Co pro vás znamená "být sexy"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gudrun  25.03.13 15:12
Co pro vas znamena 'byt sexy"

Mile damy. Co pro vas znamena byt sexy? Citite se sexy, kdy a proc?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 25.03.13 15:29

Ano cítím:-)

real.blond
6688 příspěvků 25.03.13 15:49

@Mylady2 ja to citim az sem!:-D

celebrian
521 příspěvků 25.03.13 15:58

Raději používám slovo přitažlivá než sexy. Sexy ve mě evokuje nekonečně hluboké výstřihy a sukni v šířce šály :-(. A jestli si připadám přitažlivá? Obvykle, když odcházím z domova, tak ano, ale doma, když pobíhám v domácím, moc přitažlivá určitě nejsem :-).

Guinea Pig
1190 příspěvků 25.03.13 16:00

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:59

Nadya
85 příspěvků 25.03.13 16:11

Sexy…připadám si sexy, když mám na sobe něco, o čem se domnívám, že mi sluší a navíc se v tom i cítím dobře..je to především o vlastním pocitu spokojenosti se svým outfitem a trošičku sebevědomí k tomu…

Oldyn
5010 příspěvků 25.03.13 17:12

Být sexy moc nemusím, přijde mi to takové „dobrý den, kozy ven“ ale mít charisma, jiskru, šmrnc, tak to už je jiné kafe.

stric
762 příspěvků 25.03.13 17:26

Nemyslím, že by to bylo oblečením. Někdo prostě sexy je a někdo není, upravený zevnějšek může sice trochu zlepšit dojem a třeba i dotyčnou (dotyčného) učinit přitažlivějším, ale minisukně a pod ní hubené křivé nožičky nebo dvoumilimetrový nános mejkapu to nejspíš neřeší. To spočívá ve výrazu, v postojí, v pohybu, v takových věcech. Sama u sebe to nedokážu posoudit, já sama na sebe nefunguju :-)

Mylady2
12409 příspěvků 25.03.13 17:29

@real.blond to jsi miláček :-) debílů s tím nesouhlasí ;-D

Mylady2
12409 příspěvků 25.03.13 17:30

@stric ano souhlasím s tím co jste napsala! Někdo nebude sexy nikdy…ikdyby se přetrhl ;-)

stric
762 příspěvků 25.03.13 17:33

@Mylady2 Ano a někdo je naopak vždycky, i kdyby právě vylezl z bahna a měl na sobě jen pytel. Akorát že to nefunguje univerzálně. Na každého působí něco trochu jiného, což je dobře, protože jinak by se stála fronta na dva tři dokonalé sexuální idoly, ostatní by zůstali na ocet a lidstvo by smutně vyhynulo.

kacenka.smile
427 příspěvků 25.03.13 17:41

@Oldyn Přehnané výstřihy podle mě s tím být sexy moc nesouvisí. Naopak to může být spíš laciné nebo i v určitých případech děsivé či odpudivé. Pod tím pojmem si představuji spíš něco uvnitř, co se projevuje navenek. Souvisí to se vzhledem, oblékáním i chováním, ale rozhodně to není lacinost.

real.blond
6688 příspěvků 25.03.13 17:59

@stric jo a presne tohle me stve.. ja to v sobe zrejme nemam.. a stve me, ze tohle se proste naucit neda, to v cloveku musi byt:-)

@Mylady2 ja s tim souhlasim! a zdrave sebevedomi je v poradku!

Kalanka
707 příspěvků 25.03.13 18:08

Nektere se tady tvari, ze nikdy nechteji byt sexy, cemuz moc dobre nerozumim. Sexy ve smyslu svadeni nekdy pro sveho partnera chci byt a je to podle me uplne v poradku. Rozdil vidim v tom, ze tenhle signal nechci vysilat ke vsem v okoli, ale jen k tomu jednomu… no i kdyz… :)

real.blond
6688 příspěvků 25.03.13 18:13

@Kalanka treba ja chci byt sexy pro sveho partnera porad, ne jen nekdy:-)

Kalanka
707 příspěvků 25.03.13 18:15

@real.blond Myslela jsem primo ve smyslu svadeni. To tedy nedelam porad :) Jinak chci vypadat hezky

Oldyn
5010 příspěvků 25.03.13 21:23

I to je možné, úhel pohledu je různý.

Sépia
334 příspěvků 26.03.13 06:20

Prečo sa niektoré boja slova sexi? Veď byť príťažlivá pre partnera či potencionálneho partnera je naša prirodzenosť.
Sexi sa cítim v červených šatách, lodičkách, samodržiacich pančuškách, navoňaná, upravená a zvodná v rámci svojich možností pre partnera o 20 rokov mladšieho.
Najviac sexi je sebavedomá žena.

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.03.13 09:41

@Sépia a kdo se bojí?

lioncity  26.03.13 10:07
@Borůvka19 píše:
@Sépia a kdo se bojí?

Nebo spis nerozlisuji sexy a sexiii, to uz je jak s tema dzinama.

continuity
5851 příspěvků 26.03.13 10:48

@Sépia ja se ani nebojim, ale presne jak pisou vyse, bud to mate a nebo ne.
a ja to mam a kdyz jenom trosinku popustim uzdu oblekani, tak se na mne lepi priopili kolegove na firemnim vecirku, o co tedy vazne nestojim. kdyz jsem byla nejakou dobu sama, tak vzbuzovala primo ochranitelske vasne, takze ne, cervene saty a boty na jehle jsou mi zapovezeny (i kdyz co ja vim, mozna bych konecne zapadla do rady sexiii a byl by konecne klid).

antees
731 příspěvků 26.03.13 12:53

Když jsem bydlela v domě s několika spolubydlícími, mohla jsem mít na sobě cokoliv a obvykle to byl jeden slovák, který když mě ráno vždycky uviděl, řekl „Dneska vyzeráš sexy“, usmál se a podíval se na mě svým šilhajícím okem… nice… :)

yourcandy
476 příspěvků 26.03.13 13:43

Pod pojmem sexy si vybavím ten prvoplánový styl ala lehká žena, všechno ven, hodně nahé kůže, laciné sexííí oblečky. Tak to tedy ne.To se mi nelíbí. A vůbec slovo sexy je tak pitomé…Já si připadám dobře a atraktivně v něčem tak obyčejném jako je bílé bavlněné tílko, rozpuštěné a trochu rozcuchané vlasy, proužek kůže na zápěstí nebo pánské hodinky, volnější army kalhoty a kožené sandálky, světle růžový lak na upravených nehtech. Čistý makeup, dobrá nálada a chlapi se můžou zbláznit. Ověřeno :-)Fakt to kouzlo není v červených lodičkách a flitrovaném triku.

modny guru
280 příspěvků 26.03.13 14:05

Neviem, mne sa tazko posudzuje, ci som „sexy“ alebo nie. Ja na sebe nic sexy nevidim, tak ako to neviem posudzovat ani u inych zien. U chlapov je to uz samozrejme ina vec:) Zena napriklad povie o druhej, ze ma velky zadok, cize jej pripada byt nepritazliva, pre muzov to vsak platit nemusi. A ked zena zavidi druhej, ze vyzera sexy, na muza to niekedy byva az prilis (vulgarne, alebo lacne), to som si vsimla u svojho otca, ten sa strasne rozhorcoval, hlavne ked videl tak oblecene dievcata v mojom veku. Ked to ale beriem tak, ze ked sa za mnou na ulici muzi otacaju (obcas aj piskaju, to ma privadza do rozpakov, aj ked neviem preco) tak asi som sexy. Ked sa vsak pozriem do zrkadla, fakt neviem, co sa im az tak paci:)

Sibyla
2639 příspěvků 26.03.13 14:18
@modny guru píše:
Ked to ale beriem tak, ze ked sa za mnou na ulici muzi otacaju (obcas aj piskaju, to ma privadza do rozpakov, aj ked neviem preco) tak asi som sexy.

Ano, taky to poměřuji pohledy. Zachytím-li hodně pohledů mužů, působím patrně sexy, pokud hodně pohledů žen, jsem asi dobře oblečená. Mám-li pochyby, jestli nevypadám jako hastroš, ověřuji si to mužskými: žena se na vás může v údivu zahledět, co že jste za maškaru, ale chlap se nebude pohledem na maškaru obtěžovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit