Čo pre chlapa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka M.  20.08.11 12:33

Rada by som získala nejaký tip ako zkultivovať chlapa :) Oblečenie mu nakupujem ja, takže čo mu prinesiem to bude nosiť-problém je, že sama neviem ako na to..Rada by som nejaký zlatý stred medzi džínami a tričkom s potlačou a nejakou prudkou eleganciou so zastrčenými košelami :) Keď si to však chcem predstaviť mám v hlave prázdno, preto budem moc rada za každý tip či návrh :D

Reakce:

Panenka_bohemica
7 příspěvků 22.08.11 20:31

No tak pokud mu to je jedno a bude fakt nosit, co mu nakoupíte, tak si akorát musíte položit otázku… v čem byste ho ráda viděla? :-))

seznam.mih  22.08.11 20:54

No já osobně, kdybych měla to štěstí a mohla obléknout toho svýho do všeho, co bych chtěla :))
Začla bych kalhotama. Mladej nechce nosit kraťasy. Ono bych mu je nenutila. Opravdu má nožičky jak párátka, takže na léto bych zvolila lehčí lněný kalhoty (ani nevím, jestli se dělají i na pány. Přiznám se, že na pánskej sortiment se zas moc nedívám) a hlavně mu musí padnout!
Ještě bych zvolila jiný spodní prádlo. Ty jeho šílený důchodcovský trencle vytahaný jako kraťasy jsou PÍŠERNÝ a on se jich nechce vzdát. Jsou tak strašně asexuální :// bych mu vybrala aspon vzhledově a materiálně přijatelnější trenýrky, když odmítá i boxerky.
tričko. Tomu svýmu by byl úspěch, kdyby dobrovolně nosit tričko s límečkem. Ale co má jedno triko na doma, tak on má docela krátkej a širokej krk a působí to divně. Tak bych nechala klasický tričko jednoduché, nebo takové, které by opticky rozšířily ramena. On má na chlapa docela úzký ramínka. Něco jako takové sedlo nebo co se dělají u triček bych mu pořídila.
Svetr!! Kurňa jednou v návalu opilosti jsem mu naplno a přes celou hospodu zařvala, že ta jeho mikina je hnusná… jáj jsem se předvedla… no nic nechala bych mu ty jeho oblíbené rukávy zakončené gumičkou, ale dolní okraj mikiny zakončené gumičkou ne. taktéž jednoduché, nebo jednoduše vzorovaný svetr, který nebude zdobit nápis addidas.
Bunda, sako, kabát – ach jak já bych ráda viděla na ulicích víc kabátů, nebo sak a odhodila ty děsný bundy na hory!!! u něho bych zkusila takovej ten kabátek, co by končil někde na úrovni zadku.
Boty jsou mi upřímně fuk. Nenosí addidas botasky. Naštěstí.
Barvy - on je naprostej zimní typ. krásný modrý světlý oči, tmavý vlasy takový tmavě hnědý a světlá pleť . takže mu krásně sluší černá, modrá…no nejvíc se mi líbí v modrej :)))
Nevím, jestli tohle pomůže, ale kdo ví …

Ani  23.08.11 00:29

Takovou radu bych taky potřebovala… A taky mám volnou ruku, jen si moc nevím rady.
Můj sice nenosí džíny, ale nosí takový ten styl „hlavně ať nevypadám, že mi na tom záleží“. Ale přitom si třeba dost pečuje o vlasy (dlouhé), takže ten jeho styl je taková klasická mužská póza. Obvykle má decentnější kapsáče nebo hladké černé kalhoty, plus trička, mikiny, barvy černá, šedá, hnědá, khaki.
No a problém je, že mi to k němu sedí, nechci ho ve sportovní eleganci ala Adiny rady ani si ho neumím představit v saku. Ale chtěla bych, aby na jeho oblékání byla víc vidět osobnost, která on jednoznačně je. Nějaké nápady, obrázky pro inspiraci?

Lachenauerin
544 příspěvků 23.08.11 00:45

Na tohle asi univerzální rada nebude. Nemálo záleží na věku dotyčného a na jeho - no, řekněme - myšlenkovém vyladění. Já třeba rozhodně nemám dojem, že pěkně oblečený chlap je synomum pro chlapa v saku, košili a látkových kalhotách. I neformální, ba i ujeté oblečení má různé úrovně.
Podle mě je to prakticky stejné jako u žen - pojítkem je určitá kvalita a kombinovatelnost jednotlivých věcí, včetně bot. Když pominu, že v pánských odděleních nebývá bohužel takový výběr jako v dámských, zas tak velký problém v tom nevidím.
A inspirace - já si vždycky jen v obchodě snažím představit, jak by v tom či onom svršku mohl partner vypadat, tak trochu už např. vím, které barvy a střihy mu sednou a které ne, a když mám dojem, že by to mohlo být hezké, tak to buď koupím nebo - u dražších věcí a bot - ho poprosím, aby si to šel vyzkoušet do obchodu.

Emily.V
67 příspěvků 23.08.11 10:14
Ani ha detto : … Můj sice nenosí džíny, ale nosí takový ten styl „hlavně ať nevypadám, že mi na tom záleží“.
To mi připomíná mého milého. Teď mě ale příjemně překvapil, když začal občas nosit přes triko rozepnutou hrubou košili (teď v létě má funkci tenké mikiny). Vypadá to alternativně, ale zase ne extravagantně, tak třeba by to fungovalo i u vás =) (Snažila jsem se najít nějaký ilustrativní obrázek té košile na netu, ale nic jsem nenašla. Když už tak to nejvíc připomíná takové ty kárované dřevorubecké/hip­sters košile, ale s méně nápadným vzorem.)

Makinka
24 příspěvků 23.08.11 12:28

Ahoj, sháním (nejlépe) lněnou rozevlátou halenu na chlapa (takový ten letní plážový styl, něco takového http://www.laredoute.co.uk/…en-shirt.htm?…). Nevím ale, který obchod u nás takový styl oblečení prodává, jestli vůbec. Neporadíte mi?

A.C.
153 příspěvků 23.08.11 14:18
Prvním nástřelem na Fleru jsem našla tohle
http://www.fler­.cz/zbozi/pri­rodni-a-elegantni-panska-kosile-se-snerovanim-1872610
Makinka ha detto :
Ahoj, sháním (nejlépe) lněnou rozevlátou halenu na chlapa (takový ten letní plážový styl, něco takového http://www.laredoute.co.uk/…en-shirt.htm?…). Nevím ale, který obchod u nás takový styl oblečení prodává, jestli vůbec. Neporadíte mi?

Makinka
24 příspěvků 23.08.11 14:28

Promiň, ale ta je fakt otřesná. Navíc bych potřebovala spíš kamenný obchod. 

DanielaS
4603 příspěvků 23.08.11 15:30

Burda 6/2011, kup puldruha metru lnu a hura na to! 

St. Magda
25 příspěvků 23.08.11 15:50

Ani: skoro vás podezřívám, že mi chodíte za mužem. ten můj je přesně to stejné v bleděmodrém… a taky nevím, co s ním, nakupování a hlavně oblečení je, dle jeho názoru, zbytečný rozmar.
Makinka: zkuste nějaký ten orient shop (batavia, malý tibet a já nevím co, záleží v jakém městě…na netu třeba shanti) tam takovékošile mívají, jsou kráně barevné a přírodní…ale moc nevydrží hlkavně ne praní v pračce

Ani  23.08.11 16:37

Makinko, vždyť je úplně stejná, jako ta co jsi linkovala ty (jen fotka je horší a neupravovaná). Jinak tento typ košile je stejný jako historické košile, proto doporučuju e-shopy s historickým oblečením. Anebo ušití na zakázku, je to jednoduchá záležitost, kterou každá švadlena zvládne.
Doporučuju jednoznačně nákup na internetu (případně dokonce v zahraničí) nebo tedy to ušití na zákázku. Internet vyjde levněji. A pevné obchody zřejmě podobný sortiment vůbec nepovedou. Nejlepší máš asi koupit přímo tu co jsi linkovala, ta se ti evidentně líbí a levněji zřejmě nic podobného u nás neseženeš.

A.C.
153 příspěvků 23.08.11 17:04
To já klidně prominu, můj obchod to není. Podle mě je ta košile skoro totožná s tou, cos na ni posílala odkaz - šněrovaní na šitou tkaničku, mažety, „stojáček“.. jen není vyžehlená a fotky nejsou fotošopované :)
Makinka ha detto :

Promiň, ale ta je fakt otřesná. Navíc bych potřebovala spíš kamenný obchod.

chekotay
410 příspěvků 25.04.12 14:29

Lněné košile volného střihu mají v Malém Tibetu v Brně nad Zelňákem (směr Šilingrák) ve výprodeji za 200,–

Pokud nevíte, co na muže, a chcete ho zbavit riflí a mikiny, a současně je to aspoň trochu přírodní a macho typ, který vyžaduje, aby „smrděl i z fotky“, dobrou šanci je značka Bushman. Olivové kalhoty, k tomu dvě-tři košile s dlouhým rukávem (jedna světlá, jedna tmavá, jedna kostičkovaná), kvalitní opasek s jednoduchou přezkou - je to neutrální, nenápadné, přírodní, chlapské, ale přitom to už nejsou vytahané rifle ani zabahněné maskáče. Pak už stačí dodat jen „Miláčku, vypadáš v tom jako správný chlap do nepohody, co kdyby sis vybral ještě nějaký nůž?“, a nepříjemný pocit z nového oblečení a nakupování bude zažehnán. :-)
Dá se sehnat i po second-handech dost levně.

sladurce
23 příspěvků 25.04.12 15:36

No dievcata, mna tuto jar uchvatila namornicka kolekcia pre muzov znacky cottonfield. Az mi normalne prislo luto, ze nie som chlap :D Kedze osobne chlapa nemam tak si to spiskal starsi brat a tomu co naordinujem, to si vezme :)
Hlavne sa mi v takychto obchodoch paci, ze tam na prvy raz kupim vsetko cez nohavice, kosele, tricka, bundy, doplnky..no jednoducho vsetko, co potrebujeme tak, ze to dokopy vsetko krasne ladi a nemusim potom este nieco k niecomu zhanat pozvysok dna. Je to sice drahsie to je fakt, ale aka-taka kvalita tam je, takze nestravim este hodinu navyse prezeranim toho ako je co usite..

chekotay
410 příspěvků 25.04.12 15:51

Námořnická tématika toto jaro letí. K narozeninám si nadělím klasický modrý námořnický blazer a bílý baret! :) Nemáte nějaký odkaz na tu kolekci Cottonfieldu?

sladurce
23 příspěvků 25.04.12 16:05

Mam :)
http://www.cottonfieldshop.com/

chekotay
410 příspěvků 25.04.12 16:54

Safra, Strýček Google nějak selhal. :)
Hm, 1 DDK je asi 3,3 CZK, takže námořnický pulover za 600 DDK vyjde na 1 800 CZK. V tom mohu možná doporučit návštěvu armyshopu, kde se dá sehnat nátělník ruské námořní pěchoty se stejným vzorem o dost levnější. Je to sice trochu hrubší zpracování, ale právě na muže to možná není na škodu.
A ty kabáty! Věru, vybral bych si. :-)
Naprosto off topic: Právě jsem zde měl zákazníka, věku 13 let, oblečeného v button-down košili a černých kalhotách, nesnášejícího nekvalitní trička a džíny, pídícího se městěm po kvalitním a hezkém oblečení. Provázen matkou oblečenou v mnoha barvách, leč perfektně sladěných. Dobrá zpráva: Mužský dorost má naději! :-)

jdot8
3 příspěvky 28.04.12 08:46
@chekotay píše:
Lněné košile volného střihu mají v Malém Tibetu v Brně nad Zelňákem (směr Šilingrák) ve výprodeji za 200,–

Díky za tip, hned jsem si tam jednu koupil :)

koule88  04.05.12 22:31
@Lenka M. píše:
Rada by som získala nejaký tip ako zkultivovať chlapa :) Oblečenie mu nakupujem ja, takže čo mu prinesiem to bude nosiť-problém je, že sama neviem ako na to..Rada by som nejaký zlatý stred medzi džínami a tričkom s potlačou a nejakou prudkou eleganciou so zastrčenými košelami :) Keď si to však chcem predstaviť mám v hlave prázdno, preto budem moc rada za každý tip či návrh :D
Zkus se podivat po necem „casual“. Mlada me taky nedavno hodila do late. Treba tydle kosile delaj zazraky, objednaval sem po netu. 
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit