Co si myslíte o Amway a jejich produktech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 15:05
Co si myslíte o Amway a jejich produktech?

Zajímalo by mě, co si myslíte o Amway a značkách, které tato firma prodává. Vím, že v ČR se konkrétně na tuto firmu, jako na multi level marketing dost plive (přitom je to forma přímého prodeje, jako například Oriflame), já o nich nic nevěděla až do doby, kdy jsem si přes kamaráda pořídila kosmetiku Artistry, záklaní hydratační řadu, kterou prodávají. Jsem s ní, jako s první ve svém životě opravdu spokojená a nevyměnila bych ji za žádnou jinou. Podobné firmy dvakrát nemusím a hlavně nesnáším sluníčkové lidi, kteří pro podobné firmy pracují. Jak už psala @mikita.miki v diskusi Co jste si dnes koupily, že je pomalu ostuda přiznat, že jsme si od nich něco koupily, přitom většina těch výrobků je opravdu dobrých. A popravdě, mně je upřímně jedno, jestli je prodává Amway, Tesco, nebo Lidl, hlavně, že jsou kvalitní a vyhovují mi. A jak to máte vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 13.05.13 15:08

Zatím jsem nikdy nepoužila… Způsob distribuce mi nevadí :-)

z_dediny
1034 příspěvků 13.05.13 15:10

Měla jsem od nich nějaké výrobky, když tady začínali. Nijak zvlášť mě nenadchly a byly předražené. Podobně jako Dermajetic, taky žádná sláva. Neuškodilo, neprospělo o nic víc, než mnohem levnější značky. Věřím ale tomu, že některým lidem mohou tyto značky vyhovovat.

Dahllie
2222 příspěvků 13.05.13 15:11

Skorotchýňka používá něco na praní a je spokojená. Co se kosmetiky týče, oblíbila si LR Health. Já osobně moc zkušeností nemám.

catherinne
12502 příspěvků 13.05.13 15:11

Už dva roky si kupuju antiperspirant v kuličce. Vyhovuje mi, že nemá skoro žádnou vůni.

cibetka 1  13.05.13 15:12

Mě vadí způsob distribuce, kdyby měli normální obchod, ráda budu nakupovat a sama si vyberu.
Nesnesu, aby mi někdo lezl do baráku a nabízel.

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 15:14

Kdo stále hledá svou oblíbenou péči o pleť, můžu doporučit tu značku Artistry. Jinak mamka si oblíbila jejich předpírací sprej. Jak už jsem psala, z firmy jako takové bůhvíjak „odvařená“ nejsem, ale výrobky mi vyhovují :-).

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 15:15

@Esmee ech, tak u nás se vyskytuje sprej do koupelny, sprej do papuly, kosmetika a aviváž. myslím že víc nic… jo ještě tuhle chlap přitáhnul těstoviny. ale tam mě nenadchnul poměr kvalita cena.
vyzkoušeli sme toho víc, něco nesplňovalo mie nároky na poměr kvalita a cena a tak bylo zavrhnuto, něco super, něco mi bylo tak nějak šum fuk. ale ta kosmetika je opravdu dobrá

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 15:16

@cibetka 1 To je na houby, vlastní obchody bych brala třeba i u Oriflamu, jejich dekorativní kosmetika byla fajn. Mně naštěstí do domu nikdo neleze, taky to nemám ráda, napíšu sms z objednávkou a za pár dní to mám :-)

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 15:16

@mikita.miki Vidím, že to máme úplně stejné :-)

Moir
1808 příspěvků 13.05.13 15:17

Jak jsem psala, za prvé mám s nimi soukromý a dosti nepřekonatelný problém.
Za druhé mi připadá, že cena prostě neodpovídá kvalitě, za zlomkovou cenu lze koupit stejně kvalitní a účinné výrobky, které jsou hlavně v běžné obchodní síti. Způsob prodeje je mi fuk, jednu dobu jsem Oriflame prodávala, nicméně ty strašný žvásty kolem, jak jsou ty vitamíny třeba vyrobeny na základě kosmických technologií, dish drops nebo co to bylo jsou tak neškodné, že se dají i pít a já nevím co ještě…ty jsou mi značně proti srsti.
Mimochodem, řasenka Artistry, kterou jsem od svého milého obdržela jako jediný narozeninový dárek měla nejpříšernější kartáček, co jsem kdy zažila.

kiwi  13.05.13 15:21
@cibetka 1 píše:
Mě vadí způsob distribuce

Přesně tak. Agresivní nabídka (při osobním styku), otravování všech známých a příbuzných a nekritické vychvalování všech produktů, samozřejmě zároveň s ostouzením všech ostatních firem. Jako nakonec u každýho MLM. Nekoupila bych si od nich nikdy nic už jen proto.

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 15:24

@kiwi To je podle mě největší slabina všech mlm, prodávat může prakticky kdokoliv a spousta jedinců pak zaujímá tento agresivní přístup.

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 15:24

@Moir to je právě o tom, co kupujete. uvedu příklad - přípravek na záchod. ta potvora stojí stovku, nějaká závratná vůně to není, čistí to pro mě úplně normálně, páč stejně to pak drbu štětkou na hajzlík, takže žádný štráchy s tím… takže pro mě zcela zbytečný a srovnatelný s flaškou za 35 káčé z tesca. joooo, oni mi pak řeknou, že to jako je ekologický, že to obsahuje ovocný kyseliny a tak to neničí bakterie v septiku. jo, to je sice pěkný, ale to mi tady v paneláku je totálka šum fuk.
ale zase třeba sprej na koupelnu bych nedala, ten tak krásně voní, účinnej je taky dobře a když si spočítám ten poměr ředění, tak vychází srovnatelně se sprejem z dm, který je jeden z těch levných.
dekorativní kosmetiku od nich mám zatím jen stíny, já používám ty krémy a tam fakt sem spokojená a nejen já ale tak nějak napříč

Moir
1808 příspěvků 13.05.13 15:35

@mikita.miki zrovna na koupelnu mám sprej z Lidlu, asi 30 Kč na 0,7 l (nebo kolik) sprej, na vodní kámen a vůbec takový ten koupelnový bordel a je to zatím to nejlepší, co jsem měla
zkoušela jsem šampony, tužidla, sprej na brýle, první jsem někde vyhrála v tombole, fajn to bylo, ale když jsem viděla cenu, tak mne omývali vlažnou vodou, zas tak strašný zázrak to nebyl, sprej na brýle dtto, čistící prostředky nemám ozkoušené, občas se něco vyskytne u rodičů, ale jak tam nebydlím, tak o tom přehled nemám
já nemám problém si připlatit tam, kde vidím smysl, absurdní srovnání, ale taneční boty kupuju jen jednu konkrétní značku, byť jsou třeba 2× dražší než středoevpropská produkce, ale prostě jsou násobně lepší a pohodlnější, než ty levnější

Příspěvek upraven 13.05.13 v 15:59

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 15:39

@Moir právě proto říkám, že mnoho toho je předraženo v rámci toho účinku, u jiného zase vím, že super. například tchýně si strašně pochvaluje prášek, mě si nesedla kombinace prášku, pračky a tvrdé vody a tak sem po pár nevypraných flecích prášek vrátila. což je zase veliká výhoda, že klidně člověk může vypoužívat půlku balení a pak vrátit a bez keců mu daj peníze zpět. ale když mi byl domů dotažen olivový olej flaška myslím že za 400, tak sem řvala jak raněná, protože tam už snad nic neobhajuje tu cenu, to sem myslela, že vyletím z kůže.

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 15:45

@mikita.miki O olivovém oleji mi ani nemluvte, ta cena je vážně příšerná. Jenže přítel strašně ujíždí na zdravém stravování a pořád si trvá na svém a nedá jinak, než že si svoje saláty bude dělat zásadně z tohoto oleje!

Příspěvek upraven 13.05.13 v 17:33

666mahu
1490 příspěvků 13.05.13 15:52

Myslela jsem, že to je přežité. V první vlně, když k nám tato firma zavítala, asi před 20ti lety, jsem si koupila od nadšené kamarádky několik výrobků.
A taky mě tehdy kamarádka dotáhla na jejich úžasné školení, školitel z mého oponování nebyl nadšen, a tím jsem s touto firmou skončila. :-)
Některé výrobky nebyly špatné, něco průměr a všechno bylo hrozně předražené. Mám na ně stejný názor jako na Zepter.

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 15:52

@Esmee no u nás bylzatrhnut, tolik nestojí snad ani sicilský oliváč z limitované místní výroby… joooo… a ještě jedno teda máme doma, vitamíny, pokud přítel ujíždá na zdravým stravování (přemýšlím jestli ten můj nemá alternativní ženskou :-D ) tak už kolem vás možná proběhly. ale vitamín doporučím až ve chvíli, kdy je začnou něčím chuťově neutrálním potahovat, protože i přes rychlou akci mi nechaj šílenou pachuť v puse. myslím na boha a anglii, když je s velkým sebezapřením polykám

bestia
2296 příspěvků 13.05.13 15:54

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:11

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 15:55

@666mahu vy ste se nechala zatáhnout na klasické školení? tak to se vám ani nedivím, to přenechávám nervově odolnějším. já se navíc ani neúčastním jejich mlm sítě, já jsem pouze maloobchodní odběratel

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 16:04

@mikita.miki :-D Jojo, ty máme doma, přítel baští Daily a určitě ještě něco. Já jelikož jsem byla půl roku v kuse pořád nemocná, tak jsem si to Daily taky koupila, a zatím (ťukám na dřevo) jsem nebyla nemocná, krom mé alergické rýmy :-). Tak já koupila naprosto úžasný olivový olej na Krétě na náhorní plošině Lassity od místního farmáře, olej je nečištěný v takovém krásném plechovém kanystru, stál 12 euro litr a je nejlepší, jaký jsem kdy ochutnala :-)

mikita.miki
1931 příspěvků 13.05.13 16:07

@Esmee daily a omegu. omega je v pohodě, daily mě ničí. to vám ta pachuť fakt nevadí? u nás se to zatím poslední týdny řeší tak, že synovi jeho probiotikum nasypeme z kapsle do jogurtu a do kapsle improvizoavně narveme vitamín. sice kousek čouhá, ale už ok. předtím se mi stávalo, že jsem velmi rychle byla odejita na záchod, kde jsem tu drahotu s velkou parádou vyklopila
12euro? a nepojedete tam zas? :-D

Esmee
4377 příspěvků 13.05.13 16:10

@mikita.miki Fakt? Mně ty kapsle co jsou zavřené v krabičce voní a když je spolknu, tak necítím absolutně nic. To by mně nenapadlo, že někomu to dělá tak zle :-O
Já bych jela hned, ale kdyby mi to tak někdo zaplatil :-D

666mahu
1490 příspěvků 13.05.13 16:17

@mikita.miki, to bylo v pionýrských dobách, kdy jsme ještě nevěděli, o co jde. :-) Já to tušila, a vzhledem k tomu, že školitel byl jednodušší mladý muž, tak jsem se celkem bavila. Jen to byla ztráta času.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit