Co říkáte na designual?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliera
3 příspěvky 17.06.12 10:26
Co říkáte na designual?

Co říkáte osobně na Designual? Líbí se vám jeho „ztřeštěná“ móda nebo vám to připadá pekelné? A také bych ráda věděla jestli existuje podobná značka v rozumné cenové relaci…
Díky moc za názory a odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

uu  17.06.12 10:29

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:03

Cuckyna  17.06.12 10:40

Souhlasím s uu. 1) nelíbí se mi přeplácané výšivky na kabátek, asymetrické až to do očí bije (jina mám asymetrii ráda), páté přes deváté. 2) Nelíbí se mi vyšité jejich logo na zádech spousty oblečení (často na zádech mezi lopatkami). 3) je to originální asi jako džíny a kecky.

Jiná Realita
13791 příspěvků 17.06.12 11:21

Za mě taky ne ne.

Kolegyně tedy má od nich jeden kousek, který mi přišel docela snesitelný, ale ta kvalita :-( myslím, že už ho ani nenosí, protože nevydržel pár praní.

lindiste
347 příspěvků 17.06.12 12:29

Mám od nich pár kousků z dob, kdy to u nás ještě nebyl takový pouliční mor. V té době, kdy zdejší barevná nabídka byla ve škálách hnědé a černé, to přišlo jako blesk z čistého nebe. Hlavně z kabátů jsem byla uchvácená. Taky bych řekla, že jejich dřívější nabídka nebyla ten dnešní styl páté přes deváté, ale možná už mám zkreslené vnímání. Dnes, jak už to vídám všude a na každém, je „kouzlo“ pryč a vnímám to opravdu skoro už jako mor, navíc předražený a nepříliš kvalitní. Takže Desigual už je pro mě uzavřená kapitola.

seznam.mih  17.06.12 12:44

Hadry od Desigual občas dostávám do ruky v práci. Kvalita je stejná jak trička od Bonprixu a nijak v tom nevidím nic extra. Nicméně po pár kouskách už jsem koukala, že by se mi mohli do šatníku hodit…

runningfox  17.06.12 12:48

Mne ty vzory a barevnost unavují. Nemohla bych to mít.

Gemian Savalni  17.06.12 13:25

Některé kousky Od Armand Thiery, Affinités

Nurit Hirsch  18.06.12 00:14

Mám od Desigualu kabát, pro tuto značku poměrně netypický kousek, takový strohý a dle mého rozhodně ne pouťový. Designově ok, ale kvalita bídná. Znovu bych nekoupila, za tu cenu jsem mohla mít určitě několik kvalitnějších.

Mori  18.06.12 10:58

Mně se to nelíbí, ale na někom to může vypadat dobře. Mívala jsem kolegyni (Španělku), která se oblékala v tomhle stylu, a fakt to k ní sedlo, slušelo jí to a ještě se jí přitom podařilo vypadat, že je vysoká a štíhlá, ačkoli, jak jsem později zjistila, pod tím ukrývala postavu poněkud oblejšího jablka.

little Blogger
20 příspěvků 18.06.12 21:03

Podle mě je Desigual tip značky, který musíte umět nosit. Pár věcí od tud mám a jsem hodně spokojená. Ale nějaké ty střihy jsou otřesné! A s těma cenama to taky hodně přehání. Jediné co jsem v poslední době tam viděla, že by stálo za hřích, byli boty. Natchly mě svou optimistickou barevností.

Příspěvek upraven 20.06.12 v 17:16

ooola
129 příspěvků 19.06.12 08:22

Zas tak moc ztřeštěné mi to nepřijde (i když jak co), nosím i barevnější věci. Střihy mi většinou moc nesluší a ceny mi přijdou tak nesmyslný, že se mi ani z principu nechce to podporovat.

daniela11  19.06.12 10:26

Je to dobrá alternativa k jinak dost nudné modě. Dcera tuto značku nosila ještě předtím, než se tu tk masově rozšířila, když bylo jen pár kousků v obchoďáku My. Nějaké věci mám také, lidi mě chválí, když si to vezmu na sebe, ale kvalita je šílená.

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.06.12 12:04

Já to nechápu, mám pár věcí z outletu v Berlíně a jsou velmi kvalitní. Dobrý střih, materiál drží, barvy neblednou…
Jinak Desigual se mi líbí, když se umí nosit je to pěkná casual móda:-)

monicka
565 příspěvků 19.06.12 12:47

Přiznám se, že tahle značka se mi vůbec nelíbí. Už jsem viděla lidi, kterým jejich věci slušely, ale já jsem nikdy nebyla ani v pokušení si něco z toho zkusit.

Lála_druhá
357 příspěvků 19.06.12 13:19

Souhlas s Barbuchou. Mám pár kousků (ze zahraničí) často ještě z dob, kdy to u nás nikdo nenosil (v našem maloměstě myšleno doslova) a jsou pořád pěkné. Když se to umí zkombinovat - od hlavy až k patě „Desigual“ by se asi oblékat nedalo.

daniela11  19.06.12 14:02

Že by nám zas dávali 2.jakost? Jedná se hlavně o trika-během chvíle se udělaly na té jemné bavlně pididírky a aplikace se stále párají. A mluvila jsem i s prodavačkou a reklamací mají spoustu, ale já hrdinka si zásadně nenechávám paragony-ještě by je mohl najít manžel a zjistil by co to stojí

Pavlena
778 příspěvků 19.06.12 19:50

Desigual mě baví, kousky hodnotím od „velmi líbí, chci hned“ až po „peklo!“ a spousty kategorií mezi tím. Troufám si tvrdit, že mám alespoň poslední kolekce nastudované a v rámci možností i nazkoušené a kvalita mi přijde rozhodně lepší, než Zara, Mango, HM atd.
Není ani pravda, že mají jen kusy hýřící barvami. Mám oblíbené tmavomodré úpletové šaty s drobným stříbrným vzorem, černou sukni s decentní aplikací, nylonový baloňák (mmch. supr materiál ten nylon) s výšivkou v odstínech šedé.

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.06.12 23:31

@Pavlena souhlas!
Jinak triko mám jedno, pak dvoje šaty, kvalita super.

Veronika Barchen  20.06.12 10:05
Cena a kvalita tejto značky rovnaká v celej EU

Súhlasím s názormi, že desigual je dnes už dosť rozšírený. Pred cca ¾ rokom som si od nich v Nemecku kúpila kabát, (v tej dobe som túto značku videla len v obchoďáku May na Národní třídě), v Prahe som nestretla nikoho, kto by ho mal, až do minulého týždňa. Nevadí mi, keď má niekto niečo rovnaké, akurát slečna si ho obliekla k vyšisovaným džínám a to mi neladilo. Páčia sa mi ich kabáty a baloniaky s výšivkami, len mi vadí vždy ten nápis na chrbte, ale vypárať to nejde. Čo sa týka kvality a ceny tejto značky, je to rovnaké v celej Európe, kde sa predáva, Ten materiál nie je u všetkých vecí veľmi kvalitný, je to cítiť už na dotyk. Schválne som si dala námahu a porovnala ceny, vravela som si, o koľko to bude v ČR drahšie a aké bolo prekvapenie, keď som zistila, že to nie je drahšie v porovnaní s Nemecko a Španielskom.

lindiste
347 příspěvků 20.06.12 10:24

Taky si myslím, že kvalita jde napříč Evropou. Když nebyl Desigual ještě k dostání v ČR, objednávala jsem ze španělského a německého e-shopu a kvalita byla stejná. Navíc kamarádka žije ve Švédsku a taky v souvislosti s Desigualem nadává, co se tam prodává za šunt. No přiznám se, že v té době, kdy jsem byla úplně paf z toho jejich designu, jsem si tu „kvalitu“ prostě odmítla připustit.

Pavlena
778 příspěvků 20.06.12 10:35

Ještě mě napadla jedna poznámka ke kvalitě. Jeden z prodejců značky Desigual přechodně tvrdil, že tuto značku již nebude dodávat, protože se šíří čínské padělky. Přijde mi to trochu postavené na hlavu. Má smysl padělat takto „levnou“ značku? Navíc značku, která má takto složité vzory, střihy, výšivky? Mohla to být pouze výmluva zdůvodňující pokles v kvalitě?

Niqvist
37 příspěvků 20.06.12 21:01

Desigual hodně jede, často ho vidím v kombinaci s džíny a sportovními botami. Miluju tuhle značku, co se ale kvality týče, tak to jde dolu. Před 2 lety jsem si koupila krásné šaty za 100%tní bavlny, které doteď drží tvar. Letošní kolekce pěkně odfláknutá. Méně bavlny, více viskózy, takže člověku je pod sukní vidět vše. Trika pěkná, ale jako u všeho. Musí to člověk 5× otočit v ruce. U nás je DSGL hodně předražený. Co se střihů týče, tak mi většina věcí sedí právě odtud.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.06.12 21:14

@Pavlena
Zlato, koukni někdy na ebay, k asijským prodejcům. Ti padělají všechno:-) Dost často i napíšou, že je to napodobenina třeba šatů z gossip girl atd. :-)

Pavlena
778 příspěvků 20.06.12 21:21

@MP Barbucha OT: Tedy já jsem asi něco zaspala, nejen že nevím o napodobeninách Desigualu, já si dokonce musela vygooglit, co je Gossip girl…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit