Co si myslíte o Fashion TV?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ančojc
19 příspěvků 18.06.12 22:02
Co si myslíte o Fashion TV?

Znáte Fashion TV? Tématem tu jsou většinou modelky, hadry, návrháři, přehlídky, backstage přehlídek, líčení a drby a bulvár z česko-slovenskýho rybníčku. Chytáme ji doma na satelitu. Znáte tuhle televizi a pokud jo, co si o ní myslíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

seznam.mih  18.06.12 22:10

Já ji chytám u našich. Protože sama nijak televizi nevyhledávám a doma ji nemám, tak si to zapnu jen občas. Mám to spíš jako kulisu. Kdyby se jednalo jen o přehlídky, tak by mě to bavilo. Koukám, jak bych to udělala já a jakej je tam dobrej nápad a co naopak považuju za divné a nepadnoucí a tak. Často tam jsou ale dlouhý záběry na nějaké modelky, jak se upravují na dané přehlídky a něco tam k tomu taky mektají a to mě fakt nebaví.
S někým na to koukat nelze, pač každej tam hned komentuje, jak jsou modelky hnusné a vychrtlé.

Atlacoya
2146 příspěvků 19.06.12 16:46

Já ten kanál moc nechápu, viděla jsem přehlídku brazilských bikin. 5 minu záběr na molo, pak hovory s modelkami „Máte ráda brazilské bikiny?“ „Ano, mám je velmi ráda jsou velmi barevné a velmi malé a sexy.“ Dalších 5 minut přehlídky a další rozhovor, totožná otázka, totožná odpověď jen jiná modelka. Když jsem počtvrté slyšela, že brazilské plavky jsou super, protože jsou malé a moc toho nezakryjí, raději jsem přepla.
Nevím ani, jestli ta stanice něco přináší milovníkům módy, protože jsem nikdy nepostřehla, že by tam bylo napsané čí je to kolekce, je-li jarní nebo podzimní atd. I když možná počítají s poučeným divákem, který to pozná sám od sebe.

Acrobaleno
948 příspěvků 19.06.12 17:53

Nechytáme to, ale párkrát som to zahliadla u bratranca. Nebavilo by ma to celý deň..radšej mám reality show ako ANTM a iné obmeny prípadne Project Runway.

eveK
333 příspěvků 19.06.12 21:34

Občas jsem koukala, ale leze mi na nervy, že opakují pořád dokola to samé.

Rena88  20.06.12 08:25

Máme tento kanál na satelitu asi rok. Zpočátku jsem byla nadšená, ale dospěla jsem k závěru, že FTV se dá sledovat pouze na podzim a na jaře, kdy tam běží přehlídky z hlavních měst módy. Jinak je to nuda, hlavně ČS verze, protože kdo chce 3× denně vidět Moravcovou, jak se cpe s nějakým buranem (nejspíš přítel) v luxusní restauraci, případně si zkouší předražené oblečení v Dieslu… A to nemluvím o českých bloggerkách, které tam mají pořad Fashion Session - bez HM by nemohly existovat… Taky plno reportáží z různých párty a večírků, kde pořád dokola figurují neznámé (hlavně slovenské) „celebrity“ a byznysmani. A ty inteligentní moderátorky - kapitola sama o sobě :)

Zoe
316 příspěvků 03.07.12 10:28

Z tohoto kanálu jsem zklamaná. Přijde mi poněkud sebestředný a opakující se. Zajímavé věci jsou někdy dopoledne a skoro vždy mezi 22. a 23. hod., jinak je to velmi slabé.
Měla jsem oblíbený kanál na družici Hotbird, ale ten zrušili, teď tam sleduji italskou TV Módu, ale je to také poněkud „naředěné“ nic neříkajícími rozhovory a rychlými záběry na lidi kolem módy.

uu  03.07.12 13:48

Tu českou Fashion TV jsem ještě neviděla, ale ani ta „centrální“ mě moc nebaví. Občas koukám na World Fashion Channel.

Zoe
316 příspěvků 03.07.12 14:01

@uu Sledovala jsem World Fashion Channel na družici Hotbird, ale myslela jsem, že skončila. Byl to můj oblíbený relaxační kanál. Na čem ho chytáte vy?

uu  03.07.12 14:02

@Zoe: Ježiš to nevím. Zeptám se manžela a dám vědět :)

Nepřizpůsobivá
1 příspěvek 08.10.12 11:10
Snobárna

Zdravím,

Já na tenhle program koukala něco přes rok, napřed jsem byla hrozně nadšená, ale když jsem zjistila, že se to pořád jen opakuje, tak mě to přestalo bavit. Navíc nemůžu poslední dobu vystát ty rádoby slovenský paničky s těmi bussinesmany, co se tam pořád promenádují a vystavují v,,nóbl hadrech", které jen páchnou snobismem, egoismem a nenažraností. Je mi z těch lidí upřímně na blití a z toho důvodu ruším satelit (přecházím na základ, možná telku zruším úplně) a nemíním dál sledovat tady ty rychlokvašky, jak se tam předvádí něčím na co by si sami nevydělali, kdyby se neschovávali za prestižními pozicemi manžílků lobistů, uhlobaronů, politiků, mafiánů a zlodějů. Celkově nechápu ani prezentaci těch exklusivních destinací, wellnes center a hotelů, hader v Pařížské a hodinek nad milion korun. Může mě někdo vysvětlit pro koho jsou tyhle nezbytně nutné vtíravé kraviny vhodné? Pro nás s příjmem 15.000,–Kč hrubého měsíčně??? K smíchu. Navíc na co si Slováci nyní hrají? Vždyť ještě nedávno bydleli v salaších a pásli ovce, tak co to má znamenat? Chtějí nám snad naznačit, že na celém Slovensku žijí jen tihle snoby, kteří se jen baví a nakupují v Alize? Nepochopitelné. Je to jen přetvářka a analní alpinismus. Slovákům zdar, hlavně těm co buší v našich automobilkách na linkách jak otroci a pak se chodí bavit na Prasečák, tam bych směrovala reportáž FTV:o))))

mujercita  08.10.12 11:20

@Nepřizpůsobivá Televizi neznám, ale předpokládám, že v každém národě se vyskytne pár blbých a extrémně nesympatických jedinců, co jsou ale bohužel hodně vidět. To ale ještě neznamená, že se musejí otřískat o hlavu zbytku těch normálních, co s nimi nemají společného nic jiného než místo narození.

Mylady2
12409 příspěvků 08.10.12 11:31

@Nepřizpůsobivá vám bude dobře na hnoji v salaši:-) určitě Vám to tam sluší a už se těším na dokument o vás který odvysílá discovery channel:-)

real.blond
6688 příspěvků 08.10.12 11:38

@Mylady2 :D :D

Eila
166 příspěvků 08.10.12 11:50

Běží nám ve fitku motivačně v kardio zóně (orig. mutace), musím říct, že pro tenhle účel to je zcela vyhovující:-) Ráno dávají hodně záznamů z přehlídek a méně backstage, takže to je docela fajn, hlavně nic na přemýšlení a jen se hýbou obrázky. Jinak myslím, že to není ani na kulisu na doma, protože tam jinak nic není.

Mylady2
12409 příspěvků 08.10.12 11:56

Ty jó já si ten příspěvek přečetla ještě jednou a zirám jak někdo muže vést v pohodě život s takovou nenávistí v projevu;-( Škoda…

Zoe
316 příspěvků 08.10.12 13:21

Máte-li někdo možnost a zájem, tak na družici Hotbird běží italská TV Moda (jak už jsem psala výše). Teď tam jsou ukázky z přehlídek z Milána a z New Yorku. Program jde celý den, ale nejzajímavější je kolem 10. hod. a kolem 19. hod. (ne, že bych měla čas se pořád dívat :) ).

uu  08.10.12 14:15

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:32

GreatSusan  08.10.12 15:46

@uu :-( vubec nic. Na tom videu je totiz slyset i hudba, coz je problem kvuli nemecke GEMA (to je jako v Cechach OSA) a autorskym poplatkum a tudiz je video v Nemecku nepristupne. Coz me teda opravdu mrzi… Ze me tenhle problem, ktery se v nemeckych mediich docela resil, dostihne timhle zpusobem me nikdy nenapadlo. Normalne totiz na youtube na hudbu nekoukam, takze me to doted nijak netankovalo. Proste smula.

ale presto - diky za upozorneni!

uu  08.10.12 15:54

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:31

GreatSusan  08.10.12 15:58

@uu Dik! Vybrala bych si, je mi to stylove velmi sympaticke. Akorat ty balmainovske ceny nejsou sympaticke, myslim, ze je to nejdrazsi znacka vubec :-(

uu  08.10.12 16:10

.

Mylady2
12409 příspěvků 08.10.12 17:07

@uu sakra já jsem teď jen na ipadu;-( a vlastník videa nechce abych to na něm pustila! Podívám se později… Ty fota vypadají velice dobře:-)

gulietta  08.10.12 18:17

@uu Tie modely su paráda. A mne sa páči aj hudba.:-)

@GreatSusan

http://nowfashion.com/…ow-1686.html

uu  08.10.12 20:18

.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit