Co se vám módně nepovedlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

runningfox  28.07.12 21:09
Co se vám módně nepovedlo?

Napadlo mne založit tohle téma včera poránu, kdy jsem vyrazila z domu a na každé noze jsem měla jinou botu. Mám totiž asi 10 párů kožených žabek, různě barevných a stylovaných. Zkoušela jsem si, které mi půjdou nejlíp k sukni a až u tramvaje jsem zjistila, že mám na jedné noze červenou a na druhé hnědou. V podělí jsem si zase ve zkoušecí kabince všimla, jak mi lezou obě(!) ramínka od poprsenky, zezadu.
Máte podobné příhody?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.07.12 21:15

Oh yeah! Toho by bylo:-)
První setkání s manželovou supervizorkou, žena od které se učil psychoterapii a které si velmi váží. Kojila jsem v autě miminko, pak jsem ještě přebalovala, nějak jsem si zapomněla zapnout košili (kdo zná kombinaci hormonů a nevyspání, ten pochopí), měla jsem takovou zavinovací košili, prostě jsem vylezla z auta, předala miminko manželovi, vešli jsme dovnitř na návštěvu k té paní a jak jsem natáhla ruku abych jí potřásla, tak se košile rozevřela. Jak z filmu:-)

runningfox  28.07.12 21:22

Taky se mi už dříve stalo v práci, že jsem si na záchodě omylem zastrčila lem sukně do kalhotek, jak jsem si je natahovala a pak chodila takto po firmě, kolegové se náramně bavili. Jelikož to byla široká sukně z lehkého materiálu, tak mi ani nepřišlo divné, že mi na ten zadek nějak táhne. Naštěstí mne tak nenechali chodit dlouho. Nejpozději při odchodu bych si toho ale všimla, protože se v práci převlékám „do pracovního“.
Naštěstí u nás nepanuje nijak škrobená atmosféra, ale fopá to bylo pořádné. Stane se.

blacken
2320 příspěvků 28.07.12 21:28

Jsem si myslela, že tak roztržitá jsem jen já :-D Ale to s botama je dobré:-D Nedávnou jsem si nevšimla, že se mi cestou tramvají díky uchu kabelky rozepla košile až pod podprsenku. Ničeho jsem si nevšimla…až mě pak zarazil nenávistnej pohled nastupující paní a zjistila jsem, že mi kouká celá infantilně puntíkatá podprda…zřejmě to vypadalo, jako že je to schválně sexi až za hrob…

Bugatti
4051 příspěvků 28.07.12 21:39

S trapasy jsem jedna ruka. Nejhorší nezapomenutený trapas byl, když jsem se na jednání v městě přes půl republiky od domova „proseděla“. Sice jsem měla na sobě předvídavě vínově červenou úpletovou sukni, nicméně byl na ní flek velikosti dlaně. Na WC jsem sukni sundala, flek zaprala, vysušila celou rolkou toaletního papíru a pak už stále chodila poslední, otáčela se zády ke zdi. Když jsme se chystali na cestu zpět, s hrůzou jsem viděla, že má zákazník světlešedé potahy v autě. Z tašky jsem vytáhla igelitku „pro strýčka Příhodu“, rozprotřela na sedadlo a jeli jsme zpět.

skuran
44 příspěvků 28.07.12 21:40

Ja jsem si jednou, jeste na stredni, v lete na nejakou slavu v klastere zapomnela vzit podprsenku. Doma jsem litala bez ni a pri oblekani narychlo jsem nejak nemela bystrou chvilku. Protoze opravdu nemam mala prsa a hrozilo vazne faux pas, moje mama se obetovala, v aute se svlekla a pujcila mi svoji:)

Druha neprijemna chvilka, zhruba v podobne dobe (cca 17), kdy jsem zase podprsenku mela - s vyraznymi barevnymi prouzky pod bilym tilkem, coz me nejak rano nenapadlo zkotrolovat. Cely den jsem byla ve stredu chlapeckeho zajmu; az komplimenty „hezka podprsenka“ mi odhalily duvod. Ukazalo se, ze si vsichni mysli, ze je to naschval:)

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.07.12 21:49

Koupila jsem si na doma zdravotní pantofle Santé. Jsou moc pohodlné a dávají opravdu oporu noze. Bohužel díky tomu má člověk pocit, jako by měl na sobě boty. No a já už jsem v nich několikrát vyšla ven:-) Vždycky si toho všimnu před domem, ale s dvěma dětma (jedno ještě v kočárku) se vracet a přezout je opruz:-) Zase tahat kočár nahoru k výtahu, vyndat dítě z kočárku (kočárek se do výtahu nevejde…

seznam.mih  28.07.12 21:53

Jo běžně. Ráda nosím křížem přes tělo tašku (né kabelku. Tu jen podle nálady) a když si vemu nějaku krátkou sukni (né minisukni), tak se stává to, že ta taška nahrnuje sukni nahoru, až je mi pak vidět celá zadnice… upozornila mě na to jednou moje spolužačka a od té doby, když si to vezmu na sebe, tak si hlídám zadek.
Dále mám velká prsa a tím pádem většinou jsou mi halenky/košile přes prsa malá, nebo mají mrchy tendenci rozevírat knoflíky v těch nejnevhodnějších situacích. Pak se divím, že lidé nějak koukají blbě.
Nebo si vyjímečně vezmu něco krátkého, kde mi jsou vidět nohy. Hlavně lýtka. A sem v domění, že mám oholené nohy. Bohužel kouknu na svoje nohy víc zblízka a úplně dobře oholené nejsou.
Nebo po důkladném očichání sama sebe v soukromí někde venku ve městě zjistím, že smrdím na sto honů potem i přesto, že si člověk dal sprchu, namazal se krémem a použil deodorant. Většinou to shazuju na nekvalitní umělé tričko, u kterého stačí troška potu a zapáchám daleko široko.
Nebo si až někdy později všimnu, že mi z trička kouká cedulka.
Nebo když si vemu sukni, která mi úplně nesedí v pase, tak že mi zajede pod pupek. Mám punčochy a vemu si zrovna jako debil nějaké kratší tričko z nouze (málo hadrů ve skříni a málo věcí na praní. Prát dvě trička v pračce je blbost), tak mi vyleze to moje břicho, sukni mám pod pupkem a tričko se nahrne nahoru. Tyhle hadry postupně likviduju nejen kvůli těmhle trapasům, ale že v nich se obecně necítím dobře.
nebo až někde mezi davem lidí upropstřed města všimnu, že mám flek na tričku, nebo na kalhotách od nějakýho jídla, třeba omáčky, a nemám to kde vyčistit.
O obráceném tričku ani nemluvě.

Opravdovy P.  28.07.12 22:05

Nevím, jestli to odpovídá tématu, protože nejde o to, že by se mi něco „módně nepovedlo“, ale o roztržitost/za­pomnětlivost. Loni jsme jeli na operní festival do Bayreuthu. Oblečení je tam hodně formální, někdo by řekl že celé je to snobské (nejen oblečením). Dámy často ve velké večerní a pánové ve smokingu, i když představení začínají již v 16 hodin. Vyjížděli jsme ráno z Prahy, cestou se v klidu („máme čas“) zastavili na oběd, ubytovali se v hotelu nedaleko města. Převlékl jsem se do obleku - a zjistil, že jediná obuv, kterou mám, jsou celkem ochozené bílé Adidas Superstars, které jsem si vzal na cestu do auta. Takže v obleku a teniskách rychle do města, naštěstí jsem boty ještě stihnul koupit. Ale pohled na mne byl asi zvláštní.

skuran
44 příspěvků 28.07.12 22:12

@MP Barbucha klasika:) ja jsem jednou dokonce capkala po meste - cestou od doktora, ze - s igelitovymi navleky na botach:D

blacken
2320 příspěvků 28.07.12 22:12

A když nad tím přemýšlím, tak nejhorší můj módní trapas byly šaty na maturáku. Maturák mě nezajímal a spolužačky chtěly mít stejnou barvu šatů, která se mi nelíbila a ani většině neslušela. Nakonec se tak dlouho laborovalo co a jak, až to s objednanými šaty nevyšlo, takže jsem neměla ani peníze a ani chuť cokoliv vymýšlet a koupila si na tržnici saténovou šlehačku (protože šlehačka a korzet byla jaksi pravidlem, přece každá chce být princezna :-P) Nelíbily se mi už když jsem je kupovala, ale byly o polovinu levnější než půjčovna a na přežití to stačilo. Takže jsem šla za borůvkovej dortík :-D Kdo byl někdy obětí hromadného výběru v rámci vkusu barbie, pochopí :-D

Malina jahodová
175 příspěvků 28.07.12 22:20

Nebylo to úplně modní faupax, ale souvislost to má, páč jsem vypadala jak čistokrevný debil. Znáte drbátko hlavy? Takové to držátko s drátky? http://www.originalni-darek.wbs.cz/ Tak s touhle věcí zapíchnutou do hlavy jsem jednou vyběhla na ulici uspávat novorozeně v kočárku. Všimla jsem si toho po půl hodině podle tyčky koukající z temene stínu, který jsem vrhala na chodník.

frenekka
73 příspěvků 28.07.12 22:47
@Malina jahodová píše:
Nebylo to úplně modní faupax, ale souvislost to má, páč jsem vypadala jak čistokrevný debil. Znáte drbátko hlavy? Takové to držátko s drátky? http://www.originalni-darek.wbs.cz/ Tak s touhle věcí zapíchnutou do hlavy jsem jednou vyběhla na ulici uspávat novorozeně v kočárku. Všimla jsem si toho po půl hodině podle tyčky koukající z temene stínu, který jsem vrhala na chodník.

HEHEHEHEHEHÉé­éééé…to nemá chybu, ale znám tu slast, když si tím masíruju hlavu, tak pak člověk opomine leccos :D

Jana
48 příspěvků 29.07.12 08:09

Koupila jsem si novou sukni a vyrazila do metropole na zkoušku. Bohužel až cestou na autobus jsem zjistila, že se sukně s každým krokem přetáčí. Snažila jsem se ji přidržovat, ale u zkoušky koukám, že zadní rozparek mi pomalu ale jistě z boku směřuje na předek.

Sibyla
2639 příspěvků 29.07.12 08:24

Ach jo, jednou, naštěstí ještě v mém plochém mládí, jsem vyšla brzy ráno z domu v batistové halence a šálu přes ramena. Vesele jsem procházela Malou Stanou a přes most na Staré město a cítila, jak mi to málo, co z prsou mám, stejně vesele v síťové podprsence poskakuje. Míjející páni si mě prohlíželi se zájmem, což mě těšilo. Jo, je to pěkná halenka, říkám si, jen by se nedala nosit bez… Mrknu - a krve by se ve mně nedořezal, protože jsem ráno na tu síťovou podprsenku prostě zapomněla! Zabalila jsem se do šálu jako kokon a zbytek cesty se proplížila.

mikita.miki
1931 příspěvků 29.07.12 08:44

Takových flekových trapasů sem teda měla dost, ruce by na to spočítání nestačily :-/ ale vždycky se to nějak zachránilo. dalším trapasem při mé oblibě sukní byla zastrčená sukně, až kolegyně mě upozornila :-D a jednou sem se jako velká frajerka vydala do města a zcela obligátně se ve městě posadila ve světlých kalhotech na lavičku. jak však bylo vedro, na lavičku pražilo slunko a nátěr byl asi prastarý, nechalo mi to na mém pozadí pruhy. krásný, zřetelný, jasný pruhy. jak kdybych vzala štětec a namalovala si je. a já furt nechápala, co se děje, až jedna hodná stařenka v mhd mě upozornila. o různých hygienických potřebách lítajících z kabelky mluvit nebudu :-D

Madlenka007
17 příspěvků 29.07.12 08:56

TAk to já tak zas vyšla do divadla v šatech, které jsou takový volnější střih ale mají zip na boku (zbytečný zip). Tak jsem vesele šla až do divadla, zip rozepnutej po celé délce a z boku mi šly vidět i kalhotky i podprda…a v divadle taky takovej mladej pár se na mě díval blbě, ještě jsem si říkala kreténi, TOHLE JE OBLEČENÍ DO DIVADLA…

Kamaela
154 příspěvků 29.07.12 09:50

Koukám, že trapasy máme všechny dost podobné :-), sukni za páskem a holý zadek jsem již také měla, na výletě ve skanzenu, naštěstí mě doprovod upozornil dost brzo, ale i tak jsem pobavila, z práce jsem odešla ve zdravotnických pantoflích a přišla na to až ve vlaku domů, jednu dobu jsem vstávala brzo do práce a oblékala se potmě, abych nebudila manžela, takže svetry naruby a šejdrem zapnuté knoflíky se u mě vyskytly dost často a vzpomínám na na trapas s halenkou, která měla místo knoflíků jen cvočky, měla jsem rande, první u něj doma, při sedání na gauč se mi celá rozepla a já si hned nevšimla, zato jemu málem vypadly oči z důlků, než se otočil, tak já byla skoro svlečená.

ooola
129 příspěvků 29.07.12 09:50

Zrovna včera. Vzala jsem si tílko, co bylo při zkoušení ok, ale po chvíli nošení z něj začala lézt podprsenka ZEPŘEDU. Byli jsme jenom u vody, tam to až tak nevadilo, ale cestou domů už trochu jo, cesta se ještě protáhla o večeři a pivko v centru Prahy, to už jsem si připadala hodně blbě, o to hůř, že jsem si nemohla pomoct a musela to tílko každejch 10 vteřin popotahovat, což ještě víc přitahovalo pozornost. Navíc bylo vedro až do noci, tak se ani nedalo vzít něco přes to

Denyna
4101 příspěvků 29.07.12 09:59

Kdysi dávno jsme na jakémsi školení museli nosit připíchnuté jmenovky, ještě s logem firmy a nějakým sloganem. Bylo léto, takže s viditelnou cedulkou na halence jsem projela přes půl města MHD a upozornili mě na ni až kamarádi v restauraci.

Gräfin
2634 příspěvků 29.07.12 09:59

Absolvovala jsem obhajobu diplomky v punčochách s rozjetým okem. Na prvních punčochách se mi pustilo oko hned cestou do školy a na náhradní jsem zatrhla taky.
Taky se mi stalo, že jsem ráno ve spěchu vyrazila bez podprsenky (při velikosti 80G je to celkem poznat). Naštěstí jsem při odchodu vždycky stihla přibalit podprsenku do kabelky, cestu autobusem přežít a při nejbližší příležitosti (jednou i na veřejných toaletách) se doobléct

hanabanana76
160 příspěvků 29.07.12 10:53

Ja taky patrim mezi lidi, co trapasy pritahuji, takze se priznavam uplne ke vsemu co uz bylo vyse popsano.Teda krome skrabatka v hlave - protoze 1.skrabatko nevlastnim, 2.z mych uplne rovnych vlasu by vypadlo okamzite :-).

Jinak pridam jeste historku, jak jsem cestu z tanecnich absolvovala s cedulkou ze satny pripnutou na kabate - v te dobe to byly placky o prumeru snad 5 cm, tudiz opravdu k neprehlednuti.

Dalsi trapas byl, kdyz jsem jednou v zime jela navstivit babicku do nemocnice a zapomnela si obleknout sukni - na coz jsem prisla v tramvaji - a tak jsem stravila 2 hodiny navstevni doby v pretopenem pokoji zababusena v kozichu.

Trapasum zdar!

Opravdovy P.  29.07.12 12:23

Kamarádka je učitelka na ZUŠ. Byly třídní schůzky - nebo spíš konzultace, tak si vzala černé šaty, aby vypadala reprezentativně. Na oběd zaskočila na poslední chvíli do čínské restaurace na smažené nudle. Při konzultacích byla strašně milá, trpělivě vysvětlovala a odpovídala, jen ji zneklidňovalo, proč se jí všichni upřeně dívají na prsa. Po skončení šla na toaletu a když se upravovala, tak zjistila že na jedné straně prsou má brož - nudli od oběda stočenou tak efektně, že kdyby chtěla, tak se jí to nepodaří.

Bugatti
4051 příspěvků 29.07.12 13:58

V dobách mého mládí, někdy na počátku 70. let, jsem si začala šít. Vše pečlivě nastehovala, maminka mi to vyzkoušela a teprve potom jsem to ušila na stroji. Šila jsem si krajkovou halenku, v které jsem chtěla jít druhý den do divadla, rukávy stehovala poněkolikáté, protože to pořád nebylo ono. Nakonec jsem byla s vsazením spokojená, halenku dodělala… a večer v divadle, naštěstí když jsme už odcházely domů, mi kamarádka říká… „tady ti visí nějaké nitě“. Tak jsem ji požádala, aby je utrhla, neb to byly očividně nitě ze stehování. Jak za ně zatáhla, jeden rukáv úplně odpadl, zapomněla jsem ho totiž přišít.

uu  29.07.12 18:46

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:22

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit