Co si chystáte koupit na podzimní/zimní období

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabrielaD
19 příspěvků 19.08.13 09:53
Co si chystate koupit na podzimni/zimni obdobi

Ja osobne budu volit opet kabat, miluji originalni a dobre propracovane strihy. Me oblibene barvy jsou cerna a cervena, obe elegantni, ale krasna je i modra! Bot budu volit vice. Zatim nemam ale zadne typy na koupi. Pochlubte se, v cem vyjdete letos do ulic VY!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

RenaLange  19.08.13 09:57

@GabrielaD ty " originální a dobře propracované střihy " kabátů mě zaujaly.
Kam je chodíte kupovat?

Zebra33
2038 příspěvků 19.08.13 10:14

Loni se mi rozpadly pohodlne kozacky a pokud se nerozhodnu chodit celou zimu v mych druhych, na 12cm jehlovem podpatku, tak si za ty pohodlne budu muset koupit nahradu. Uz ted z toho mam osypky, protoze mam uzke lytko a ve vetsine kozacek vypadam jak kocour v botach. Nevim, cim to, ale uzke kozacky na nizkem podpatku nachazim pouze v drazsi cenove kategorii (od cca. 160 Eur vys). Navic chci jednoduche a aspon nejak zateplene, abych v nich nezmrzla, coz cini z nakupu takrka mission impossible.

real.blond
6688 příspěvků 19.08.13 10:16

Nestraste!!! Zatim uspesne predstiram, ze leto bude odted az navzdy..

RenaLange  19.08.13 10:19

@Zebra33 přesně, tohle byl můj problém v mládí.
Dá se najít ale toho času co to spotřebuje(.

carries
1317 příspěvků 19.08.13 10:22

Zimný kabát a čižmy. Už teraz sa mi nechce myslieť na to, ako si zase vyskúšam 1000čižiem a sadnú mi iba jedny (príliš svalnaté lýtka). Naviac mám predstavu ako by mali vyzerať a vtedy sa kupuje najhoršie :D

Ešte mám vyhliadnuté svetre v GAP, ale vonku je príjemných 25stupňov, kto by teraz kupoval svetre… (potom v Novembri si budem nadávať, že som ich nekúpila).

GabrielaD
19 příspěvků 19.08.13 10:27

@RenaLange Nechavam se hodne inspirovat na ebay.com, pokud vidim nejaky pekny, hned si vyhledam znacku a jejich stranky. Ziji v zahranici, pokud je ta znacka v okoli, vyjdu do ulic. Ale i second hand ma pekne kousky! myslim, ze v dnesni dobe je takoveho vyberu! Zaujala me znacka Vince Camuto, Ralph Lauren ma zase kvalitni materialy, urcite se to nekomu nebude libit, ale i v Orsay 2 roky zpet jsem nasla pekny!

Dadoo
5533 příspěvků 19.08.13 10:29

@Zebra33 Nedávno jsem objevila Spartoo . Ve slevách je tam kozaček hodně a co je úplně nejlepší, oni všude uvádějí u kozaček obvod lýtka!!!
Dcera také shání vždy úzké a tam mají i 32, 34, 35 a pak větší..
Já mám opačný problém - po těžké nemoci mám jednu nohu v lýtku o 5 cm širší a sehnat kozačky 40-42 cm obvod lýtka je téměř nemožné. Myslím kozačky HEZKÉ a elegantní, žádné důchodcovské křampy :-(

Příspěvek upraven 19.08.13 v 10:32

GabrielaD
19 příspěvků 19.08.13 10:29

@carries Ja si porad rikam, ze budu nakupovat na jare co je ve vyprodeji ze zimy, a naopak! ale cloveku to nikdy neda :X

RenaLange  19.08.13 10:37

@GabrielaD Ralph Lauren je fajn ale materiál i cena jsou někde jinde než Orsay:-)

@Dadoo ano, nemohla jsem si vzpomenout, na Spartoo tady už někdo dával odkaz.
Co mě ale překvapilo bylo že boty Högl které ve Vídni byly už dávno ve slevě, na Spartoo byly za plnou cenu a o pětistovku dražší než u Bati(.

Alizon
1233 příspěvků 19.08.13 10:40

@Dadoo
To vypada dobre, snad tam nekde bude i muj obvod lytka 30 cm. @Zebra33 S kozackami mam taky problem, nedavno jsem psala do diskuse na toto tema, ze loni jsem svoji mission impossible vyresila na duoboots.com, u kazde velikosti si muzete vybrat obvod od 30 do 50 cm. Ceny jsou tam tak 160 - 200 euro, ale pro me to rozhodne tu hodnotu melo. Za kozacky podle mych predstav bych minimalne tech 120 euro dala stejne a kolik casu a nervu pri litani po obchodech mi to usetrilo. Plus ve vyprodejich sly ceny az o 50 nize, ale uz tam zase nebyly vsechny velikosti.
Timto odpovidam i na otazku co na letosni zimu planuji - loni jsem si takto konecne po letech koupila padnouci kozacky k sukni v cerne barve. Letos uz se chystam na hnede nebo bezove.
Jinak planuji jeste tmavemodry zimni kabat, tato barva mi v satniku chybi.
Dale nemam plany zadne, proste pujdu a uvidim co me zaujme.

Příspěvek upraven 19.08.13 v 10:45

Alizon
1233 příspěvků 19.08.13 10:44

@GabrielaD Vazne ebay? Ja tam asi nejak neumim hledat. Vzdycky to otevru a vidim jak je to zaplevelene modely z Ciny a 30 euro, ktere nehodlam riskovat a mizim. Ale asi nejsem moc trpeliva se tim prokousavat. Jeste jsem na ebay nikdy nic nekoupila. Ale jinak to casto delam podobne, kdyz shanim neco konkretniho - predvybiram na internetu (mam jednu svoji oblibenou belgickou stranku kde jsou taky vsechny mozne znacky) a potom jdu na jistotu.

GabrielaD
19 příspěvků 19.08.13 10:51

@RenaLange Kupuji to, co se mi libi, ale hlavne na to, na co mam, tim chci rici, ze nekupuji nikdy z nove kolekce, prevazne vyprodeje, zde jsou i obchody s vice znackami v jednom obchode doslova, daji se nakoupit drahe znacky za celkem smesne penize.. to ze Orsay a Ralph Lauren je nebe a duty to je jasne! :-)

mikita.miki
1931 příspěvků 19.08.13 11:40

No já bych ráda sehnala kozačky, ale předpokládám, že neseženu a pak padnoucí džíny a to asi mám taky pešek. pak se chystám na nějaký hezký baret, tam snad už budu úspěšná a ještě jeden kabát. mám žalostně málo svršků - jedna bunda, jeden kabát.

carries
1317 příspěvků 19.08.13 11:50

@GabrielaD Veď to, kto bude v lete kupovať svetre, že? Zvlášť ma naštvalo, keď obchody vyložili jesennú kolekciu v polovici júla kedy posledná vec, na ktorú myslím je jeseň!

Pavlena
778 příspěvků 19.08.13 11:58

Chlupatou vestu. Třeba takovou. A dostatečně pekelný péřový bundokabát, jiný než černý.

Zebra33
2038 příspěvků 19.08.13 12:01

@Alizon - mne se ty kozacky zacaly rozpadat uz nekdy v lednu, tak jsem si rekla super, to nejake sezenu v povanocnich slevach, jenze jsem presne narazila na problem s velikostmi. O moji 38 jsem si mohla nechat jenom zdat. Sedelo mi nekolik modelu mam pocit od Gabor, ale staly mam pocit 180 Euro a nebyly zlevnene. Tak jsem si rekla, ze za ty same penize je kdyztak sezenu i pristi sezonu. Jak jinak rada nakupuju, tak nakup kozacek z duse nenavidim.

Karoleenah
2322 příspěvků 19.08.13 12:17

Hm, já se zas budu jako vždy zmítat mezi tím, co už fakt nutně potřebuju, tzn. kvalitní černý propínací svetr, černé podzimní boty a hnědé zimní kozačky, a tím, co strašně moc chci, to bude zřejmě celá kolekce Isabel Marant pro Háemko (i když jsem z ní zatím viděla jednu věc :D ), chlupatá vesta z kolekce Matthewa Williamsona pro Lindex, ten strašlivě nepraktický kabát s krátkými rukávy z téže kolekce… A ten boží kabát z Manga, co si koupila lioncity! No sama jsem zvědavá, co vyhraje. Ideální by samozřejmě bylo, kdyby se mi poštěstilo najít dobře placenou brigádu, abych to mohla mít všechno, všechno!!! :D

ajatar
557 příspěvků 19.08.13 12:32

.

Příspěvek upraven 01.12.15 v 07:53

Ceresa
465 příspěvků 19.08.13 12:51

Dnes jsem zacala dzinama, ktere od jara do podzimu nenosim. Nenavidim to, jelikoz mam vzdy pocit, ze tlaci a pred jarem jsem byla hubenejsi. A asi byla:) jinak nutne potrebuju plast a kozacky, ktere jsem loni nesehnala. Necham se prekvapit, co najdu az budu menit letni veci za uschovane zimni. To jdou takove mensi Vanoce, na spoustu veci za ten pul rok zapomenu.

birkin
1861 příspěvků 19.08.13 13:43

Tak toto je téma pro mě! Na podzim se těším jak dítko na Ježíška. Promiňte real blond, ale léto bych nejraději už poslala do háje :-) Na to, jaký si pořídím kabát myslím už od poloviny července… ráda bych tvídový, pak úzkou sukni, pak tvídovou sukni a pak hnědou koženou sukni od Zary. Vůbec Zara se mi (alespoň podle webových stránek) docela trefuje do vkusu.

Příspěvek upraven 19.08.13 v 13:49

carries
1317 příspěvků 19.08.13 13:45

@birkin Ten tvídový kabát je božský.

birkin
1861 příspěvků 19.08.13 13:48

@carries Je. Je od Dolce a Gabany, podzimní kolekce, je to staženo ze style.com, toho tvídu tam je poměrně dost, tak se lze při deštivém odpoledni potěšit :-)

carries
1317 příspěvků 19.08.13 13:50

@birkin Myslím, že som zmenila názor a namiesto plánovaného čierneho kabátu si kúpim tvídový :D

birkin
1861 příspěvků 19.08.13 13:54

@carries Tvíd je klasika. Tak ať se Vám podaří pořídit nějaký pěkný!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit