Co se vám na vás samých líbí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ad. Adéla
163 příspěvků 20.07.12 20:36
Co se vám na vás samých líbí?

Dobrý večer. Tak jsem přemýšlela co se mi na mě vlastně líbí/nelíbí.
Předně nesnáším svůj nos a svoje zuby. Líbí se mi moje oči ( raději bych chtěla modré, ale když to jinak nejde tak se mi líbí i ty moje hnědé. Zvášť když jsem tak trochu jako upír Edward a mění s mi odstíny hnědé.)
No a chtěla bych se zeptat i vás, co máte na sobě rády, co už tak úplně rády nemáte, co se na Vás líbí ostatním…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

mikita.miki
1931 příspěvků 20.07.12 21:15

Já na sobě mám ráda oči, ale jen když si je namaluju, jinak jsem eskymák - má přezdívka dávaná mi zcela nezávisle různými lidmi :-D ale i to na sobě mám ráda. mám ráda svoje vlasy, ač jsou trnem v oku mnohým. už mě i známá nahlodala, ale to je na jinou diskuzi. nejsem spokojená se svojím tělem, procházím fázema - neám ráda svoje tělo až po - je to moje tělo a jsem jaká jsem. v tom se dost zmítám. přítel má na mě rád můj hlas, vlasy a pozadí. ještě že takoví devianti na tom světě existují :-) vcelku dost mužů před nastavením rozmnožovacího módu měli rádi můj zadek. kde jsou ty doby

Normálnítřicítka
50 příspěvků 20.07.12 21:29

Líbí se mi moje oči a vlasy, taky hlas docela ujde :-) Nohy taky nemám úplně k zahození, když se správně oblečou a obujou :-)
Nemám ráda svoje přespříliš veliké vnady, ale naučila jsem se s nima existovat, protože mi nic jiného nezbývá. Ale manželovi se líbí :-D
Obdivuju na ostatních to, pokud si z nějakého nedostatku dokážou udělat přednost. Já sebevědomím moc neoplývám a tuhle vlastnost bych strašně chtěla mít.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 20.07.12 21:33

Mně se líbí oči, rty, ramena a nohy. Přítel miluje můj zadek a já nesnáším svůj nos :) Ale celkově jsem sama se sebou spokojená.

GreatSusan  20.07.12 21:35

Ja jsem sama se sebou, co se tyka vzhledu, spokojena…

Denyna
4101 příspěvků 20.07.12 21:47

Žádnou jednotlivou část nedokážu označit, ale celkově to jde.

eveK
333 příspěvků 20.07.12 22:02

Líbí se mi moje velké oči. Líbí se mi moje kotníky, které zůstaly štíhlé, ač zbytek těla ne, a měla jsem ráda svoje prsa, to už ovšem po 13 měsících kojení neplatí. Ale celkově jsem docela spokojená, a když se podaří zhubnout, budu nadšená :-)

Oldyn
5026 příspěvků 20.07.12 22:03
Hm

Nechci být sprostá, ale nejvíce se mi na mě líbí manžel…Teď vážně, jsem skromná, mohlo by to být lepší, ale taky horší…Na nezájem mužů si nemůžu stěžovat, takže ano, jsem se sebou spokojená.

MUDr.Lant
389 příspěvků 20.07.12 22:21

Mám opravdu hezké a zajímavé oči, hodně lidí se podivuje nad jejich barvou. Taky se mi líbí můj nos a rty.
Když se nad tím zamyslím, tak naprosto skromně: jsem hezká :-) A teď vážně, jsem sama se sebou více méně (bříško) spokojená, když by to bylo jinak, nebyla bych to já.

Laen
34 příspěvků 20.07.12 22:28

Mám na sobě ráda své vlasy, oči, pihy, prsa a pas. Nemám na sobě ráda kulatý tvar obličeje, zadek a stehna - i když přítel můj zadek miluje :D Celkově ale jsem se sebou vcelku spokojená :)

seznam.mih  20.07.12 23:04

Na mě se mi líbí barva očí a moje plné rty. Se zbytkem těla už jsem smířená a mému přítelovi se líbím celá hlavně, když má na čem ležet :D co se mi na mě však nelíbí je pupek.
Edit: A teď vážně proč dostávám ty červená ramínka?

Příspěvek upraven 21.07.12 v 14:22

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.07.12 00:05

Pokud mám být skutečně upřímná, tak leda tvar levého oka.

Se vším ostatním mám problém a ráda bych to vyměnila, počínaje vlasy, přes tvar toho druhého oka, konče kůží a šíří zad.

analfabet
49 příspěvků 21.07.12 00:13

Líbí se mi moje oči (temně modré + dlouhé řasy), rty ujdou. Nos mám objektivně strašný, ne že se mi jen nelíbí :-) Postavu mám tak akorát, možná bych s ní měla umět lépe pohybovat - pracuju na tom. Jo, a moje pleť není nic extra. Ostatní na mně kupodivu obdivují hlas. Mně připadá skoro jako dabing večerníčků od Jiřiny Bohdalové, ale například jeden jazzový muzikant mi tvrdil, že mám hrozně sexy alt.

Choucas
150 příspěvků 21.07.12 01:33

Tak já na sobě mám ráda úsměv (když se na sebe zubím v zrcadle, ne ten fotografovaný), pas přesýpacích hodin, celkově postavu, malá prsa (ale není to tak hrozné, aspoň se nemám s čím tahat :D), nos, hnědé oči a svou dominantu : dlouhé zrzavé přírodní dozrz vlasy a bledou kůži.
S čím jsem se ještě nesmířila, jsou mé kulaté tváře a z boku velký zadek (ne do šířky). A co vysloveně nesnáším, je má neschopnost aspoň normálně pózovat při fotografování - málokdo mě dokáže přirozeně vyfotit tak, abych se sobě líbila :D

janiiiv
781 příspěvků 21.07.12 01:52

Když nad tím přemýšlím, vesměs se mám ráda, jaká jsem. Ano, mám malá prsa, ale krom toho, že můžu chodit bez podprsenky, se taky zmenšuje možnost, že narazím na horňáka (což je přesně to, co mě absolutně nebere). Mám pěkná záda (nebo to tak v zrcadle aspoň vypadá), ale hrbím se :/ Na fotkách, kde se snažím nějak tvářit, vypadám dobře, ale momentky bych nejradši odstranila ze světa. Miluju svoje vlasy, nemám to srdce je ostříhat, i když občas mívám ty choutky. Mám ráda svoje rty s rudou rtěnkou. Svůj pas. Svoje lýtka. Svoje dlouhé hubené „zlodějské“ prsty, na které nemůžu sehnat dostatečně velké kožené rukavice. A v neposlední řadě své pozadí, hlavně v pěkných kalhotkách ;)

Choucas
150 příspěvků 21.07.12 02:45
@janiiiv píše:
Když nad tím přemýšlím, vesměs se mám ráda, jaká jsem. Ano, mám malá prsa, ale krom toho, že můžu chodit bez podprsenky, se taky zmenšuje možnost, že narazím na horňáka (což je přesně to, co mě absolutně nebere). Mám pěkná záda (nebo to tak v zrcadle aspoň vypadá), ale hrbím se :/ Na fotkách, kde se snažím nějak tvářit, vypadám dobře, ale momentky bych nejradši odstranila ze světa. Miluju svoje vlasy, nemám to srdce je ostříhat, i když občas mívám ty choutky. Mám ráda svoje rty s rudou rtěnkou. Svůj pas. Svoje lýtka. Svoje dlouhé hubené „zlodějské“ prsty, na které nemůžu sehnat dostatečně velké kožené rukavice. A v neposlední řadě své pozadí, hlavně v pěkných kalhotkách ;)

Jo tak na dlouhé „zlodějské“ prstíčky bych úplně zapoměla, jen co je pravda :D Hrbit se také hrbím, ale mám v tom mám opačný problém. Momentky jsou naopak nejlepší. Jenže když vás papínek zastaví na ulici a přikáže celé rodině „pózujte a dívejte se na mě, právě vás fotím“, nejlépe s nějakou architektonickou památkou či hezkou zajímavostí v pozadí, vždy to zaručeně zkazím svým strnulým postojem a dementním výrazem. Prostě se neumím postavit na rozkaz, i kdyby mi hrozili předhozením krokodýlům.

MUDr.Lant
389 příspěvků 21.07.12 08:03

Je fajn číst si, že jste samy se sebou celkem spokojené! Myslím si, že když je člověk sám se sebou spokojený/smířený, tak že umí i své případné nedostatky lépe prodat a okolí jej vnímá lépe.
Nevím, zda jsem si toho všimla jen já (a teď dělám potrefenou husu), ale ty, které napsaly, že jsou spokojené dostaly červené ramínko. Nejde mi o to, že mi přibylo další do sbírky, ale zajímalo by mě proč :-)

system_error
815 příspěvků 21.07.12 08:30

Já mám na sobě ráda vcelku všechno od hlavy do pasu a pak od kolen dolu. Tu část mezi tím ráda nemám, ale zase ne nějak zásadně, hlavně bych chtěla mít úplně ploché bříško, ale to asi jedině po liposukci, protože vždycky jsem tam měla aspoň malý špek, i když jsem jinak byla hubená. A pak ještě nemám moc ráda svůj hlas. Teda mě nezní nijak tragicky, ale když se slyším ze záznamu je to takový nepříjemný ječák.

seznam.mih  21.07.12 09:16

@MUDr.Lant taky by mě zajímalo, proč jsem dostala pět ramínek a jiní ne.

Příspěvek upraven 21.07.12 v 14:23

gulietta  21.07.12 09:26

@janiiiv tak dúfajte že narazíte na „dolňáka“ a ten bude hlavne super človek. Mne je fuk či je horňák či dolňák, mňa zaujíma aký je to človek.

gulietta  21.07.12 09:28

@MUDr.Lant ja som dala jediné červené a to Janiiiv za vulgárne delenie chlapov.

kacenka.smile
427 příspěvků 21.07.12 09:34

Mně se na sobě hodně líbí spousta věcí, ale zároveň mám problém s tím zbytkem. Mám ráda svoje oči, vlasy, dekolt, zadek, nohy, ruce a svou výšku. Problém mám s pletí v obličeji a s nedokonalým břichem. Celkově jsem docela spokojená, jen kdybych se uměla drobet líp usmát.

Aranel
889 příspěvků 21.07.12 09:39

Oči, prsa, ruce, mozek.
Chtěla bych mít delší nohy a delší a hustší vlasy. Ale když to nejde, tak to nejde - instantní štěstí v tom nespočívá.

Robena
1257 příspěvků 21.07.12 10:04

Mam rada sve vlasy, svuj pas a poprsi. Tyhle veci se snazim „nosit na trh“. V puberte jsem si prala prevtelit se aspon na den do dlouhonohe blondyny, abych si mohla vyzkouset jake to je, mit krasne nohy a nosit mini.

Jetthro
1129 příspěvků 21.07.12 11:41

Vsechno - mam se rada :) Kdybych mohla zmenit jednu vec, tak bych dala pryc ekzem co mam na rukou :/

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit