Co si mám koupit v Itálii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nanynka
23 příspěvků 13.04.12 18:50

Mám jeden sebestředný dotaz. V květnu jedu na týdenní dovolenou do Verony. Nemáte někdo tip, co bych si odtamtud měla přivézt na vylepšení šatníku? PS: Pokud neporadíte, přivezu si olivový olej :-)

Reakce:

iron board
72 příspěvků 13.04.12 19:20

já bych vezla kýtu sušené šunky, kolo parmezánu, olej asi taky, kafe a tak:-) jo a ještě bych chtěla testnout ty rajčata, která se pěstují někde na úpatí sopky a chuťově jsou prý vynikající, no přeju vám ten vejlet:-)

gulietta  14.04.12 06:49

Nanynka šatník vám vylepší aj recepčný z tohoto hotela. :-) http://www.virtualtourist.com/…na-BR-1.html

Pavel
106 příspěvků 14.04.12 12:08

Pro vás nevím, ale příteli či manželi kupte třeba hedvábnou kravatu :)

motiva
110 příspěvků 15.04.12 00:32
kůži

tedy mám na mysli koženou galanterii, kabelky, peněženky a tak anebo boty, taky zlato stojí za to

miichalka
78 příspěvků 15.04.12 16:29

Už když jsem byla jako devítiletá poprvé v Itálii, přemluvila, ok, ubrečela, jsem mamku, aby mi koupila u nějakého místního výrobce v San Marinu kožený baťůžek. Byl moc krásný, kombinace krémové a hnědé barvy. Kdybych ho nenechala válet v pokoji, a nerozkousal mi ho kocour, myslím, že bych s ním vyrazila i dnes. Takže určitě obhlédnout nějaké malé místní výrobce, a přivést si kabelku, pásek, pěneženku, nebo něco podobného. A určitě s tím v našich ulicích nikoho nepotkáte!

belle de jour
96 příspěvků 15.04.12 18:18

Olivový olej, sušená rajčata, domácí těstoviny, parmsku šunku, grappu, místní víno, lemoncino, mini kávovar na presso, kávu Lavazzu, bergamotový čaj a silici, a něco na sebe :)

conny_neprihlasena  15.04.12 19:57

hlasuji pro tu bozi sunku krajenou na platky tenke jako vlas a balene po jednom oddelene igelitem. a parmazan, hodne parmazanu, klido na rok do zasoby. ten je tam docela levny v porovnani s CR.

jinak bych take zkusila tu kuzi - kabelku nebo tak neco a vubec, nejlepsi je projit se po kramech, to se vyvrbi. nebo ne a pak to jisti ten parmazan.

DanielaS
4603 příspěvků 16.04.12 08:43

Hedvabna kravata z Verony bohuzel nebude vyrobena v Italii, i kdyz jako suvenyr, proc ne, pekna muze byt. Mozna se podivejte na boty, vyrojilo se ted dost peknych (rozumej elegantnich, jednoduchych) sandalu, lodicek bez spicky apod. (taky to nebudou v Italii site boty, ale design se od cesake nabidky lisi).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit