Co říkáte na kytičkované džíny a kde je sehnat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmSmile
30 příspěvků 25.05.12 20:48
Co říkáte na kytičkované džíny a kde je sehnat?

Libí, nebo naopak nelíbí se vám kytičkované džíny? A co třeba další potisknuté? S leopardím vzorem, nebo se vzorem americké vlajky? Jaký na ně máte názor?
Mě osobně se moc líbí kytkované! Nemáte někdo tip, kde je sehnat? Chci totiž džíny normální délky a všude narážím buď na 7/8 nebo na legíny. Kdyby jste někdo věděl.. E-shopům se nebráním :)

Reakce:

blacken
2320 příspěvků 25.05.12 20:56

Celkem se mi líbí, když je vidím nafocené na internetu - a to dokonce i ty se zvířecími vzory, i když v reálu zvířecí vzory nesnáším… Problém ale nastává, když si to někdo fakt obleče, tak už se mi to nelíbí. Buď na to ta dotyčná nemá dost dlohé a štíhlé nohy nebo to divně nakombinuje a nakonec je to spíš rozpačité…Tak nevím, jestli je to photoshopem nebo tím, že na to vybírají opravdu nejštíhlejší modelky, ale na reálné holce jsem to zatím v Praze neviděla tak, aby se mi to líbilo. A to už jsem je viděla i na zhruba 45+ postavě ve tvaru jablka, kdy sice nohy celkem štíhlé byly, ale zbytek byl katastrofa…

Bugatti
4051 příspěvků 25.05.12 21:01

Dnes jsem potkala paní 45+ štíhlé postavy v offwhite džínách 7/8 s vyšívanými kytičkami jemných barev a pastelovém svetříku v jedné z barev výšivky a moc jí to slušelo. Není to o věku, ale o postavě. Spravilo mi to ¨náladu po ranním autobusu plném studentek v orvaných riflích s vykukujícími pupíky a často i pneumatikami.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.05.12 21:31

ano ano ano, je to jen o postavě…a tu má na to strašně málokdo.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.05.12 21:35

a abych se doplnila - podle mě na to nemá postavu ani ta první modelka. to, že je hubená na smrt, ještě neznamená, že na to má krásně tvarované nohy. nemá. má je to o.

sarinka.v
423 příspěvků 25.05.12 21:44

Na fotkách se mi líbí, můj styl to ale není.
Každopádně je mají skoro všude, celkem hezké a za dobré peníze - je to trend, který není na dlouho, proto bych do toho neinvestovala -mají v Am Christine a New Yorkeru

monicka
565 příspěvků 25.05.12 21:52

Líbí se mi to a moc. A klidně bych je nosila, ale se svou postavou bych v nich vypadala jako botanická zahrada.

Uživatel je onlineblue0015
217 příspěvků 26.05.12 13:03

Líbí se mi třeba takové:

nebo takové

Bohužel si myslím, že já na takové výrazné kalhoty nemám nohy. Ale jsou krásné.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 26.05.12 13:25

Líbí na postavě konfekční velikosti 36 a míň s výškou nad 175 cm..
Jsou krásné, ale bohužel pro většinu smrtelnic zapovězené.

girl.or.element
360 příspěvků 26.05.12 13:33

Jsou naprosto dokonalé :)) vždycky když vidím nějáký takovýhle krásný kousek a představím si svojí velikost 38/40 a postavu hrušky s tlustejma a krátkejma nožičkama, zabolí mě u srdce, že já tohle nikdy neobleču :///

Sépia
334 příspěvků 27.05.12 01:31

Mne sa kvetované veľmi páčia, ale tiež ich môžem obdivovať kvôli váhe a proporciám postavy len na iných…Páčia sa mi s kvetmi zvonové, kamarátka si také kúpila v talianskom butiku a vyzerala v nich úžasne. No, ale je štíhla.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit