Co říkáte na Senzabox?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PepaPopper
27 příspěvků 06.11.12 14:46
Co říkáte na Senzabox?

Náhodou jsem na internetu narazila na tohle:
http://www.senzabox.cz/…ziskam/t1041

Zaplatíte 289 korun a pošlou vám krabici s kosmetickým překvapením, min. 5 výrobků. Připadá mi to jako dobrý nápad, takové Vánoce každý měsíc:) Co vy na to?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 06.11.12 14:49

Absolutne ne! Snad kazdy pouziva kosmetiku, ktera mu vyhovuje a prospiva - proc na sebe patlat neco, co mi muze a nemusi vyhovovat? 100% neco z toho zuatane nevyuzite. Tohle je jeden z patentnich tahacu penez z kapsy!

Betty J.
2031 příspěvků 06.11.12 14:52

Než takovéhle Vánoce každý měsíc, to raději jedny pořádné.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 06.11.12 15:01

Jdu si pro červená ramínka: Já jsem si ten listopadový objednala a těším se, až přijde :) Inspiroval mě obsah toho říjnového, kde byla spousta výrobků od L'Occitane - značky, kterou chci už dlouho vyzkoušet, ale zatím jsem k tomu nedospěla, protože za a) nejbližší prodejnu mám daleko a za b) kdybych tam chtěla nakupovat, musela bych prodat ledvinu. Takže asi tak - člověk si vyzkouší to, co by si normálně v plném balení v obchodě jenom tak naslepo nekoupil a třeba zjistí, že mu to vyhovuje a stojí to za investici. Ne? ;)

Lola  06.11.12 15:08

Absurdní.

Absurdní o to víc, pokud to deklaruje „luxusní balíček za 289,– Kč“. Ukázkové contradictio in adiecto.

Curlygirl
1901 příspěvků 06.11.12 15:32

Zahlédla jsem recenze na pár kosmetických blozích, které sleduji..

Pro mně to nebude, když už zkouším nové věci, tak si je ráda sama vyberu a klidně i koupím, než abych čekala na překvapení, které nemusí být ani milé (ale může)… A přívlastek luxusní mi také přijde velmi nadsazený při těch značkách, které se tam dosud objevily. L'Occitane je dobrá kvalitní kosmetika s přiměřenou cenou, za luxus se nedá považovat. (představa, že dostanu zubní pastu a šílenou silikonovou bázi od Dermacolu mě upřímně děsí)

Lola  06.11.12 16:39

Navíc mám velkou nedůvěru k akcím typu: každý měsíc dostanete…
Zpravidla to znamená nenápadné varování, že každý měsíc vám bez varování doma přistane balíček, který jste si nevyžádali, ale o to důrazněji bude vyžadováno jeho zaplacení.
Férově dodávám, že toto není moje zkušenost se Senzaboxem konkrétně (žádnou nemám), ale znalost jiných produktů vedených pod marketingem „každý měsíc dostanete…

saryvary
664 příspěvků 06.11.12 16:52

@Lola Pokud si neobjednáte a nezaplatíte, tak nedostanete.

Roseline
2319 příspěvků 06.11.12 17:16

Všimla jsem si, že v blogerské sféře a na kosmetických fórech je to hit, ale mně osobně to tedy nechává chladnou. Nic proti tomu nemám, jenom mám velkou část kosmetiky již ustálenou a nové věci zkouším pouze zřídka a po pozitivních recenzích. Ale pro slečny a dámy, které rády vyzkouší několik nových výrobků za měsíc to nemusí být špatné.

kacenka.smile
427 příspěvků 06.11.12 17:56

Co jsem koukala na nějaké tyhle boxy v zahraničí, tak za 10 liber, což je pravda trochu víc než 289Kč, dostali mnohem zajímavější věci. I když jsem na to byla zvědavá, nakonec jsem ráda, že jsem si to neobjednala, většina značek pro mě není nijak atraktivní, konkrétně třeba ELF. Někde jsem dokonce zaznamenala, že někdo v nějakém českém boxu dostal ten bb krém od Garnieru, to mě odradilo úplně.

Ilyska.S
177 příspěvků 06.11.12 18:06

Hned bych to neodsuzovala, je možné, že v 8 z 10 případů se vám netrefí do potřeb a vkusu, na druhou stranu můžete získat přípravek, který vám bude vyhovovat a najdete v něm svoje top x, záleží jen na každém, jak moc to chce riskovat ;-)

klubo  06.11.12 19:01

Se nějak nedovedu smířit s tím, že zaplatím téměř tři stovky za to, že budu každý měsíc zavalená reklamními vzorky.

llolla
2102 příspěvků 06.11.12 20:40

@Curlygirl
Tak já třeba tuhle šílenou silikonovou bázi miluju (předpokládám, že mluvíme o tom samém). Přivedla mě na to spolubydlící a je to neuvěřitelně příjemný na ksicht a mám pocit, že ten make-up pak déle vydrží.
Balíček bych si asi neobjednala- mám pár prověřených výrobků, které mi vyhovují (moc toho nepoužívám) a zatím nic nového nehladám. Ale pro tyto účely- zkusím a uvidím- mi to přijde jako celkem fajn řešení.

Dahllie
2222 příspěvků 06.11.12 21:27

Kamarádka má ten říjnový a je nadšená. Já jsem na vážkách. Dát tři stovky za minivzorky, které bych mohla jinde dostat zdarma a doufat že příjde něco zajímavého se mi nechce. A když jsem četla jak jsou balíčky balené, tak je překvapením i to, jestli dorazí vůbec něco. Mít předem garantovaný nějaký zajímavý výrobek, tak možná. Ale úplně „na blind“ to ne.

666mahu
1490 příspěvků 06.11.12 21:30

Pro mě nesmysl. Vzorky mi dají skoro na všechno, o co mám zájem, jak v parfumeriích, tak v lekárně, a k tomu se mi sejde plno nevyžádaných. Nechápu, proč kupovat vzorky, o které nestojím a jsou mi k ničemu.

Khajka
506 příspěvků 06.11.12 21:35

Vzhledem k tomu, že už pět let používám jen přírodní kosmetiku a nějakou dobu mi trvalo, než jsme si našla „to svoje“, tak by to pro mě nebylo a většinu vzorků bych stejně musela rozdat. Ale pro někoho, kdo rád zkouší pořád jiné a nové výrobky, to třeba může být dobré.

fany.cz
38 příspěvků 06.11.12 22:10

Nebrat! Myslím, že by měl místo Vás vánoce každý měsíc někdo úplně jiný.

Belauh
30 příspěvků 06.11.12 23:47

@Curlygirl

krém na tělo za 900 mi přiměřená cena pro značnou část populace nepřijde. Ať si ho kupuje, kdo chce, ale opravdu je to většinou chápáno jako nadstandard.

Jinak na senzaboxu mě hůavně baví takovéty nadšené patnáctileté videoblogerky, které neumí otevřít ani tubu s makeupem… Apropo, jeden univerzální odstín makeupu? To, co ty dívenky tahaly z krabice mě moc nenadchlo…

Důkaz místo slibů: http://www.youtube.com/watch?…

Sibyla
2639 příspěvků 06.11.12 23:57

Hm, Luciet2, ta milá dívenka s příšerně pouličním stylem oblékání, co to tak schytala v Galerii, se nad něčím podobným rozplývala na svém blogu. Ovšem dokonale jí ze všeho vyhovoval jeden nebo dva předměty, zbytek ji buď překvapil nebo zklamal. A samozřejmě, v krabičcce bylo mnoho slevových kuponů do obchodů s kosmetikou (které je škoda propadnout, čili další utrácení.)
Mně prostě hlava nebere, proč bych měla dávat své poctivé peníze za něco, co vlastně nechci.
Ještě mě napadlo: „Muž je schopen dát deset dolarů za věc v hodnotě pěti, pokud ji potřebuje. Žena koupí za dva dolary pětidolarovou věc, kterou nepotřebuje vůbec, ale je ve slevě.“ Tak to je podobný případ.

Curlygirl
1901 příspěvků 07.11.12 09:23
báze Dermacol

@llolla vím, že je hodně oblíbená, taky jsem si ji před pár lety koupila… jen pár mých (asi nevyžádaných :-) ryze subjektivních) myšlenek k ní: pleť pod ní absolutně nedýchala a měla jsem takový opocený ulepený pocit, kupuji si lepší makeupy s pečujícími složkami (Clinique, Dior) a takhle nepřijdou do styku s pletí samotnou, ale sedí na té bázi.. makeup mi velmi dobře drží na tváři i tak (používám štětce a lehký fixační pudr a ani se nehne), je plná silikonů a vyhladí pleť jen na efekt, ale nepečuje o ni, ani nemá např spf jako Prep and Prime od MACu (když už bázi, tak asi něco takového)… zdá se mi to naprosto zbytečné, lépe pečovat o pleť pečující kosmetikou, která fakt udělá časem rozdíl, používat dobré makeupy, které přesně vyhovují potřebám dané pleti (to nesplňuje masový makeup z drogerie za 200 bohužel) a nesnažit se nedokonalosti uhladit jen dočasně tou bází… to se mi osvědčilo.

seznam.mih  07.11.12 09:27

Radši dám 300 na jídlo, než na tuty šminky.

Curlygirl
1901 příspěvků 07.11.12 09:30

Moje řeč! :-)

@seznam.mih píše:
Radši dám 300 na jídlo, než na tuty šminky.

ooola
129 příspěvků 07.11.12 09:43

Vzorečky by snad měly být zdarma (i přestože to jsou drahé luxusní značky, tím spíš by měly být na úrovni), připadá mi nepochopitelný, že za ně chce někdo platit a ještě nepochopitelnější, že je někdo ochoten ty peníze dát.

llolla
2102 příspěvků 07.11.12 09:44

@Curlygirl
Pravdu mate. (Teda az na ten ulepeny pocit, ten ja z ni nemam). Az budu mit vlastni prijem, tak si taky treba koupim drazsi makeup, nebo cokoliv, ale zatim si budu muset vystacit takhle.=]

opona
147 příspěvků 07.11.12 09:44

Já si teď poprvé budu objednávat „Lady box“ (obdoba Senza boxu). A fakt se za to nestydím, že jsem „podlehla reklamní masáži“ a že na tom vydělá ten, kdo balíčky kompletuje? Je to zajímavý podnikatelský nápad a každý se nějak živí. Mám ráda překvapení, takže až mi krabička dorazí, tak se budu klepat nedočkavostí :-) Není pravda, že by v něm byly jenom vzorky (rozuměj nějaké malé pytlíčky na dvě máznutí). Počkala jsem si, co se dozvím o prvních dvou proběhlých Lady boxech a myslím, že to nebudou vyhozené peníze. Co neužiju, poputuje dál - obzvlášť před Vánoci se to bude hodit.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit