já v tom pýžu ten krok prostě udělám:)

já to taky neodsuzuji :-) Já chodím se psem v zimě v kozačkách a kabátu a pod tím mám noční košili.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit