Co s ošklivými šaty?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

antees
731 příspěvků 13.08.13 17:04
Co s ošklivými šaty?

Před lety jsem si v mladické nerozvážnosti koupila tyto šaty s podšívkou. Vzala jsem si je na sebe snad jen dvakrát, takže jako nové. Jenomže po těch letech jsem zjistila, že jsem si vlastně za drahý peníz pořídila docela slušné peklíčko.
A tak se chci zeptat, jestli má cenu konkrétně s těmito šaty ještě něco dělat, přešít na něco jiného. Vzor je strašný, já vím, ale možná se najde nějaká kreativní duše, která bude mít zajímavý nápad…
Mission: Imposible…???

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Dorenika
464 příspěvků 13.08.13 17:06

Neberte to v zlom ale najlepsie by ste urobili keby ste ich odniesli do nejakeho centra pre ludi nudzi

Dahllie
2222 příspěvků 13.08.13 17:13

Co je to za materiál? Kdyby šly obarvit… střih je zcela obyčejný, takže černé šaty s různými doplňky by už skýtaly mnohem víc možností.

Jayanna
49 příspěvků 13.08.13 17:25
@Dorenika píše:
Neberte to v zlom ale najlepsie by ste urobili keby ste ich odniesli do nejakeho centra pre ludi nudzi

To není špatný nápad! Potkat v tomhle bezdomáče prodávat NP, tak prchám ;-)

benyka
4230 příspěvků 14.08.13 09:07

Střih je naprosto nadčasový, takže uložit do skříně a počkat, až takové vzory zase přijdou do módy. Materiály jsou stejně čím dál horší a méně nositelné, takže je naděje, že vnučka v honbě za retrem jednou při výpravě do vaší skříně oblízne všech deset. :-)

andreama
228 příspěvků 14.08.13 09:27

Když se něco takto leskne, obarvit to většinou nejde. Jinak střih se mi líbí a kdybyste se chystala na karneval, můžete v tom klidně jít za nějakou sexy čarodějnici.( třeba Yennefer ze Zaklínače)

Zebra33
2038 příspěvků 14.08.13 09:28

U nas v rodine nechavame podobne kusy v rodinnem fundusu s nazvem „karneval“ :). Nikdy nevite, kdy vas prekvapi pozvanka na nejakou tematickou party a jeste budete rada, ze z tech satu vytvorite zaklad pro nejaky kostym. Nebo jak pise @benyka schovat pro vnucku, i kdyz schovala bych je asi jen pokud je material opravdu kvalitni (skrin neni nafukovaci a zas schovavat kazdy demode hadr…)

Alizon
1233 příspěvků 14.08.13 09:37

Jedine co me napadlo bylo zkratit a udelat z toho nocni kosilku. Jinak si zadne vyuziti opravdu predstavit nedovedu.

skl
451 příspěvků 14.08.13 09:41

Ustrihnete to tak 2 cm pod zadkem a muzete v tom kamkoli :)

Brunhilde  14.08.13 10:39

Navrhuji odevzdat do kontejneru na charitu. Pak zjistíte, že největším plusem toho činu je, že vám to už doma nepřekáží a nebere vám to energii.

staramama
150 příspěvků 14.08.13 10:51

Nosit jako tzv. vtipnou ironii!

MPSkrolew
1845 příspěvků 14.08.13 11:07

Co je to - batika s leopardem?

Betty J.
2031 příspěvků 14.08.13 12:21

@MPSkrolew: levharti v mlze.

Doudou
1232 příspěvků 14.08.13 12:36

Nejde moc dobře vidět ten materiál. Střih se mi zdá v pořádku. Chtělo by se nám v tom ukázat, třeba to tak zle nevypadá. S nějakýma jednobarevnýma doplňkama…

Výhoda je, že to není celý leopard, ale je v mlze :-)

Nevyhazovala bych je. Pokud se v nich opravdu necítíte, tak je zkuste prodat. On se kupec najde.

Zebra33
2038 příspěvků 14.08.13 12:38

@MPSkrolew - osobne obdivuju @antees za tento „coming out“ :). Donedavna jsem vlastnila taky takoveho leoparda v mlze, v daleko kratsim prilehavem vydani a s volanky okolo vystrihu a dolniho okraje. No jako peklo par excelence, fotku bych sem nedala ani za zlaty prase, ale jaka jsem v tom v sestnacti byla v tanecnich hvezda :D. Ted uz levhart odpociva v pokoji rozumej v popelnici.

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 14.08.13 13:17

@Zebra33 Tím jsme si hádám prošly skoro všechny. Já jsem byla svojí dobou hrdý vlastník leopardích sandálků vysokých až nad kotník. Samozřejmě toho typu co křičí do světa: Jsme z umělé hmoty, koukněte se na nás, celé z umělé hmoty a vůbec se to nesnažíme maskovat. Nosila jsem je s džínovou mini :-D Omlouvá mě mé tehdejší mládí.

Šaty vyhodit! Už druhý den si na ně ani nevzpomenete. Vždy mně je něčeho líto - ty oblejskané lokty skoro nejsou vidět a já přece tak ráda stojím zády ke zdi, okopané podpatky jsou skoro neviditelné, toho si nikdo nevšimne, ale když to vyrazím do popelky na oblečení hned se mně uleví.

Caralina
916 příspěvků 15.08.13 09:11

Ten vzor je šílenost, ale střih není špatný. Nešly by obarvit a zkrátit?

alvapboudica
61 příspěvků 15.08.13 11:35

No tak, pokud se vám nelíbí a nechcete je vyhodit vcelku a pokud je látka funkční: lze je rozstříhat a použít v domácnosti jako hadry. Včera jsem umyla okno zlikvidovaným tričkem.
V podstatě je to očistný proces.

cibetka 1  15.08.13 12:19

Vyhodit do popelnice, zvlášť když jste je sama nazvala ošklivými. Věci, které se mi zdají ošklivé bych si nedovolila nikomu nabídnout a tvořit z nich něco jiného je naprostá ztráta času.

Doudou
1232 příspěvků 15.08.13 12:22
@alvapboudica píše:
No tak, pokud se vám nelíbí a nechcete je vyhodit vcelku a pokud je látka funkční: lze je rozstříhat a použít v domácnosti jako hadry. Včera jsem umyla okno zlikvidovaným tričkem.

Přijde mi, že na to tento materiál vhodný není. To je lepší bavlna.
Já bych je neničila. Buď charity kontejner nebo je prodejte. Někomu se líbit můžou.

teetee
499 příspěvků 15.08.13 12:24
@alvapboudica píše:

nevypadají, že by byly ze savého materiálu. možná na leštění monitorů? :-D

lindiste
347 příspěvků 15.08.13 12:27

Pár let bych počkala, beztak to zase přijde do módy a pak všichni, co to teď odsuzují, nad těmi šaty budou óchat a áchat.

Sekhmet
1918 příspěvků 15.08.13 12:46

Já bych se přiklonila k variantě „karneval“. Dlouhé, čisté, neděravé šaty, které při vytváření kostýmu můžete s klidným svědomím zprznit, ó jé…

Matmys
1597 příspěvků 15.08.13 12:57

Já bych je zkrátila, obarvila… a posléze vyhodila :)

Milli
2523 příspěvků 15.08.13 13:50

Vršek nechat, ze spodku místo sukně udělat kalhoty a bude z toho slušivý karnevalový kostým Catwoman.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit