Co si mám koupit v Itálii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nanynka
23 příspěvků 13.04.12 18:50

Mám jeden sebestředný dotaz. V květnu jedu na týdenní dovolenou do Verony. Nemáte někdo tip, co bych si odtamtud měla přivézt na vylepšení šatníku? PS: Pokud neporadíte, přivezu si olivový olej :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

iron board
72 příspěvků 13.04.12 19:20

já bych vezla kýtu sušené šunky, kolo parmezánu, olej asi taky, kafe a tak:-) jo a ještě bych chtěla testnout ty rajčata, která se pěstují někde na úpatí sopky a chuťově jsou prý vynikající, no přeju vám ten vejlet:-)

gulietta  14.04.12 06:49

Nanynka šatník vám vylepší aj recepčný z tohoto hotela. :-) http://www.virtualtourist.com/…na-BR-1.html

Pavel
106 příspěvků 14.04.12 12:08

Pro vás nevím, ale příteli či manželi kupte třeba hedvábnou kravatu :)

motiva
114 příspěvků 15.04.12 00:32
kůži

tedy mám na mysli koženou galanterii, kabelky, peněženky a tak anebo boty, taky zlato stojí za to

miichalka
78 příspěvků 15.04.12 16:29

Už když jsem byla jako devítiletá poprvé v Itálii, přemluvila, ok, ubrečela, jsem mamku, aby mi koupila u nějakého místního výrobce v San Marinu kožený baťůžek. Byl moc krásný, kombinace krémové a hnědé barvy. Kdybych ho nenechala válet v pokoji, a nerozkousal mi ho kocour, myslím, že bych s ním vyrazila i dnes. Takže určitě obhlédnout nějaké malé místní výrobce, a přivést si kabelku, pásek, pěneženku, nebo něco podobného. A určitě s tím v našich ulicích nikoho nepotkáte!

belle de jour
96 příspěvků 15.04.12 18:18

Olivový olej, sušená rajčata, domácí těstoviny, parmsku šunku, grappu, místní víno, lemoncino, mini kávovar na presso, kávu Lavazzu, bergamotový čaj a silici, a něco na sebe :)

conny_neprihlasena  15.04.12 19:57

hlasuji pro tu bozi sunku krajenou na platky tenke jako vlas a balene po jednom oddelene igelitem. a parmazan, hodne parmazanu, klido na rok do zasoby. ten je tam docela levny v porovnani s CR.

jinak bych take zkusila tu kuzi - kabelku nebo tak neco a vubec, nejlepsi je projit se po kramech, to se vyvrbi. nebo ne a pak to jisti ten parmazan.

DanielaS
4672 příspěvků 16.04.12 08:43

Hedvabna kravata z Verony bohuzel nebude vyrobena v Italii, i kdyz jako suvenyr, proc ne, pekna muze byt. Mozna se podivejte na boty, vyrojilo se ted dost peknych (rozumej elegantnich, jednoduchych) sandalu, lodicek bez spicky apod. (taky to nebudou v Italii site boty, ale design se od cesake nabidky lisi).

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama